در یک تاریخی برای اولین بار, لاتین دانش آموزان بزرگترین گروه مراجعه کننده به دانشگاه کالیفرنیا دانشجوی سال اول کلاس

توسط Alicia لی | ایسنا

برای اولین بار در تاریخ, لاتین دانش آموزان را تشکیل می دهند بزرگترین گروه قومی یا نژادی گروهی از کالیفرنیا بستری شده در دانشگاه کالیفرنیا برای سال تحصیلی آینده.

Latinos پیشی آمریکایی های آسیایی تبار را شامل 36 درصد از 79,953 دانش آموزان از کالیفرنیا که ارائه شد ورود به حداقل یکی از نه UC دانشگاه با توجه به داده های اولیه روز پنجشنبه منتشر شد.

آسیایی, دانشجویان آمریکایی ساخته شده تا 35 درصد دانش آموزان سفید 21 درصد و دانش آموزان 5 درصد است. هند و جزایر اقیانوس آرام دانش آموزان ساخته شده تا 0% و 3% کاهش یافته است خود را به دولت نژاد یا قومیت.

به طور کلی ارائه می دهد به کالیفرنیا اول از گروه کمتر توسط 16 درصد افزایش از سال گذشته در حالی که بسیاری از دانش آموزان کم درآمد رشد به 44 درصد از 40 درصد با توجه به انتشار اخبار.

نه در مقطع کارشناسی دانشگاه های ارائه شده ورود به 119,054 اول از 108,178 سال گذشته است.

“این فوق العاده به چالش کشیدن زمان به عنوان بسیاری از دانش آموزان شده اند ساخت خود را به کالج و تصمیم گیری در میان COVID-19 همه گیر” رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو در بیانیه ای گفت. “UC همچنان شاهد افزایش پذیرش کمتر از دانش آموزان به عنوان ما به دنبال آموزش های گوناگون بدن دانش آموز از رهبران آینده. ورودی کلاس خواهد بود یکی از با استعداد ترین و متنوع و در عین حال و UC مفتخر است که آنها را دعوت به پیوستن به ما.”

از همه دانشگاه کالیفرنیا در دانشگاه UC برکلی دیدم بزرگترین جهش در پذیرش ارائه می دهد به اقلیت کمتر دانش آموزان است. مدرسه پذیرفته 737 سیاه دانشجویان سال اول و 200 بیش از آن را از یک سال پیش و 3,379 Chicanx و Latinx دانشجویان سال اول که بالاترین سطح از حداقل اواخر 1980s.

Olufemi Ogundele دستیار معاونت و مدیر پذیرش در مقطع کارشناسی در دانشگاه برکلی گفت: آن را برای او مهم است تا اطمینان حاصل شود که مدرسه استانداردهای بالای علمی نمی شد به خطر بیافتد به منظور دستیابی به یک نرخ بالاتر از تنوع است.

“ما نشان می دهد که شما می توانید اعتراف متنوع است که با تحصیلات دانشگاهی عالی” Ogundele در بیانیه ای گفت و اشاره کرد که معدل امسال پذیرفته اول کلاس 3.91 همان سال قبل.

“این چیزی است که من تا کنون بیشترین افتخار و چیزی است که من می خواهم به سعی کنید به تکرار سال پس از سال پس از سال است.”

هنوز هم در حالی که لاتینی ها را تا بالاترین درصد کالیفرنیا بستری شده در سراسر سیستم مدرسه, آسیایی, آمریکایی سرب در هشت نفر از نه دانشگاه.

به عنوان coronavirus همه گیر نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش در ایالات متحده UC دانشگاه منتشر کرده اند متفاوت برنامه ای برای بازگشایی, برای پاییز.

UC San Diego امیدوار به استقبال دانش آموزان از طریق یک “افزایشی repopulation از دانشگاه” با حدود 30 درصد از کلاس های انجام شده در فرد است. در ضمن UCLA پیش بینی است که تا 15-20 ٪ از کلاس ها ارائه خواهد شد را در سایت و یا در یک محل و از راه دور هیبرید فرمت.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>