در کلمبیا همبستگی جنبش های ضرب طول COVID-19 همه گیر

کودکانی که دریافت منابع از یک گروه داوطلب در دیگو Echavarria Misas مدرسه در فلرنکیا محله است. عکس های گرفته شده توسط نویسنده, Lully پوسادا

پس از ورود از COVID-19 همه گیر در کلمبیا و ملی مستندهای برنامه ریزی شده به آخرین تا زمانی که ممکن است 11, کلمبیایی در حال پیوستن به همبستگی جنبش برای کمک به محافظت از آسیب پذیر است. در زمان نوشتن کلمبیا بود 4,149 تایید موارد ویروس 804 بهبود و 196 مرده است.

با توجه به برخی از تخمینکلمبیا یکی از جهان 10 نابرابر کشورها تقریبا نیمی از جمعیت بسته غیر رسمی کار می کنند. بسیاری از بی خانمان هستند یا بیکار. نیز وجود دارد 1.4 میلیون مهاجر از ونزوئلا تحت تاثیر اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش ویروس. برای حمایت از این گروه از شهروندان و نهادهای خصوصی و رهبران دولت در چند شهرداری باید سازمان همبستگی ابتکارات.

از شهروندانی که توانایی مالی در حال ساخت مبارزات و مجموعه به ارائه منابع به کسانی که نیاز دارند. در زیر تصویری گرفته شده توسط نویسنده, شما می توانید ببینید همبستگی گروهی از دیگو Echavarria Misas مدرسه ساخته شده است تا از معلمان فعلی و سابق دانش آموزان و پدر و مادر هم کمک های مالی و مدیریت و تحویل به اعضای جوامع فقیر در مدلین.

نیز وجود دارد که طرح های آینده از بخش خصوصی است. #TodosParaTodos یک کمپین ساخته شده توسط ملی معامله گران فدراسیون که شامل یک خط برای پزشکان داوطلب و یا روانشناسان به ارائه پشتیبانی و به اشتراک گذاری دانش خود را با افرادی که به آن نیاز دارید در طول دوره قرنطینه.

#TodosParaTodos به دنبال گرد هم آوردن متخصصان رشتههای مختلف که مایل به طور داوطلبانه خود را به اشتراک بگذارید زمان از خانه برای کمک به کسانی که شک و تردید در مورد مسائل مختلف. ایده این است برای ایجاد یک شبکه پشتیبانی در قرنطینه در کلمبیا.#Covid_19

شهر مدلین, پایتخت, Antioquia, ایجاد اسکان موقت با یکپارچه تدارکات و هماهنگی است. وجود دارد تمام خانواده هایی که آسیب دیده اند و اقدامات انجام شده با توجه به این ویروس می تواند به بقیه می آیند.

سرپناه موقت در فلرنکیا محله است. عکس های گرفته شده توسط نویسنده Lully فازی است.

این پناهگاه تاسیس شد در محل مدلین را موسسه ورزش و تفریح و سرگرمی. یکی در بلن محله برای افراد بالای 18 سال سن و از سوی دیگر در فلرنکیا محله در نظر گرفته شده برای 30 خانواده با حداقل یک فرزند در هر خانواده است. در دیگر شهرستانها کلمبیا شبیه انزوا اقدامات شد و سازمان های مختلف در استادیوم ها و مراکز ورزشی.

موفق “donatón” اهدای ماراتن نیز برگزار شده توسط شهردار از مدلین به نام #DonatónPorMedellínبه جمع آوری کمک مالی برای دیگر افراد آسیب پذیر و همچنین به عنوان برای عرضه هواکش و تجهیزات برای پرسنل پزشکی که با حضور به COVID-19 بيمار.

این #TeletonPorMedellin سازماندهی شده توسط @QuinteroCalle خواهد بود یک شاخص بسیار مهم برای دیدن چقدر همبستگی ما هنوز با بسیاری از دانستن جدی در مورد وضعیت اقتصادی که در حال آمدن است به گفته کارشناسان

در حالی که این طرح دولت اتفاق می افتد وجود دارد نیز شکایات و سوء ظن فساد در سطح دولت است. برای مثال موسسات مانند حسابرسی اداره کل و دادستان عمومی باید یافت اغراق آمیز هزینه های که می تواند حاکی از سوء استفاده از منابع عمومی توسط برخی از رهبران دولت برای پروژه های مربوط به منابع برای بیمارستان ها و یا کمک های مربوط به COVID-19. تحقیقات افتتاح شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>