“من می ترسم برای رفتن در هر نقطه به تنهایی” او گفت:.

گزارش از نژادپرستی و تجاوز و حتی خشونت نسبت به آسیایی ها و آمریکایی ها در حال افزایش است. اف بی آی هشدار در مورد افزایش جرایم ناشی از نفرتکه برخی نسبت به “چین” ویروس فصاحت و بلاغت است.

در طول دو ماه گذشته, آسیایی, آمریکایی, زن و شوهر, یافت, یک, تهدید, توجه داشته باشید در وودبری, مینه سوتا, صفحه اصلی. در بروکلین پارک بانک کسی تف در یک مرد و او را سرزنش برای این بیماری همه گیر.

در برانکس چهار ساله بودند به اتهام حمله به یک زن با یک چتر در یک اتوبوس. یک خانواده از جمله 6 و 2 ساله بودند با ضربات چاقو در تگزاس باشگاه سام.

خواندن مقالات در مورد آسیایی, جنایات نفرت باعث یک واکنش فیزیکی و خاطرات گذشته تجارب آسیب زا Nordin گفت.

Reports of racism and aggression toward Asian and Asian Americans are on the rise, a response to COVID-19, coined "the Chinese virus" by President Donald Trump. Along with health concerns during a pandemic, Julie Kim of Duluth is increasingly fearful for her safety. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

گزارش از نژادپرستی و خشونت نسبت به آسیایی و آسیایی و آمریکایی در حال افزایش پاسخ به COVID-19 ابداع “چینی ویروس” توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. همراه با نگرانی های بهداشتی در طول یک بیماری همه گیر جولی کیم از دلوت به طور فزاینده ای ترس برای ایمنی خود را. (کلینت Austin / caustin@duluthnews.com)

“من فکر کردم در مورد من 9 ساله پسر بود و فلش بک از چقدر سخت بود برای من به عنوان یک آسیایی در خیلی سفید جامعه — که مورد آزار واقع شدند به عنوان یک بچه و یا در حال fetishized به عنوان یک زن جوان همه که حباب به سطح بالای ترس از گرفتن coronavirus,” او گفت:.

“COVID است در معرض چه بوده است درست است که نژاد پرستی و بیگانه ستیزی و ظلم و ستم فراگیر و پایدار” گفت: ربکا Lucero, Minnesota Department of حقوق بشر کمیساریای.

این سازمان دارای یک سابقه طولانی از بررسی گزارش تحت مینه سوتا حقوق بشر عمل می کنند و در اوایل ماه آوریل MDHR و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz راه اندازی یک خط راهنما باز برای هر کسی که به تماس در تجارب تعصب و یا تبعیض.

جولی کیم گفت که او آماده برای واکنش نسبت به افرادی که نگاه کنید ، کیم کره ای است و برای زندگی در دولوت برای 45 سال است.

Reports of racism and aggression toward Asian and Asian Americans are on the rise, a response to COVID-19, coined "the Chinese virus" by President Donald Trump. Along with health concerns during a pandemic, Kim Nordin of Duluth is increasingly fearful for her safety. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

گزارش از نژادپرستی و خشونت نسبت به آسیایی و آسیایی و آمریکایی در حال افزایش پاسخ به COVID-19 ابداع “چینی ویروس” توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. همراه با نگرانی های بهداشتی در طول یک بیماری همه گیر کیم Nordin از دلوت به طور فزاینده ای ترس برای ایمنی خود را. (کلینت Austin / caustin@duluthnews.com)

قبل از همه گیر او گفت: وجود دارد glares خیره و حس تعلق ندارد. و گاهی اوقات می آید که در قالب فرهنگی حساس سوالات مانند “شما اهل کجا هستید ؟” پس “کجا هستند شما واقعا؟”

کیم رله گزارش از آزار و اذیت در ماشین لباسشویی و آمریکایی های آسیایی تبار به نام “COVID-19” در دلوت جامعه است.

مردم فکر نمی کنم به گزارش کوچک مضر اقدامات به یک خط داغ, Nordin گفت. آن را به جای منجر به یک پاسخ ترس برداشت و اولیه خود رد.

Nordin به یاد می آورد که او همکلاسی پسر فریاد زد در سراسر اتاق “من می دانم که شما از یک کشور متفاوت است.”

وقتی پسر به خانه بازگشت: “در واقع آنچه که او گفته بود:” من آرزو می کنم من سفید بود من آرزو می کنم من تا به حال موهای بلوند.’ و من به یاد داشته باشید که از زمانی که من جوانتر بود.”

“آره” اضافه شده کیم.

صحبت کردن در مورد آن همراه با اضطراب اما این مهم است که به این تجربه ها یک صدا گفتند.

* * *

شهر دولوت پردازش شده شکایت از مردم از تبار آسیایی در ماه های اخیر.

حقوق بشر افسر کارل کرافورد ذکر شده چند: “به نظر می رسد متفاوت از مورموری مکالمات زیر مردم صدای آنها را در فروشگاه مواد غذایی و یا جابجایی روز به روز کسب و کار.”

Carl Crawford

کارل کرافورد

وی با اشاره به اثرات آن بر کودکان و روابط خود را با دوستان با توجه به بیگانه ستیزی و اعتقادات در مورد علت این بیماری همه گیر. نیز وجود دارد یک تاثیر در سیاه و سفید و قهوه ای مردم, او گفت:. کرافورد به یاد می آورد به تازگی در یک فروشگاه مواد غذایی خط پرداخت. صندوقدار قرار دادن بر روی دستکش زمانی که کرافورد آماده بود به پرداخت.

“در ابتدا, من, مانند,” من آن را دریافت کنید; شما در حال تلاش برای ایمن خواهد بود.’ چرا نمی توان امن برای هر کسی ؟ برای من آن را احساس به عنوان اینکه به دلیل که من یک مرد از رنگ آنها تا به حال برای محافظت از خود در برابر من,” او گفت:.

نیز وجود دارد یک مفهوم اضافه شده به پوشیدن یک ماسک و یا صورت پوشش برای مردان از رنگ و کرافورد توصیف ذهنی آماده برای او چگونه ممکن است درمان شود ،

مردم به طور کلی نگه داشتن این مسائل به خود گفت. آن را ممکن است احساس تحریک و یا حادثه. کرافورد تشویق عموم دوستان و یا شاهدان به گزارش مسائل و تجارب به حقوق بشر دفتر یا MDHR. پس از گزارش ارائه شده به دولت بررسی می تواند منجر به واسطه ساختاری و یا تغییر سیاست آموزش و پرورش توسعه.

“وقتی که آن اتفاق افتاد در فروشگاه های مواد غذایی, من جذب می شود که خودم را. من قطعا صدمه دیده اما این تنها راه ما می توانیم و به چالش کشیدن این چیزها است که اگر ما در مورد آنها را می دانیم” او گفت:.

کرافورد اشاره به افزایش ترس از “دیگری” مؤثر محلی پیوند مردم با لهجه های مختلف و کسانی که سفر خارج از دلوت. و از لحاظ اقتصادی همه گیر بازدید خانواده ها که لازم نیست منابع را به انبار لوازم.

در سراسر مینه سوتا وجود دارد نگرانی برای جزایر اقیانوس آرام مسلمان و یهودی جوامع Lucero گفت.

ما می دانیم که انگ لطمه می زند و همه. آن را ایجاد ترس است. اثرات آن مردم چگونه از رنگ شرکت اینجا و این چیزی است که ما نمی خواهیم در جامعه ما کرافورد گفت.

* * *

عبور بیگانه ستیزی و نژادپرستی به عنوان یک نگرانی سلامت اجرا می شود عمیق در تاریخ ایالات متحده با توجه به اریکا لی, دانشگاه مینه سوتا, پروفسور و نویسنده کتاب “آمریکا برای آمریکایی ها: تاریخچه بیگانه ستیزی در ایالات متحده است.”

سارس برای اولین بار گزارش شده در آسیا در سال 2003 ابولا در سال 1976 غرب آفریقا تیفوس در 1800s ایرلند. در زمان شیوع موجود تعصبات و ایده های در مورد گروه ها حد دارودرمانی شده ایم.

“این اشتباه است که برخی بیماری های متصل به گروه های مهاجر هستند که تهدید درک شده در زمان” لی گفت: در یک NPR مصاحبه.

هفته پیش Nordin, نوشته شده نگرانی خود را در Facebook و تعداد افرادی که نظر رسیده و با پشتیبانی تایید شد, او گفت:.

مراقبت از اعمال و اذعان هستند چه می تواند کمک به در حال حاضر. این شگفت انگیز است که تا چه حد یک “سلام” موج و یا “چگونه بله انجام می دهند ؟” می توانید بروید. ما می توانیم عمل اجتماعی فاصله و هنوز هم بررسی کنید در همسایگان ما کرافورد گفت.

“است که می فرستد این پیام است که شما به تنهایی در این مبارزه است که ما باید خود را به عقب و اگر چیزی اتفاق می افتد که من در آنجا خواهد بود” اضافه شده کیم.

همچنین کمک می کند تا به تماس coronavirus آنچه در آن است برای اصلاح افرادی که به آن مراجعه کنید در غیر این صورت. صحبت کردن در برابر رفتارهای منفی در فرد و در رسانه های اجتماعی.

Lucero گفت: این زمان از غم و اندوه, اما آن را نیز وادار به ما ساخت ما در ارتباط به حرکت به دور از سرزنش و “othering” و حرکت به سوی همبستگی.

“وجود دارد پس از چند لحظه در تاریخ که در آن همه چیز را می شود تنظیم مجدد” او گفت:.

بسیاری از مردم پیدا کردن نژاد پرستی عمیق تعبیه شده در هر بخش از سیستم آمریکایی و ما باید این “اصلاحات ساختاری” در مقابل ما Lucero گفت. وجود خواهد داشت و فشار زیادی برای بازگشت به وضعیت موجود اما او می خواهد یک دنیای بهتر: “من فکر می کنم مینه سوتا واقعا می خواهد از طریق این با هم.”

چگونه برای کمک به

  • آموزش هر یک از دیگر. تماس coronavirus آنچه در آن است و درست دیگران است.
  • پشتیبانی آسیایی متعلق به کسب و کارهای کوچک.
  • رسیدن به دوستان و همکاران از گروه های به حاشیه رانده شده.
  • آیا دست کم گرفتن قدرت از یک لبخند یک موج و یا تکان اذعان.
  • صحبت کردن در برابر رفتارهای منفی در فرد و در رسانه های اجتماعی.

اطلاعات بیشتر

  • برای مشاهده شهر دولوت شکایت فرایند بازدید https://bit.ly/2VNMna0. تماس با دفتر حقوق بشر در 218-730-5630 یا ایمیل HumanRights@duluthmn.gov.
  • به گزارش وزارت مینه سوتا, حقوق بشر, بازدید https://bit.ly/2yuLuLL تماس بگیرید و یا 651-539-1133 تلفن رایگان در 800-657-3704.
  • راه های دیگر برای کمک به: Navigatemn.org, https://bit.ly/3aCmv6y

مراقبت های بهداشتی و نابرابری

وجود دارد گزارش نرخ عفونت های مبتنی بر نژاد اما اطلاعات نیست جمع آوری شده در یک راه است که بیشتر مفید به مینه سوتا گفت: ربکا Lucero, مینه سوتا, وزارت حقوق بشر کمیساریای.

مهاجران مستند نشده می ترسند برای رفتن به بیمارستان و آنها در حال مرگ در خانه بالقوه حساب نشده برای Lucero گفت.

این COVID-19 همه گیر است برجسته زمینه مسائل مربوط به سلامت و نژادی و نابرابری که در نتیجه فقر و دسترسی ناکافی به خدمات بهداشتی و نابرابری آموزشی, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

بسیاری از مردم از رنگ کار ضروری شغل که منجر به بالاتر از خطر قرار گرفتن در معرض. و برخی از مردم ممکن است مشکوک و یا مقاوم به دنبال درمان های پزشکی.

وجود سابقه بی اعتمادی بین جوامع رنگ و مراقبت های بهداشتی مانند فولی آزمایشگفت: Carl کرافورد, حقوق بشر, افسر برای شهر دولوت.

این Duluth, NAACP شعبه ارسال شده است همه گیر مربوط به مراقبت های بهداشتی ویدئوها در یوتیوب کانال. با اصل تفسیر منطقه ای دکتر. Arne Vainio و ورنا Thornton بحث در مورد چرا پناه در محل امور مراقبتی مادر در طول همه گیر و اقدامات ایمنی برای مردم بومی از رنگ و کسانی که زندگی در جوامع روستایی و بیشتر.

این بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن مسکن برای جوامع به حاشیه رانده شده گفت: اموزش Cabrera از, معاون اداری محلی NAACP فصل. همچنین تلاش برای به دست آوردن حمایت ها برافروخته شده و یا متوقف به طور کامل.

“این یک توسعه از چه اقلیت روزانه” Cabrera گفت.

وجود چالش ها قبل از همه گیر وجود خواهد داشت و چالش های پس از آن.

“در میان ما یک فرصت را به کار بر روی برخی از نابرابری در سیستم مراقبت های بهداشتی که باید در نگهداری افراد نابرابر” کرافورد گفت.

او در تشویق مردم به گزارش تعصب و یا تبعیض با تماس با دفتر حقوق بشر در 218-730-5630 و یا با ایمیل HumanRights@duluthmn.gov.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de