غوطه ور شدن در علوم اعصاب جهان پیشرفته ترین پیش بینی شرکت نرم افزاری آنلاک علوم اعصاب به اندازه گیری آنچه که مردم عشق انتخاب شده است باب طلا و همکاران در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده بوتیک روابط عمومی و بازاریابی آژانس به عنوان روابط عمومی سازمان ثبت برای کمک به راه اندازی جدید خود را مبتنی بر ابر مخاطبان پیش بینی پلت فرم. غوطه ور شدن پلت فرم کمک می کند تا شرکت های شناسایی, تعیین کمیت و پیش بینی آنچه زنده و یا ضبط رویدادهای آموزش و سرگرمی ایجاد انگیزه در مخاطبان برای عمل به طوری که شرکت می تواند به طور قابل توجهی بهبود توانایی خود را برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان و افزایش ROI.

“با بیش از دو دهه از تحقیقات ما ایجاد کرده ایم یک راه کاملا جدید برای درک اینکه چگونه مغز ارزش محتوا و چگونه به پیش بینی آنچه که محتوای درایو اقدامات با دقت بالا” گفت: Paul J. Zak, Ph. D., بنیانگذار غوطه وری. “ما با ابداع اصطلاح” غوطه ور شدن ” به معنی اندازه گیری عصبی, دولت, و, امروز, غوطه وری ارائه می دهد آسان برای استفاده و ابزار قدرتمند است که اجازه می دهد تا هر شرکت به تجزیه و تحلیل مطالب و پیش بینی مخاطبان پاسخ خواهد داد. و آن را یک عصب شناسی به می دانم که باب طلا و همکاران خود بی نظیر تخصص و سابقه اثبات شده است حق شرکت برای کمک به داستان ما گفت.”

غوطه وری اختصاصی راه حل و نرم افزار در جهان است, دقیق ترین راه برای اندازه گیری مغز ناخودآگاه احساسی پاسخ به تقریبا هر نوع از محتوا است که آیا تصویری موسیقی, رویدادهای زندگی می کنند, آموزش, آموزشی, منابع, و بیشتر. طراحی و توسعه توسط برجسته تحقیقات دانشمندان غوطه وری ساده برای استفاده و مقیاس پذیر پیش بینی SaaS پلت فرم democratizes علوم اعصاب به طوری که هر کسی می تواند اندازه گیری آنچه که مردم عشق را در مقیاس.

“زندگی اتفاق نمی افتد در داخل یک آزمایشگاه” Zak اضافه شده است. “تا به حال شرکت ها تنها می تواند اندازه گیری آنچه که مردم در دنیای واقعی گفت: آنها دوست – چگونه مغز خود را واقعا ارزش نهادن به یک تجربه است. غوطه وری است که قادر به اندازه گیری آنچه مردم واقعا viscerally عشق در هر کجا و در هر زمان و در زمان واقعی است.”

غوطه ور شدن پلت فرم نسبت زمانی که مغز ارزش تجربه را در زمان واقعی با سنسور پوشیدنی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر نقطه. بر خلاف سنتی اعصاب که با استفاده از فن آوری های گران قیمت بی حرکت و ظریف تجهیزات آزمایشگاه و نیاز بسیار آموزش دیده حرفه ای به جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها غوطه وری طول می کشد چند اقدامات از فعالیت مغز قرار می دهد و آنها را به آسان به درک 0-10 اندازه گیری جمع آوری شده در هر ثانیه. غوطه وری مشتریان با استفاده از پلت فرم در هر زمان و در مقیاس توانمند سازی شرکت ها برای پیش بینی رفتار آینده و نتایج بازار با 90 درصد و یا بهتر است دقت و صحت.

“غوطه ور شدن در انقلابی شرکت می باشد. با منحصر به فرد خود را مبتنی بر ابر راه حل برای اندازه گیری فعالیت مغز است و دیگر محدود به یک آزمایشگاه با گران ابزار” گفت: باب طلا مدیر عامل شرکت باب طلا و همکاران. “وجود دارد میلیاردها دلار صرف شده در برنامه نویسی اصلی که نیمی از آن هرگز متصل با مخاطبان است. امروز برای هر شبکه و خدمات جریان بازدید از همه چیز. غوطه وری ثابت کرده است با همکار نشریات و کور مطالعات توانایی خود را برای شناسایی آمار نشان می دهد, فیلم, آهنگ, و خیلی بیشتر.”

چرا که آن را ساخته شده در ابر و در یک آزمایشگاه, غوطه وری , نرم افزار قابل حمل است و زحمت مقیاس پذیر را قادر می سازد مشتریان به اهرم های قدرت از علوم اعصاب در پرواز به هر نقطه در جهان است. و در حالی که شرکت های دیگر می تواند ماه به کامپایل نتایج, غوطه وری, نرم افزار فراهم می کند فوری ارزیابی آنلاک قدرت اعصاب برای هر کسی بدون نیاز به آموزش گسترده.

در یک مطالعه دو نمونه از اقدامات از پلت فرم اوج غوطه ور شدن و سرخوردگی شد به اندازه کافی برای پیش بینی دارای امتیاز بالا unscripted تلویزیون نشان می دهد با 84% دقت.

بسیاری از پیشرو برندهای جهانی در حال حاضر با استفاده از غوطه ور شدن در راه های بی شماری. این شامل شکل دادن به محتوا و تصمیم گیری کسب و کار با پیش بینی آمار نشان می دهد تلویزیون و فیلم, نمودار شکوه آهنگ ها, فروش برجستگی رتبه های تلویزیون, ویروسی محتوای آنچه را که بیشترین تاثیر را در رویدادهای زندگی می کنند و حتی منابع انسانی و آموزش شرکت همه با دقت شناسایی آنچه که واقعا ارزش توسط مخاطبان مغز است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد باب طلا و همکاران بازدید www.bobgoldpr.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غوطه وری بازدید www.getimmersion.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

باب طلا و همکاران

310-320-2010

immersion@bobgoldpr.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im