من شگفت زده هستم مردم نمی دانند که قوانین در مورد راه رفتن بر روی یک جاده: Roadshow

س: در حالی که تماشای مردم از من در ایوان من متوجه یک زن جوان ظاهرا انجام این دست کلمات بیهوده و احمقانه در حالی که انتظار برای نور را تغییر دهید. سپس من به رسمیت شناخته شده او انجام sign language اما هیچ کس در ماشین با او. به عنوان او کشیده دور من می توانم ببینم یک خط تیره-نصب شده در گوشی های هوشمند و او در ادامه به “بحث” را به عنوان او سوار دور. قانونی است ؟

تهم قهوه ای, Alameda

یک: این قانونی است به او نمی نگه داشتن گوشی در دست او است. اما زبان در یک تلفن همراه نیاز به کمی توجه است که باید به سمت او رانندگی و ایمنی از رانندگان دیگر.

س: در روح همه ما راه رفتن در اطراف محله های ما به خارج و ضرب و شتم COVID-19 بلوز, من شگفت زده چگونه بسیاری از مردم نمی دانند که قوانین از جاده ها است. کالیفرنیا نیاز به پیاده به راه رفتن در برابر ترافیک می دوزند هنگامی که وجود دارد هیچ پیاده رو. به طور خاص ما به راه رفتن در کنار جاده است که چهره اتومبیل می دوزند.

Bonna Kauffman, Los Gatos

یک: این می رود برای جاگر ،

س: با توجه به عدم تراکم در بزرگراه های ما در طول زمان بحران بهداشتی, چرا اندازه گیری چراغ ها هنوز هم فعال می شود ؟ توقف و شروع مجدد در یک onramp ضایعات انرژی و باعث آلودگی بیشتری نسبت به هواپیمای بی موتوری پرواز به آرامی به جریان ترافیک.

آنها فعال می شود در طول تعطیلات آخر هفته, به طوری که آنها نمی تواند بیش از حد سخت به reprogram. چراغ می تواند فعال زمانی که احتقان بازگشت به سطح قبل از بحران.

اد Klim مارتینز

یک: با خواسته های ترافیک به عنوان کم به عنوان آنها شده اند در چند هفته گذشته باید آن واقعا مهم نیست که آیا متر و یا ماندن در. همه متر ترافیک-پاسخگو که به معنی آنها شروع به چرخه زمانی که ترافیک می رسد یک آستانه خاص است.

حجم سراسر هیئت مدیره شده اند 40 درصد به 60 درصد زیر نرمال پس از تماس من می گویند که آنها نمی تواند تصور کنید که هر یک محل که در آن متر خواهد فعال به دلیل ترافیک و حجم فوق بودند به نوبه خود در آستانه. برای مثال پل خلیج متر نیست و حدودا در طول صبح دوره اوج برای حداقل دو هفته به دلیل وجود دارد تا چند اتومبیل بر روی پل.

س: من خوشحال هستم برای انجام هر گونه خرید یا کارهای, برای 82 ساله روزماری کخ که او نمی تواند انجام شود. او خواننده که پریوس است که در این فروشگاه به جای یک سرقت مبدل کاتالیزوری. من لذت بردن از بزرگ سلامت, انعطاف پذیر چت روم من و یک تسمه, نوجوانان در خانه با نه کاملا به اندازه کافی از راه دور مدرسه را انجام دهد. لطفا اطلاعات تماس من به او.

لیز Mabey, Mountain View,

یک: من و شما را برکت دهد لیز. این دلیر روزماری با تشکر از شما برای پیشنهاد خود را و می گوید: او به شما راه رفتن تا زمانی که او می شود او Prius بازگشت.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>