قریب الوقوع المپیک تعویق در ذهن Minn. ورزشکاران

“من خیلی متاسفم” تعدادی از آنها را بخوانید ترک 17-year-old لی اشتباه به عنوان به آنچه که قرار بود.

او به سرعت پریدند در توییتر.

“این اولین چیزی است که ظهور,” لی گفت. “من بلافاصله شروع به گریه.”

همانطور که اکثر مردم در حال حاضر می دانستم که عضو کمیته بین المللی المپیک گفت: ایالات متحده آمریکا امروز روز دوشنبه است که بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو قرار بود به تعویق افتاد, به احتمال زیاد تا سال 2021 در اولین.

“من مربی (جس Graba) به سمت من آمد و مانند آن را برای مطمئن است. سعی کنید به گریه بیش از حد'” لی گفت. “او فقط آرام و مطمئن شوید من خوب بود.”

اما پایین Graba می دانستند. همه آنها را.

در حالی که هیچ چیز است “رسمی” در این نقطه محلی المپیک-به-توان درک آن را بیشتر یا کمتر نتیجه گیری. این هفته در ساخت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

St. Paul Johnson گراد امانوئل معتدی — یک قهرمان دو سرعت که در خدمت به عنوان لیبریا پرچم دار در تابستان 2016 بازی های المپیک در ریو و در حال حاضر واجد شرایط برای توکیو بازی ها — تا به حال شده است صحبت کردن با شریک زندگی آموزش در مورد این نتیجه برای برخی از زمان.

Lakeville, Minn., بومی ریگان اسمیت یک نایب قهرمان جهان و جهان کنونی و دارنده رکورد در استخر بوده و ذهنی در حال آماده سازی خودش برای چیزی شبیه به این.

“من فکر می کنم در ذهن من بود ‘به خوبی شما نمی خواهید به کاملا خرد و دل شکسته و نا امید زمانی که اخبار می کند و در نهایت شکستن,’ ” 18 ساله اسمیت گفت. “بنابراین من فکر می کنم فقط سعی کنید خودم که در ذهن-مجموعه ای از” خوب آن را به اتفاق می افتد, آن را فقط یک ماده از زمانی که آنها اعلام آن است. ”

هیچ اعلام رسمی ساخته شده بود که از شنبه شب ترک لی و بسیاری دیگر مطمئن نیستید در مورد آینده است.

“در حال حاضر من نمی دانم چه به انتظار” لی گفت. “هیچ کس ندارد.”

شده است که ذهن و مجموعه های بسیاری شده اند در هفته و با توجه به معتدی و اسمیت آن نهفته تمرین.

آن را سخت به قطار برای چیزی که ممکن است به ثمر می آیند.

“این نوع از طول می کشد یک روانی تلفات بر شما” از 28 ساله معتدی گفت. “از آنجا که شما را در رفتن و البته شما بهترین خود را انجام دهید اما در همان زمان آن را مانند, ‘فردا ممکن است من آخرین روز از آموزش است.'”

در عوض امروز ممکن شده است. تاکید بر این ممکن است داشته باشد.

تا زمانی که اعلام رسمی ساخته شده است هر کس به عمل به عنوان اگر 2020 المپیک تابستانی هستند به عنوان برنامه ریزی شده. به همین دلیل است که بیش از هر چیز محلی المپیک به شود می خواهید پاسخ های بتنی از کمیته بین المللی المپیک.

“آنها فقط نیاز به تصمیم گیری در یک راه یا دیگری” لی گفت. “من می دانم آن را سخت. من که. اما آن را بسیار گیج کننده برای ورزشکاران است که در حال تلاش برای به دست آوردن وجود دارد.”

“این فقط می تواند بهتر در صلح از ذهن مرتب کردن بر اساس از دیدگاه” اسمیت اضافه شده است. “من فرض آن خواهد بود 2021. چه گزینه های دیگر وجود دارد ، من فرض کنید که زمانی که از آن خواهد شد اما پس از آن دوباره, شما می دانید. همه چیز فقط تغییر تمام وقت.”

آن را سخت بدانید که چه انتظار می رود در این نقطه به خصوص با توجه به coronavirus همه گیر نشده و در عین حال به اوج خود رسید.

“کسی چه می داند؟” اسمیت گفت. “شاید این بیماری همه گیر نمی شود (بیش از) و یا وجود خواهد داشت یکی دیگر از موج. وجود دارد همیشه فقط کسانی که افکار رفتن را از طریق سر من. و اگر من صادق بودن من فکر می کنم من وفق دهند به عنوان من را گرفتن و درک این وضعیت بیشتر است.”

اگر آنها به انصراف از آن را به طور کامل ؟

“من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام” اسمیت گفت. “من فکر می کنم آن را به من چندی به OK از آن فقط به این دلیل خواهد بود که واقعا ضربه سخت.”

هنوز هم آن بوده است در ذهن او. او به عنوان قطار او از خودش پرسید: “آیا شما حتی انجام این کار؟” اما هر بار که او به یاد خودش که “المپیک نمی تواند لغو شود.”

“اگر آنها نمی تواند لغو شود — که من فکر می کنم تردید در این نقطه اما اگر آنها از من می خواهید به آماده شدن برای زمانی که آنها رخ می دهد دفعه بعدی” اسمیت گفت. “من فقط همیشه می خواهید به آماده شدن و همیشه آماده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>