به عنوان ایالات متحده رشد می کند بیشتر و متنوع تبلیغ باید تبدیل به فرهنگی هماهنگ به ‘colorism’

ما می دانیم نمایندگی در رسانه ها مهم است. در هوروویتس آخرین وضعیت تعامل مصرف کننده 2019 مطالعه بیش از نیمی (55%) از چند فرهنگی مصرف کنندگان گفت: این امر تاثیر مثبتی بر قصد خود را برای خرید از یک شرکت اگر آن افراد برجسته خود را نژاد/قومیت در تبلیغات خود و شش در 10 (57%) گفت: این امر تاثیر مثبت اگر یک شرکت تبلیغات نمایندگی فرهنگ خود و یا شیوه زندگی است.

سرشماری سال 2020 آغاز خواهد شد فقط در چند هفته کوتاه, در تاریخ 1 آوریل. حتی قبل از اعداد شروع نورد در یک سرشماری پیدا کردن که تعجب نمی خواهد: جمعیت ایالات متحده در حال تبدیل شدن به حتی بیشتر فرهنگی و سفید کمتر از همیشه قبل از. این به معنی آن است مهم تر از همیشه برای صنعت رسانه و تبلیغ آن به یاد بگیرند که چگونه برای اتصال با مخاطبان آمریکایی در متنوع تر پیچیده و فرهنگی هماهنگ راه.

اما اجرای متنوع پیچیده و فرهنگی هماهنگ رسانه ای و خلاق است که به عنوان ساده به عنوان آن را به نظر می رسد.

با مشخصات بالا faux pas توسط شرکت هایی مانند کبوتر, Nivea, H&M, Gucci و دیگران تاکید آسیب است که یک دلیل حساس خلاق تصمیم گیری می توانید به یک نام تجاری. از سوی دیگر شرکت هایی مانند نایک, Xfinity, گوگل, اپل, P&G و کوکا کولا نشان داده اند به عنوان مثال که بزرگ و فراگیر فرهنگی رزونانس خلاق می تواند ارائه در چند جبهه از جمله ایجاد حسن نیت کمک به تغییر دیدگاه های منفی و اضافه کردن به خط پایین شرکت.

به عنوان تنوع و نمایندگی مکالمه تکامل می یابد یک مسئله ای است که بيشترین است colorism. Colorism — عمل علاقه فندک پوست افرادی که رنگ بیش از کسانی که تیره پوست — شایع در تمام اشکال رسانه ها به خصوص در هنگام ریخته گری مردم رنگ به طور کلی در بازار محتوا و تبلیغات.

در بسیاری از سطوح colorism مشکل ساز است. همچنین این نیست که موثر است. هوروویتس آغاز شده است تجزیه و تحلیل داده های نظر سنجی بر اساس رنگ پوست (خود-ارزیابی بر اساس یک تصویر) برای درک بهتر تاثیر colorism در مصرف کنندگان است. هوروویتس اخیر دولت از مصرف کننده تعامل 2019 مطالعه نشان می دهد که در نژادهای با پوست تیره تر هستند بیشتر احتمال دارد به احساس می کنید که صنعت تبلیغات آنها را نادیده می گیرد (36 ٪ در مقابل 25 درصد از متوسط پوست) اما بیشتر احتمال دارد به می گویند که زمانی که آنها را ببینید آفریقایی-آمریکایی در یک شرکت تبلیغاتی آن باعث می شود آنها احساس مانند شرکت در مورد مراقبت از آنها (43% در مقابل 26 درصد از متوسط پوست). به عبارت دیگر تیره پوست سیاه و مصرف کنندگان بیشتر احتمال دارد به احساس می کنید که آگهی صنعت نادیده می گیرد و آنها را نسبت به خود سبکتر پوست همتایان — اما بیشتر احتمال دارد به واکنش مثبت به نمایندگی.

منطق برای مصاحبه فندک پوست کمتر قومی به دنبال استعداد است که اغلب توجیه عمل گرایی. برخی ممکن است فکر می کنم که مصاحبه نژادی مبهم استعداد می تواند انجام دو وظیفه چک کردن بیش از یک تنوع جعبه. اما آیا واقعا این عمل گرایی در تصمیم گیری به سبک بازیگران-پوست مردم یا چیز دیگری است ؟ برای پاسخ به این سوال ما باید unpack و بافت اجتماعی مفاهیم از نژاد و رنگ.

فرهنگی انسان شناسان و زیست شناسان طولانی اظهار داشت که وجود دارد این است که در واقع هیچ چیز مانند مسابقه است. طبقه بندی مردم به دسته بندی بر اساس رنگ پوست یک ساختار اجتماعی و نه بیولوژیکی یکی. در واقع رنگ پوست وجود داشته باشد در یک طیف.

دودویی طبقه بندی مردم به racialized طبقه بندی رنگ پوست استفاده شده است برای توجیه اعطای حقوق و امتیازات برای برخی از در حالی که انکار آنها از دیگران است. صفات مثبت و ویژگی های به طور کلی اختصاص داده شده به سبک پوست “نژادها” در حالی که آنهایی که منفی شد به طور کلی اختصاص داده شده به کسانی که با پوست تیره تر, همه بدون بیولوژیکی توجیه.

حقوقی و نهادی سازه های ساخته شده در اطراف این racialized طبقه بندی که به نوبه خود تداوم آن زمینه تعصبات برای سفیدی و در برابر تاریکی است. بودند (و هنوز هستند) نمونه های بسیاری از ساختاری تبعیض است. Jim Crow قوانین اجرا تبعیض نژادی و تبعیض در جنوب از پایان بازسازی دوران تا به خوبی به 1950s. فدرال سازمان مسکن تصویب سیاست هایی که redlined آفریقایی-آمریکایی محله precluding سیاه پوستان از گرفتن FHAbacked وام مسکن از دهه 1930 تا مسکن عادلانه قانون تصویب شد و در سال 1968. سیاه پوستان بودند سیستمیک محروم از موسسات آموزش عالی منجر به تعداد زیادی از پرونده های حقوقی. توقف و frisk و دیگر نژادی-پروفایل مبتنی بر سیاست های پلیس هنوز به طور گسترده ای اجرا شده امروز.

علاوه بر این نمایندگی از جذابیت و زیبایی در هنر تقویت این ایده که سفیدی و تمام ویژگی ها و صفات به آن اختصاص داده شد برتر و مطلوب تر به تاریکی و مرتبط با آن ویژگی ها و صفات. در واقع سیاهی بود که اغلب “سفید” یا رندر نامرئی در هنر. با توجه به تمام این امتیازات از سپیدی colorism حتی در زمان ریشه در بسیاری از نژادها و گروههای قومی خود را با سبک پوست, نماد موقعیت اجتماعی بالاتر و تلقی می شود مطلوب تر است. برخی که می تواند تصمیم به “عبور” برای سفید.

باز کردن تعصبات

این racialized طبقه بندی مردم است بنابراین ادغام در تار و پود جامعه آمریکا که بسیاری از ما ناخواسته کمک به تداوم آن است. این است که شناخته شده به عنوان ضمنی و تعصب: ناخودآگاه اولویت برای افراد با سبک پوست بیش از افراد با پوست تیره تر است. این نفوذ تقریبا تمام جنبه های زندگی آمریکایی از جمله رسانه ها و تبلیغات است.

مردم از رنگ به خصوص افراد جوان رنگ — در حال تحقق خود, اجتماعی, سیاسی, اقتصادی و فرهنگی استان است. آنها خم اقتصادی خود را عضلانی برای حمایت از برندها هستند که به آنها متعهد: شش در 10 آفریقایی-آمریکایی (61%) و اسپانیایی (61%) مصرف کنندگان می گویند آنها بیشتر احتمال دارد به سرپرستی شرکت هایی که در آغوش و حمایت خود را از جامعه است. آنها همچنین هل دادن در برابر همه اشکال نژادپرستی — ضمنی و یا در غیر این صورت. این شامل خواستار colorism در تمام مظاهر آن است.

همانطور که ما حرکت به 2020 مارک’ لولا موفقیت در اتصال با امریکا به طور فزاینده ای متنوع در بازار به طور کلی و به منظور اتصال برندها باید گام آن است. بازی آن امن است که قصد ندارم به آن را قطع نمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im