تصور کنید NCTC استقرار آگهی-درج فناوری


AdKey به بصورت پول در اوردن IP جریان ویدئو

تصور کنید که ارتباط گفت: این یک توافق را قادر خواهد ساخت که مستقل کابل اپراتورها به استفاده از AdKey فناوری برای کسب درآمد مبتنی بر IP-جریان ویدئو.

به عنوان کوچک اپراتورهای کابلی تغییر IP مبتنی بر عملیات AdKey آنها را قادر به از نو خلق کردن سیستم های میراث و قابلیت های. آن را نیز فراهم می کند یک راه حل ساده برای فروش موجودی در l کانال های اپراتورهای هستند نه کسب درآمد در حال حاضر.

“AdKey متمرکز بر کمک به ما مستقل اپراتورها حفظ موجود آگهی جریان درآمد بر اساس میراث زیرساخت در حالی که پاکسازی یک مسیر به تصویری کسب درآمد در دستگاه های متصل شده و بدون نیاز به هزینه های در صف مقابل و یا سرمایه گذاری در تجهیزات جدید گفت:” غنی بی ثبات جمهور از NCTC.

“تصور کنید آگهی های فن آوری اثبات شده است در سطح جهانی و شرکت های جاسازی شده در وضعیت همه ما مهم شرکای تبلیغاتی ما کمک خواهد کرد که اعضای سرعت بخشیدن به تغییر به نسل آینده IP توزیع برای کاهش set-top-box هزینه ها و افزایش رضایت مصرف کننده و فرصت های جدید برای تبلیغ برای ارتباط با بینندگان” بی ثبات گفت.

NCTC نشان دهنده حدود 750 مستقل اپراتورهای کابلی در ایالات متحده آمریکا

“اغلب ترین عامل محدود کننده جلوگیری از اپراتورها از استقرار یک سرویس جدید است که ناتوانی در ایجاد یک کسب و کار جامد مورد به حمایت از آن گفت:” کریس گوردون معاونت بازاریابی محصول برای تصور ارتباطات است. “تصور کنید که این تغییرات آشنا پویا با از بین بردن سنتی هزینه های چشمگیر و حمایت مداوم به طور معمول مورد نیاز برای ارائه در کلاس جهانی سرویس ویدئو. ما مشتاقانه منتظر برای کمک به باز کردن فرصت های جدید برای NCTC اعضای در حالی که از بین بردن بسیاری از موانع است که می تواند به جلوگیری از اپراتور مستقل از اینکه قادر به ارتقا به آخرین تکنولوژی سیستم عامل است.”

ویدئو های توزیع با استفاده از تصور مبتنی بر ابر آگهی کسب درآمد فناوری برای حمایت از درج آگهی به صورت خطی و خدمات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید