تاثیر کشتی کج گسترش هندی پخش ردپای با DSPORT

پخش همکاری با کشف هند شامل ماهانه منحصر به فرد حوادث

تورنتو (3 مارس سال 2020) IMPACT Wrestling, یک شرکت تابعه از سرود Sports & Entertainment Inc. و یکی از بزرگترین کشتی حرفه ای سازمان امروز اعلام کرد یک تلویزیون جدید توزیع مقابله با کشف هندگسترش مخاطبان خود در رسیدن به این مهم منطقه از جهان است. به عنوان بخشی از توافق کشف پخش خواهد شد 12 ماهانه به علاوه تاثیر فوق العاده بر DSPORT و DSPORT HD در سراسر هند و بنگلادش و بوتان افغانستان به مالدیو و نپال و پاکستان و سریلانکا است. منحصر به فرد برخورد خواهد شد عبارتند از ماهانه ویژه از تاثیر کشتی تاثیر به علاوه خدمات از جمله قربانی از فوریه و مستند در ماه مارس است.

“تاثیر کشتی همواره حفظ یک حضور قوی در هند و شبه قاره هند که در آن ما پرشور پایه فن به رشد خود ادامه گفت:” اد Nordholm رئیس شرکت افسر سرود ورزش & سرگرمی و رئیس جمهور از تاثیر کشتی. “ما با حجم حوادث افزایش بیش از دو سال گذشته شده است وجود دارد افزایش تقاضا برای منحصر به فرد و اصلی تاثیر کشتی محتوا در بازار است. ما هیجان زده به همکاری با کشف هند برای راه اندازی ماهانه به علاوه تاثیر فوق العاده بر DSPORT و نگاه به جلو به ادامه بین المللی رشد و گسترش فرصت ها ،

“ما خوشحال به همکاری با تاثیر کشتی ما در تلاش برای به نمایش گذاشتن بهترین شکل ممکن کشتی حرفه ای عمل برای طرفداران فهیم در هند گفت:” ویجی Rajput معاون ارشد بازاریابی فروش و ورزشی کسب و کار, کشف, جنوب آسیا است. “کشتی به عنوان یک ورزش همچنان به نشان می دهد مثبت جذب در کشور و ما مشتاق به رشد آن را به عنوان یک منطقه تمرکز در برنامه نویسی ما مخلوط است.”

تاثیر کشتی مشهور در سطح جهانی آن فهرستی از ورزشکاران رهبری تاثیر قهرمان جهان تسا Blanchard, UFC Hall of Famer Ken Shamrock و افسانه Rob Van Dam و کرگدن بالا پرواز X-Division ستاره مانند غنی سوان و TJP سابق NFL بازیکن گوزن شمالی, سامی Callihan ادی ادواردز و مایکل الگین به علاوه Knockouts از جمله قهرمان Jordynne فضل طیا Valkyrie رزماری و Tenille Dashwood.

از زمان آغاز آن در سال 2002 تاثیر! بوده است یک شرکت پیشرو مقصد به صورت حرفه ای کشتی کج, طرفداران تلویزیونی در سطح جهان در 120 کشور از جمله AXS TV در ما, در حالی که در حال رشد محبوبیت آن و رسیدن به در یوتیوب, حرکت یا کشش ناگهانی پلوتون و سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

برای اطلاعات بیشتر www.impactwrestling.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im