در اکوادور و یک خانواده است که دوباره به عنوان محل اقامت برای مادران جوان

عکس از یک زن با پسرش در Casa La Ribera. عکس با اجازه استفاده می شود.

دیدن Global Voices به فارسی ویژه پوشش در مورد چگونه زنان و مبارزه با خشونت جنسی در امریکا لاتین.

La Ribera استفاده برای یک خانواده و مستغلات در سنگلقویاکوادور و حومه, Quito. خانه سفید دیوارها و تیرهای چوبی احاطه شده توسط درختان و رودخانه چرخش در این نزدیکی هست. وجود دارد Jijón خانواده زندگی می کردند برای سه نسل. به عنوان سال گذشت, کودکان دور نقل مکان کرد و در خانه رها شده بود.

در اکتبر 2019 ملک بار دیگر پر شده با مواد غذایی, خنده و سرگرم کننده است. کارولینای نی دختر در قانون از صاحب قبلی آلفردو Jijón تبدیل خانه رها شده که در آن شوهر او بزرگ شد تا به Casa La Ribera, پروژه, ارتقای سلامت, سلامت احساسی و استقلال زنان بین سنین 14 و 24 باردار یا مادران جوان است. پروژه های اجرا شده توسط فوندکین آلفردو Jijón و طرح Internacional.

در حال حاضر با توجه به اقدامات انجام شده برای کاهش سرعت گسترش COVID-19 برنامه را پشتیبانی ارائه شده از دور. زنان در شارژ تماس با شرکت کنندگان در هر روز برای دیدن چگونه آنها در حال انجام و ارسال آنها را به فعالیت برای نوزادان خود را دو بار در روز. آنها همچنین مدیریت جزوات غذا و تمیز کردن وسایل.

در این مصاحبه کارولینای نی, مدیر Casa La Ribera, مذاکرات در مورد برنامه.

بلن Febres (BF): چگونه ایده برای برنامه ریزند ؟

کارولینای نی (CR): زمانی که ما متوقف بازدید از خانه ما در سنگلقوی ما احساس نیاز به آن را قرار داده به خوبی استفاده کنید. برادر من و پدر در قانون بودند و زایمان و آنها درخشان مردان, به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که تبدیل خانه به یک فضای اختصاص داده شده به زنان باردار و مادران جوان می تواند یک راه خوب به آنها یاد داشته باشید.

در حال حاضر وجود دارد برخی از برنامه های در محل برای جلوگیری از بارداری و فراهم آوردن سرپناه برای مادران جوان در اکوادور است که در این کشور آمریکای لاتین با بالاترین نرخ از حاملگی. اما من می توانم هر گونه به طور خاص اختصاص داده شده به توانمند سازی زنان با تمرکز بر حقوق زنان. سلام چرا من تصمیم به ایجاد یک.

عکس از Casa La Ribera. با اجازه استفاده می شود.

BF: آنچه در راه درخواست شما این تمرکز [در مورد حقوق زنان] به پروژه شما ؟

CR: بارداری نوجوانان را تسهیل نقض برخی حقوق مانند حق بهداشت آموزش و پرورش و یک زندگی عاری از خشونت است. کار ما بر این باور هستیم که تمام حق و حقوق بشر که در دوران بارداری نباید یک عامل محدود کننده در آن حقوق. به همین دلیل تمرکز ما این است که نه در کار خیریه آن را به طور کلی تلاش برای اطمینان حاصل شود که از حقوق این زنان جوان که باردار هستند و یا کودکان مورد احترام هستند.

عکس از Casa La Ribera. با اجازه استفاده می شود.

BF: آنچه هستند که هدف اصلی از این کار ؟

CR: ما دو هدف عمده بهداشت و درمان و استقلال. ما با ارائه انتگرال و پشتیبانی شخصی برای سلامت جسمی و روحی زنان جوان است. ما تاکید بر حق برخورداری از یک بارداری سالم و تولد و به احترام و کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی. و همچنین به عنوان دسترسی به اطلاعات و تشخیص و پیشگیری از خشونت است.

ما همچنین مقدار زیادی از تاکید بر سلامت روان. ما یک وقت روانشناس و ارائه گروه درمان و کارگاه های آموزشی در موضوعات مختلف است.

هدف دوم از کار ما استقلال است. ما تلاش به زنان جوان فارغ التحصیلی از مدرسه است. ما در تماس با نهاد آموزش و پرورش به اطمینان حاصل شود که دختران می توانند در تعداد دریافت ابزار لازم برای رسیدن به این هدف است.

ما نیز مشتاقانه منتظر هماهنگی با وزارت آموزش و پرورش به طوری که زنانی که نمی توانند به مدرسه بروند در فرد می تواند در سامان دادن به سیستم و یا دسترسی به آموزش از راه دور از ریبرا.

ما همچنین تمرکز بر استقلال اقتصادی. ما با سازمان های دیگر به طوری که زنان جوان می توانید به دانشگاه بروید یک کار خوب و یا شروع کسب و کار خود را. که راه آنها می تواند رسیدن به حداکثر پتانسیل خود را.

تاکید ما بر روی استقلال بسیار مهم است. بسیاری از دختران قربانی خشونت در خانه های خود و اساسی است که آنها به اندازه کافی حمایت اقتصادی به ترک. بدون که حمایت از آن غیر ممکن خواهد بود.

عکس از Casa La Ribera. با اجازه استفاده می شود.

BF: چه ارتباطی بین بارداری نوجوانان و خشونت?

CR: وجود یک ارتباط قوی بین این دو است. اول بارداری از یک دختر زیر سن قانونی یک عمل خشونت را در خود دارد. نیز وجود دارد یک اجتماعی و اقتصادی خشونت است که می آید از درون کشور است. بسیاری از شرکت کنندگان ما زندگی می کنند در شرایط نگران کننده ای از فقر و این محدودیت توانایی خود را برای اعمال حقوق خود را.

دوم وجود فیزیکی و روحی و روانی خشونت است که naturalised در خانه های خود را که آیا آن توسط پدر و مادر خود و بستگان یا همکاران. نیز وجود دارد بسیاری از موارد خشونت جنسی با برخی از موارد تجاوز به عنف و تجاوز به عنف و حتی گروه.

در نهایت وجود نهادی خشونت است. وجود دارد یک انگ مرتبط با بارداری نوجوانان و گرایش آن به زن است که مقصر است. La Ribera برنامه شکسته شدن این مفاهیم از آنجا که ما را قضاوت کرد. ما با ارائه پذیرش و احترام است.

عکس از Casa La Ribera. با اجازه استفاده می شود.

BF: چگونه در مواقع بحران مانند همه گیر ما در حال تجربه در حال حاضر بر حقوق زنان جوان?

CR: [بحران] آن را آسان تر برای دیدن اجتماعی و اقتصادی تفاوت و بی ثباتی است که در آن بسیاری از شرکت کنندگان ما در حال زندگی می کنند. برای مثال در زمان مانند این و بهداشت و اساسی است. یکی از دختران ما هیچوقت آب آشامیدنی [در خانه]. بسیاری از چپ شده اند با درآمد و بدون استفاده از خرید حتی ضرورت اساسی است.

آنها به هنگام تولد و یا به تازگی به حال بچه ها و داشتن مشکل در دسترسی لازم است خدمات بهداشتی و درمانی و یا پیدا کردن پشتیبانی که در حال حاضر محدود است. آنها به تنهایی و ترس. همه دسته بیشتر این واقعیت است که آنها نمی توانند ترک خانه های خود را به طور قابل توجهی افزایش خطر داخلی و یا خشونت خانوادگی. در این شرایط حمایت از ما این است که حتی بیشتر مهم است.

عکس از Casa La Ribera. با اجازه استفاده می شود.

BF: چه نتایج شما دیده می شود در مدت زمان کوتاهی این پروژه شده است در حال اجرا ؟

CR: تا کنون ریبرا برنامه به ارمغان آورده است پشتیبانی تا 20 و به زودی وجود خواهد داشت 10 ، ما شاهد تغییرات را ساخته اند که ما واقعا خوشحال است. برای مثال یکی از دختران حال ترک مدرسه به دلیل بارداری و در حال حاضر بازگشت به مطالعات خود را. برخی از وارد با عزت نفس پایین هستند و در حال حاضر با اعتماد به نفس بیشتر و شروع به احساس بیشتر خوش بینانه در مورد آینده خود را. آن را نیز بسیار با ارزش به سازمان دیده بان به عنوان پیوند میان مادر و نوزاد رشد می کنند. این انگیزه ما را به نگه داشتن کار برای ارائه این زنان با یک فضای امن که در آن آنها می توانند اعتماد و پشتیبانی و همچنین قدرت به خروج از دایره فقر و خشونت و رسیدن به رویاهای خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>