در یک زمان از همه گیر چه مردم می خواهید به تماشای ؟


با استفاده از علوم اعصاب به درون نگاه بینندگان ذهن

“برای پیدا کردن, ما اسیر بینندگان عصبی غوطه وری – دوم-با-دوم اندازه گیری از آنچه که با ارزش ترین مغز – در حالی که مردم به تماشای برخی از نشان می دهد محبوب ترین در تلویزیون و جریان خدمات است.” -Paul J. Zak, موسس, غوطه ور شدن در علوم اعصاب

قرنطينه. پناهگاه در خانه. بیماری. مرگ. این تم ها گرفته اند بیش از زندگی ما در عصر COVID-19 از گفتگو با دوستان به این خبر ما و اطلاعات ما به اشتراک گذاری آنلاین. زیادی مثل عبور یک ماشین خراب را به عنوان سخت به عنوان ما ممکن است سعی کنید, ما فقط می تواند نگاه به دور.

در واقع بسیاری از ما چسب به اخبار. در دو هفته گذشته اخبار محلی بینندگان افزایش یافته است و 11 درصد و کابل اخبار بینندگان سر به فلک کشید 73 درصد از زمان مشابه در سال گذشته. البته باید انتظار داشت که تصویری مصرف بالا خواهد رفت همانطور که بیشتر مردم محدود به خانه های خود. جدید هنجار از خود انزوا می تواند خسته کننده تنها و بیکس و افسرده و هیچ راه بهتری برای عبور زمان از شراب خواری ما را نشان می دهد مورد علاقه. اما در کنار این اخبار چه چیز دیگری در حال تماشای مردم? این همه عذاب و دل تنگی واقعا چه مغز ما ارزش ترین ؟

شرکت ما به تازگی این را به آزمون با استفاده از آخرین پیشرفت در علوم اعصاب تکنولوژی برای ارزیابی آنچه در مغز افراد ارزش در این سن این بیماری همه گیر. آن را بیشتر COVID اطلاعات? درام تلویزیون? کمدی?

برای پیدا کردن ما اسیر بینندگان عصبی غوطه وری – دوم-با-دوم اندازه گیری از آنچه که با ارزش ترین مغز – در حالی که مردم به تماشای برخی از نشان می دهد محبوب ترین در تلویزیون و خدمات جریان. چرا عصبی غوطه ور شدن? با اندازه گیری مغز افراد با استفاده از یک سنسور فرسوده در بازو به جای درخواست از آنها آنچه را که آنها بر این باورند که آنها مانند ما یک دور دقیق تر پاسخ. تمام تست های ما به پایان رسید از راه دور در حالی که ده ها تن از شرکت کنندگان آرام در ایمنی و راحتی در خانه های خود دستگیر شده در ابر.

برنامه نویسی ما ارزیابی در بازه زمانی از مسابقات آواز به محبوب کمدی و درام و همچنین به عنوان یک شبکه اخبار داستان در مورد COVID مرگ و میر برای مقایسه.

به هیچ اخبار در مورد COVID-19 تولید بالا غوطه وری در شرکت کنندگان است. همه ما می خواهید برای اقامت تا تاریخ با آخرین تحولات مناسب است ؟ اما زمانی که شرکت کنندگان به تماشای کارکنان Dunder Mifflin در آمار-تلویزیون طنزهای دفتر عصبی غوطه ور بود و شگفت آور 36 درصد بالاتر از تولید تا کنون بالاترین پاسخ غوطه وری در مطالعه ما. برای مقایسه نقاب خوانندهفاکس محبوب واقعیت آواز رقابت بود و تنها اندکی بیشتر همهجانبه از اخبار در 2 ٪ بالاتر است.

دیگر نشان می دهد که ما آزمایش شد ارزش به طور قابل توجهی پایین تر مغز شرکت کنندگان با وجود محبوبیت خود را در میان منتقدان و مخاطبان است. این شامل Netflix پخت و پز نشان می دهد , نمک, چربی, اسید, گرما (-21%) آمازون نخست درام بیش از حد قدیمی به مرگ جوان (-26%) و Netflix فیلم مستند در مورد مواد مخدر اعتیاد داروساز (-31%).

بنابراین در حالی که اخبار بینندگان است تا آن را در واقع آنچه در مغز ما ولع مصرف با وجود آنچه که بیننده ممکن است به شما بگویم. مغز دروغ نمی گوید و چه بینندگان مغز می خواهید در حال حاضر چیزی خنده دار آشنا و آسان به هضم است.

اگر شما در محتوای کسب و کار در نظر مردم آنچه را که آنها واقعا می خواهید در این زمان بیماری همه گیر. نه یک واکسن. آنچه ما نیاز داریم این است که بعد دوستان, Seinfeld یا دفتر. آن را فقط ممکن است کلیدی برای صرفه جویی در سلامت عقل ما تا زمانی که این بحران عبور می کند.

غوطه ور شدن اعصاب پیشرفته پیش بینی شرکت نرم افزاری آنلاک علوم اعصاب به اندازه گیری آنچه مردم را دوست دارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>