‘من استفاده می شود به the new normal’: Steph کاری در دست چپ و احتمالی خود را بازگشت به رزمندگان

سان فرانسیسکو — آن زمان نزدیک به چهار ماه دو عمل جراحی و بدون درد کرد اما Steph کاری از طریق رفت و اولین, تمام, تماس, تمرین پس از درد و رنج یک استخوان شکسته در دست چپ خود را در اواخر اکتبر.

پس از ramping تا خود را در دادگاه محل کار در طول چند هفته گذشته کاری شد گفت: صبح روز شنبه که او را به شرکت در اولین کامل-تماس با داد و بیداد. زمانی که هم تیمی های خود را پیدا کنند آنها را تشویق می کردند و پس از آن رو به کار می کنند.

“آن را سرگرم کننده بود” کاری گفت: بازی در این مرحله است که شامل شش سایر هم تیمی و سه دستیار مربیان است. “این چیزی است که شما استفاده می شود به, دوباره, فقط بازی بسکتبال. من انجام داده ام هر نوتوانی مهارت شما می توانید از فکر می کنم خود را در ورزشگاه.

“برای کار بر روی خود را مطبوع و مهارت کار و همه آن نوع از مسائل که همه سرگرم کننده و شما می دانید که وجود دارد یک هدف به آن است. اما وجود دارد هیچ چیز مانند فقط بازی بسکتبال و رقابت و داشتن سرگرم کننده وجود دارد راه من می خواهم به انجام است.”

چند دقیقه پس از آن داد و بیداد کاری نشسته در صندلی به سمت عمل طبقه در تعقیب و گریز از مرکز و سابقه سوال از جمع رسانه ها. او در مورد طولانی آسیب های عصبی در دست چپ او افکار خود را در تجارت برای اندرو ویگینز و آنچه که او انتظار دارد که برای بخش نهایی این فصل است.

Q: آیا شما را از یک بازی در عین حال که شما قطعا هدف قرار دادن?

“این همیشه آوریل 1. اما این فقط به شما یک هدف است. شما باید چیزی برای کار به سمت در روند نوتوانی به دلیل آن را به شما می دهد یک بارومتر برای هر هفته برای آنچه که شما در حال ساخت نسبت به. من هر مجموعه پشت در طول راه. این بوده است بسیار طولانی و شدید ناتوانی روند و چیزی که من از طریق شده است قبل از.

س: آیا شما فکر می کنم شما آن شب ؟

“من هنوز هم امیدوارم. آن را هنوز هم یک هفته دور, بنابراین من نمی دانم.”

س: آیا وجود هر گونه لحظات در طول این فرایند زمانی که شما شک مارس 1?

اما همیشه وجود دارد قطعات سخت از ناتوانی است که شما فقط باید به ماندن مثبت از طریق. شکسته دست همه انواع مختلف و این جدی بود که تا به حال بسیاری از تفاوت های ظریف آن را با دو عمل جراحی و آسیب های عصبی است که من هنوز در برخورد با.

“دوباره همه چیز جدید بود. اگر آن را یک مچ چیزی که من می خواهم به شما بگویم دقیقا همان چیزی بود که اتفاق می افتد در هر مرحله از راه. هرگز هر گونه شک و تردید اما شما را درک می کنم چقدر سخت نوتوانی است چگونه خسته کننده آن را در زمان. ما بسیاری از بچه ها که از طریق آن رفته اند و یا در حال رفتن را از طریق آن در حال حاضر, بنابراین من تنها کسی هستم که تجربه آن است. فقط کار نگه دارید.”

س: چه عصب مسائل بود ؟ وجود دارد, احساس سوزن سوزن شدن?

“تمام چیزهای که. هنگامی که شما به 280 پوند زمین را در دست خود را, آن را محدود به چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد. خوشبختانه, این, پاسخ, آن را فقط یک روند کند.”

س: آیا وجود دارد هر گونه نگرانی که دست نمی خواهد به عقب بر گردیم به آنچه در آن بود ؟

“من استفاده می شود به چه طبیعی جدید است. آن را قطعا احساس متفاوت تر از سمت راست (دست) اما شما می توانید سعی کنید به آن را به نقطه که در آن شما در واقع بازی بسکتبال شما نمی فکر می کنم در مورد آن. این که آیا آن را احساس می کند تمام راه همان است یا نه واقعا مهم نیست تا زمانی که من هستم و نه نگران مورد چیزهایی که من در تلاش برای انجام استحکام بخشی از آن است و چگونه آن را پرش به عقب در روز بعد پس از هل دادن آن تماس از نوع مسائل و همه از آن. بنابراین شما مجبور به پرداخت توجه به همه آن نوع از مسائل.

“اما برای پاسخ به سوال شما این است که رفتن به احساس متفاوت است. هر کسی که شده است از طریق عمل جراحی می داند که آن را طول می کشد زمان طولانی برای آن را به عقب بر گردیم به درست عادی. بنابراین من فقط در تلاش برای عملکرد, زبان, زمانی که من در خارج وجود دارد در دادگاه نه فکر کردن در مورد آن است. این چیزی است که من در تلاش برای رسیدن به.”

س: شما در بازی این است که بسیار مورد لمس پر و مسائل اطراف لبه. آیا شما احساس می کنید مانند حتی با دکمه سمت چپ آن چه بود ؟

“ما پیدا کردن.”

Q: چگونه بود آن را به scrimmaging در کنار اندرو ویگینز?

“آن را سرگرم کننده بود. منظورم این است که من به تماشای بدیهی است و دیدن آنچه که او قادر به به طور شبانه. او یک پیاده روی 20 امتیاز برای اطمینان حاصل کنید. و لمس او می تواند از نظر سرعت برش طول خود در دفاع از تمام کسانی که همه چیز آن خواهید بود یک فرایند سرگرم کننده است برای ساخت که شیمی.

“راستش این است که 15 ماه سفر به امیدوارم در بهار سال آینده زمانی که ما در یک کلیپ در شرایط از آنچه که ما در مورد. اما شما باید که چشم انداز هر روز در تلاش برای ساخت نسبت به چیزی و امیدوارم من بعضی از بازی ها با او شروع به این روند به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

س: این اولین بار است که ما صحبت کردیم به شما پس از آن حرکت می کند. شما چه فکر می کنید ؟ بدیهی است که این یک لرزه ای تصمیم توسط دفتر جلو و از این جهت است که شما در حال رفتن در.

“آره منظورم وجود دارد بدیهی است که بحث از تابستان گذشته و شما سعی می کنید برای جلوگیری از که و فقط بازی بسکتبال و درک این تیم است که شما باید چیزی است که شما در حال کار با. کسب و کار از NBA مقابل دفاتر و تیم را به تصمیم گیری است که می خواهم. شما نگاه کنید ما صف و آن را به وضوح حس می کند در شرایط و موقعیت است که او نقش و skillset که او به ارمغان می آورد و با من و کلی (تامپسون) بازگشت سالم تلاش برای پیش بینی آنچه که می خواهم نگاه.

“او نشان داده شده است برخی از نقاط روشن از آنچه که او قادر به انجام این کار وجود دارد بر روی زمین و من هیجان زده در مورد آن همان راه من بود [آخرین] تابستان است. این است وضعیت ما و من هیجان زده به خارج وجود دارد و من می دانم که او بیش از حد.”

SAN FRANCISCO, CA – فوریه 19: Golden State Warriors’ استفان کاری می رود به سبد خرید در طول عمل در Biofreeze عملکرد مرکز در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا., روز شنبه, فوریه. 19, 2020. (جین Tyska/اخبار منطقه خلیج گروهی)

س: چقدر متفاوت است این تیم است که شما در حال آمدن به در حال حاضر نسبت به یکی از شما بودند که به شروع فصل?

“این فقط متفاوت از نظر زمینه آنچه که ما در حال ساخت نسبت به این سال است. در پایان این فصل شما می خواهید برای پایان دادن به در یک یادداشت بالا برنده به عنوان بسیاری از بازی ها ممکن کنید و سعی کنید برای ساخت مناسب عادات و به عنوان من سعی کنید به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد بر روی زمین ببینید چه برخی از این چرخش ممکن است مانند نگاه و فلان چیز. بدیهی است که شما تصور کنید آنچه که خواهد بود با کلی نیز به سال آینده.

“اما واقعا در حال حاضر آن را در مورد تلاش برای ساخت مناسب عادات زیرا که در آن ما در جدول رده بندی با (26) بازی چپ که واقعا تنها چیزی که شما می توانید نگه دارید و بر روی در حال حاضر. ما می خواهیم به خود ما هیجان. ما می خواهم برای لذت بردن از آمدن به کار و بازی برای چیزی. بنابراین من فکر می کنم پیدا کردن هر انگیزه که پایین کشش خوب خواهد بود برای ما.”

س: شما چه می گویند به افرادی که می گویند: “اوه Steph است آمدن او را از رفتن به پیچ قرعه کشی شانس است؟’

“من قصد دارم به انجام آنچه حق من است که در مورد آن.”

س: چه در آن است رفتن به می خواهم به دانستن اینکه شما در حال رفتن به رقابت برای عنوان این فصل ؟

“بسیار آمد و به مقابله با آن در حال حاضر.”

Q: هنگامی که شما به مقابله با آن ؟

“من نمی دانم دقیقا اما زمانی که شما شما مجروح نوع نگاه کنید همه چیز را از چشم انداز در خارج. که به تنهایی متفاوت است. به مدت چهار ماه شما واقعا نمی تواند هر چیزی در مورد آن در دادگاه و ما تا به حال صدمات در سراسر هیئت مدیره. Draymond آخرین مرد ایستاده در خارج وجود دارد بسیار بیشتر از این فصل فقط احساس برای او و آنچه که او از لحاظ احساسی و جسمی شده و از طریق این آخرین پنج سال اجرا شود و حتی در این فصل است. به طوری که سخت ترین قسمت است.

“از نظر من فقط می خواهم به بازی. پس از آن من می دانم که آمده آوریل, از آن خواهد شد یک دیگر تعطیلات. اما دوباره آن را برای رفتن به عقب برای چه این بعد 15 ماه خواهد بود. پایان سال و قوی داشته باشید. ما رو تا حد زیادی به کار و تمرکز بر پایین کشش این فصل است. رسیدگی offseason راه ما نیاز به, امیدوارم بازی در این تابستان (در بازی های المپیک توکیو) و سپس دوباره و به زمین برخورد در حال اجرا تلاش به عقب بر گردیم به جایی که قرار است ما را به تعقیب شد. که واقعا تمرکز در حال حاضر.”

Q: هنگامی که شما برای نگاه مثبت از طریق این فرایند است که به سال آینده یکی از چیزهایی که شما در مورد فکر می کنم ؟

“آره چرا که وضعیت این واقعیت است. اگر من صدمه دیده است نیست چه کسی می داند آنچه در آن خواهد بود و آنچه که من می خواهم می شود گفت: در حال حاضر نشسته در این صندلی برخورد با آنچه که واقعیت بود. اما آسیب رخ می دهد. شما را در درک چگونه من رفتن به خارج و این تیم در تلاش برای فقط توان رقابتی و ایجاد حق عادات در فرايند.

“ما که در آن ما در حال حاضر و ما می دانیم که چه در پیش است. آن را به یک سال آن را دشوار است برای بسیاری از دلایل مختلف. ما تا به حال یک جهنم از یک اجرا و ما می دانیم که ما باید خیلی بیشتر در مخزن.

“در پایان روز این است که به خوبی برای من به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد و سعی کنید برای کمک به برخی مثبت و برخی انرژی برخی از شادی برای چه کار می کنیم و در پایان سال ما خواهید بود در تلاش برای بازگشت به تخته رسم بیش از تابستان است.”

س: شما که از طریق آسیب های قبل از, اما چگونه است که این یکی شده با ساعت های طولانی در ورزشگاه و آخرین بار ما شما را دیدم شما تا به حال این بند در چگونه شما مقابله با خستگی خود را چگونه شما مقابله با خارج از روال خود را ،

“آن را در امواج آمد. این اولین بار است که من برای این مدت. مچ پا جراحی شد راه برگشت وقتی در طول تابستان بنابراین هیچ کس دیگری در حال بازی پس از آن بود که مانند من از دست رفته هر چیزی. وقتی که من اولین بار صدمه دشوار بود چون من فقط از وارد شدن به آن حالت رقابتی و در چهار بازی وجود دارد مقدار زیادی از هیجان کلی و دور گرفته شده است. بنابراین دو هفته اول خشن بود نظر خود را در روال شوک-عامل است که عمل جراحی و تمام. و سپس من سعی کردم به حل و فصل و مولد یا در اطراف تیم و یا در خانه با خانواده.

“سپس آن را همه چیز در مورد روند نوتوانی و درک است که قرار بود به دیکته می کند که در آن من نیاز به بود و چقدر من نیاز می شود که در آن و آنچه که من متمرکز شده در روزانه. اما من تا به حال یک زمان واقعا خوب گرفتن یک دیدگاه تازه در مورد چگونه همه این مسائل کار می کند. در دادگاه در قفل اتاق طبقه بالا شما را وادار به دیدن و شنیدن خیلی بیشتر از زمانی که شما نه فقط متمرکز در بازی و برنده شدن یا از دست دادن.

“بنابراین من گرفته تمام کسانی که آموخته و من فکر می کنم من رشد زیادی که در طول چهار ماه گذشته با دیدگاه من از جایی که هستیم و آنچه ما انجام داده ایم و آنچه که ما در حال تلاش برای رفتن بعد از رفتن به جلو. من قصد دارم به استفاده از آن به نفع من برای اطمینان حاصل کنید.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesGeciktiricibuy stripe accountredfoxbettugboat 4500Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma bahisnow