‘در یک مکان بسیار بهتر,’ پارچ لوئیس Thorpe بازگشت به دوقلوها اردوگاه

“من از دست رفته خانواده من کمی بود و من رفتن را از طریق یک کمی هم خشن,” او گفت:. “همه چیز خوب است در حال حاضر. من آماده هستم برای شرکت می شود و در این زمینه و خوشحال بود و فقط خودم باشم و با این تیم است.”

تورپ گفت: او صرف زمان در فورت مایرز پاکسازی و “آرامش و تلاش برای مطمئن شوید که من خودم دوباره درست شد.”

هر چند دوقلوها انجام نمی دهد جزئیات از احترام به Thorpe, مدیر, Rocco Baldelli گفت تورپ را در شرایطی آغاز شد و پس از پارچ خواسته به این تیم کمک کند. در حالی که آن را لازم الاجرا توسط باشگاه Baldelli گفت: او معتقد بود همه در یک شبیه قاب ذهن در رابطه با عدم.

“من فکر می کنم او انجام خیلی بهتر” Baldelli گفت. “او بسیار سپاسگزار از همه چیز, منابع او داده شد. ما خوشحال بودند با این کار او را به حل و فصل وضعیت و گرفتن خود را در یک مکان بسیار بهتر است.”

تورپ بازگشت و روز یکشنبه هنگامی که Baldelli گفت: این تلقی از “همه طرف های درگیر” که او “به خوبی انجام می دهند و آماده از سرگیری نه فقط خود را در بیس بال فعالیت اما (رزومه) خود را از زندگی عادی است.”

در حالی که او دور تورپ گفت: او در بازی گرفتن و پرتاب کردن زمین مسطح اما وجود خواهد داشت که به برخی از سطح شیب دار تا به او به عقب بر گردیم به جایی که او بود که او را ترک اردوگاه.

“(تبادل مربی) وس (جانسون) را ارزیابی کمی امروز چگونه او را پرتاب کنید تمرینات خود را در مطمئن شوید که او احساس خوب ببینید که چگونه او می آید در فردا و سپس از آنجا برود اما او پرتاب bullpens,” دوقلوها جمهور بیس بال عملیات Derek Falvey گفت. “او احتمالا آماده برای پیشرفت به برخی از کار زندگی می کنند (قبل از در نظر گرفتن زمان) بنابراین او کمی پشت, آن, اما او به خوبی وجود دارد به زودی.”

در شروع اردوگاه تورپ بود رقابت برای پنجمین نقطه در شروع چرخش با Jhoulys Chacin, Devin Smeltzer و سفت Dobnak. تورپ انداخت 27 2/3 نوبت برای دوقلوها در سال گذشته به عنوان یک تازه کار به عنوان هر دو استارت و مسکن اما او نیست تن به تن در بازی این بهار است و ردیابی پشت هم تیمی های خود را در حال حاضر است که می تواند تاثیر شانس خود را برای این تیم در خارج از اردوگاه.

Baldelli وقتی پرسیده شد که اگر تورپ بود و هنوز هم در مسیر را برای باز کردن در روز و یا به رقابت برای پنجمین نقطه در چرخش گفت: این تیم را برخی از زمان برای دیدن جایی که او بود و آنها احتمالا نگه داشتن یک “احساس قوی است که برای برخی از زمان.”

“این چیزی بود که تا به حال به انجام قبل از (تورپ) خواهد بود قادر به گرفتن تپه و قرار دادن خود را در یک نقطه که در آن او می تواند کمک به ما در باشگاه” Baldelli گفت. “و دوباره که یک گام اولیه برای او و در حال حاضر ما از وجود دارد.”

آن را به نظر می رسد امداد به عقب برای تورپ که گفت او شده است خارش به عقب بر گردیم بر روی تپه. هر چند او تا به حال در تماس با این سازمان در طول غیبت او خوشحال بود به عقب در محل باشگاه وانجمن جمعه با هم تیمی های خود.

“این سخت بود چون من می خواستم در این زمینه من می خواستم با بچه ها” تورپ گفت. “اما شما می دانید من تا به حال برای رفتن من به مطمئن شوید که به خودم حق را به مطمئن شوید که من می تواند انجام دهد در این زمینه و مطمئن شوید که بدن من سالم و همه چیز. بنابراین من احساس خوب در حال حاضر و آماده برای رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>