“من انجام آنچه در آن طول می کشد به بازی:’ اوکلند در این تامل از منزوی فصل در آریزونا

Jesús Luzardo در بر داشت یک راه برای نگه داشتن مشغول طول MLB فصل وقفه.

در جنوب فلوریدا, خود, خانه, دولت, Luzardo شده است حول و تبادل کردن یک تپه مصنوعی با راست دست پارچ (و همکار Floridian) مایک Fiers در یک گیاهی گستره بعدی به یک پارکینگ کلیسا. او را به گرفتن کلاس های آنلاین در دانشگاه فلوریدا که در آن او است و عمده جامعه شناسی. او را ببر شاه البته و فقط شروع اوزارک از Netflix نمایش شروع.

Luzardo نیز شده است بازی Call of Duty, FIFA, و, البته, بازی های برگزار شده به عنوان خود را در MLB the Show 20. آن را در طولانی نیست قبل از Luzardo که 71 رتبه بندی روشن به چپ دست شان Manaea که دارای 81 رتبه بندی است.

“من می خواهم دیوانه اگر من تا به حال یک دسته از اجرا می شود به عنوان شخصیت” Luzardo گفت: در یک مکالمه تلفنی است. “اگر من تا پایان دادن یک دسته از اجرا می شود من هیچ کس به سرزنش اما خودم.”

پرتاب کردن تپه های مصنوعی و تعمق به نمایش جایگزین بیس بال واقعیت نزدیک Luzardo آمده است به بازی یک بازی واقعی از بیس بال. تیم گسترده تشنگی برای برخی از بازی واقعی عمل شد و به طور موقت فرو نشستن با شایعاتی که MLB و MLB بازیکن معتقد بودند با توجه به فصل در آن باشگاه ها و بازیکنان خواهد بود منزوی جدا شده اتاق های هتل فرید تنها به بازی در آریزونا خالی فن-کمتر استادیوم به عنوان اواسط ماه مه.

MLB به ESPN گزارش اولیه در این طرح با بیانیه ای در روز سه شنبه روشن است که در حالی که قصد این است برای پیدا کردن یک روش امن برای شروع فصل بیس بال, هیچ طرح مورد موافقت قرار گرفته: “در حالی که ما در مورد ایده برگزاری بازی در یک موقعیت به عنوان یک گزینه بالقوه ما حل و فصل نیست که گزینه ای و یا توسعه یک برنامه ریزی دقیق. در حالی که ما همچنان به تعامل به طور منظم با سازمان های دولتی و مقامات بهداشت عمومی ما به دنبال ندارد و یا دریافت از تصویب هر طرح از فدرال و ایالتی و مقامات محلی و یا بازیکنان ارتباط است.”

هیچ چیز حل و فصل شده است اما توقف برای یک لحظه در نظر گرفتن اقدامات بازیکنان و مربیان و ورزشگاه و محل باشگاه وانجمن کارکنان رسانه ها — و یا هر کس دیگری تلقی شایسته زندگی در داخل این حباب را برای اجرای پیشنهاد طرح است. تپه بازدیدکننده داشته است می تواند ممنوع است. Dugouts خواهد بود در نزدیکی خالی و بازیکنان خواهد بود پاشیده در سراسر آریزونا سوزان باز-تهویه صندلی های ورزشگاه حداقل شش فوت از هم جدا در هر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. برخی از هفت زمین باز یافته doubleheaders ممکن است به منظور هم با داوران به طور موقت جایگزین ربات-umps بیشتر به کاهش معمولی تماس نزدیک در پشت صفحه در غیر این صورت نسبتا تماس با ما-کمتر ورزش است.

و این فقط در این زمینه است. بازیکنان خواهد بود و رفت و برگشت به تک اتاق های هتل و اساسا ممنوع از تماس با جهان خارج برای 4.5 ماه آن را ممکن است برای رقابت در این تاریخی نامتعارف فصل به طور منظم. هر اولیه ESPN گزارش precluding هر بازی خواهد بود یک coronavirus تست سیستم های امنیتی و حمل و نقل برای همه درگیر.

اگر امن تلقی اینها عمده بازی-تغییر مفاهیم با ذهن ترا درهم میشکنند زیبایی مفاهیم. چه یک بازی بیس بال با هیچ بالا و سپاس پس از صفحه اصلی اجرا می شود ؟ هیچ صفحه اصلی جشن پس از یک پیاده روی ، بدون سر-به-سر مدیر و داوری اختلافات بیش از توپ و اعتصابات? بازیکنان قادر نخواهد بود به تف. می توانید کوزه هنوز لیسیدن انگشتان خود را– سریع عادت ؟

اگر خانواده ها نمی توانند بازیکنان در انزوا هنگامی که آنها را ببینید عزیزان ؟ بازیکنان مشترک شدن در این نوع جدید از واقعیت و چشم پوشی از برخی از پایه استقلال به بازی بیس بال ؟ آن بستگی دارد. Luzardo که بود (و است) ابتدا به دنبال برای یک تازه کار از سال مبارزات انتخاباتی سال است که فقط به دنبال به جلو به گرفتن یک فصل رفتن با خیال راحت پس از صدمات سرند بزرگ لیگ می آیند تا.

“من ببینید که چگونه آن را می تواند یک مشکل برای افراد دیگر افرادی که کودکان و نوجوانان و خانواده” 22 ساله Luzardo گفت. “برای من, من نمی خواهد ذهن. حلق آویز کردن در یک هتل و بازی بیس بال صدا بیش از حد بد برای من است.”

یک jack-of-all-trades چاد Pinder است کمی بیشتر به حقه بازی.

در Charlotte, North Carolina, Pinder است نگه داشتن در بیس بال شکل موقت بدنسازی در خانه جدید خود را در گاراژ. او همچنین کمک به مراقبت از همسرش, تیلور, که چهار ماه باردار.

“چیزهای زیادی وجود دارد عدم اطمینان است که آن را سخت برای من بسته بندی کردن سر من در اطراف این” او گفت: بیش از تلفن. “من فقط در تلاش برای رفتن به تمام غذاهای بدون گرفتن coronavirus.”

Pinder منحصر به فرد در این عادی به عنوان او تلاش می کند خود را به نگه داشتن در حال رشد خانواده امن در یک روز به صورت روز. اما او می داند که بازیکنان نیاز به ماندن در آماده هنگامی که نور چشمک می زند سبز — حتی اگر آن را شامل غواصی به چهار به علاوه منزوی ماه در آریزونا با طرفداران.

“اگر این چیزی است که بر تصمیم بین اتحادیه و MLB این چیزی است که ما انجام می دهیم” Pinder گفت. “این رفتن به عجیب و غریب آن را به عجیب و غریب. عجیب ترین چیزی که می خواهد خالی می ایستد.”

عجیب و غریب, مطمئن, اما بازیکنان بیس بال ساخته شده است برای انطباق با شرایط در حال تغییر.

“شما در حال رفتن برای دیدن که هر آنچه ما انجام می دهیم بازیکنان بیس بال در حال رفتن به تنظیم” Pinder گفت. “بیس بال است که در مورد تنظیمات ما فقط می خواهم به بازی. اگر وجود دارد یک فرصت برای انجام این کار هر زمان که ما می توانید انجام دهید چیزی است که ما قصد داریم برای انجام این کار است.”

درک بیش از حد است که در هر شرایطی تیم نیاز به یک کوتاه بهار (یا شاید تابستان) آموزش دوباره تا سطح شیب دار. Hitters نیاز فضای رقابتی برای به دست آوردن زمان خود را. Luzardo می توانید یک زن و شوهر نوبت در حال حاضر (و نگاه عملا سازمان ملل متحد hittable در ماه مارس قبل از بازی تعطیل شدند) اما او نیاز به یک باند دوباره تا زمین خود را شمارش. او فقط می خواهد خود را به گلوله بست.

“این به من انداخت برای یک حلقه آره” Luzardo گفت: از این پیشنهاد. “اما من انجام آنچه در آن طول می کشد به بازی. در همان زمان در چشمان من به رقابت و یا یک فضای رقابتی و بالا پنج یک هم تیمی و یا نشستن شش فوت دور از تمام تیم در خورشید… من می خواهم به آن را ببینید که یک محیط دشوار است به آن رقابت. اما من آن را انجام دهد ؟ البته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>