IHSE, ایالات متحده آمریکا محصولات در CABSAT 2020


دراکو vario فوق العاده HDMI 2.0 توسعه دهنده 4K
بر روی صفحه نمایش در CABSAT 2020 (غرفه 404) خواهد بود IHSE, ایالات متحده آمریکا جدید Draco vario فوق العاده HDMI 2.0 توسعه دهنده به کاربران در زمان واقعی دسترسی به HDMI کامپیوتر از راه دور ایستگاه های کاری است که شامل مانیتور و صفحه کلید و ماوس بلندگو و محیطی دیگر دستگاه های. ارائه اتصال بیش از یک LC duplex فیبر اتصال فرمت ادغام Fraunhofer IIS Lici کدک® برای فعال کردن کامل-کیفیت انتقال در 4K رزولوشن به 4096 x 2160 در واقعی 60 هرتز سرعت رفرش و عمق رنگ (24 بیت 4:4:4 یا 30 بیتی 4:2:2).

دراکو vario فوق العاده 240/60 KVM توسعه دهنده ی به صورت Super Slow-Mo پخش در Esports
IHSE, ایالات متحده را برجسته جدید خود دراکو vario فوق العاده 240/60 KVM (صفحه کلید و ماوس) توسعه دهنده ی آن ترکیب هماهنگ متوالی تبدیل نرخ فریم (SSFRC) برای رسیدن به سوپر جهان حرکت آهسته تکرار برای esports gaming حوادث. طراحی در همکاری با EVS های توسعه دهنده ی فعال در زمان واقعی ضبط 240 هرتز جریان بازی بعد از بررسی و تجزیه و تحلیل از وقایع. در علاوه بر این به سوپر slo-mo action replay جدید دستگاه های فعال پخش مستقیم از esports حوادث در 60 هرتز از طریق هوا انتقال است. همچنین سیگنال های سازگار با صفحه نمایش بزرگ تصویری پردازنده و می توان با استفاده از دراکو ترا KVM ماتریس سوئیچ. این باعث ایجاد یک ایده آل عرصه videowall مدیریت سیستم با امکان ارائه کنترل های پویا و بالا بردن سطح هیجان در رویدادهای زندگی می کنند.

MV42 سری MultiViewer برای DisplayPort 4K60
همچنین در CABSAT 2020, IHSE, ایالات متحده آمریکا را ترویج جدید MV42 چهار پورت Multiview نمایش پیکسل, پردازنده — ترکیب عملکرد بالا 4K60 چند تصویر تصویری پردازنده با صفحه کلید از راه دور/کنترل ماوس. در دسترس تنها با یک سر 4K خروجی DisplayPort یا دو سر 4K خروجی DisplayPort به MV42 می توانید صفحه نمایش و کنترل کردن تا حداکثر چهار صفحه نمایش کامپیوتر در یک زمان در یک 4Kp60 نظارت بر. MV42 فراهم می کند مقیاس صفر پوشیدگی تعامل با دراکو جمع و جور پانزدهم یا دراکو شرکت پانزدهم KVM (صفحه کلید و ماوس) سیستم ماتریکس.

شرکت در یک نگاه:

IHSE, ایالات متحده است پیشرو در ارائه دهنده KVM (صفحه کلید و ماوس) محصولات پشتیبانی از راه دور سیگنال های it و سوئیچینگ برای DVI, HDMI, VGA, SDI, USB, صوتی و سریال RS-232 داده است. برای 30 سال IHSE شده است در حال توسعه راه های جدید و نوآورانه برای حمایت از نسل بعدی محصولات KVM و سیگنال های it. IHSE فناوری مستقر در سراسر جهان توسط سازمانهای دولتی و خصوصی در صنایع از جمله رادیو و تلویزیون, postproduction دولتی و نظامی و پزشکی و مالی و نفت و پتروشیمی. این شرکت ارائه می دهد یک خط کامل از DVI و HDMI video توسعه دهنده ی بیش Cat-X و یا کابل های فیبر نوری برای ماموریت حیاتی تصویری و دسترسی به داده ها.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/IHSE/200305IHSE-CABSAT.docx

تصویر محبوبیت:

www.wallstcom.com/IHSE/IHSE-HDMI_4K.jpg
این IHSE, ایالات متحده آمریکا Draco vario فوق العاده HDMI 2.0 توسعه دهنده 4K

www.wallstcom.com/IHSE/IHSE-DP240.jpg
این Draco vario فوق العاده 240/60 KVM Extender به صورت Super Slow-Mo در Esports

www.wallstcom.com/IHSE/IHSE-MV42.jpg
این IHSE, ایالات متحده آمریکا MV42 سری MultiViewer برای DisplayPort 4K60

دنبال IHSE, ایالات متحده:
Facebook: https://www.facebook.com/IHSE-USA-LLC-451555998278049/?ref=stream
توییتر: https://twitter.com/IHSEUSMarketing
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ihse-usa-llc
یوتیوب: https://www.youtube.com/channel/UCeZlti-IfdBCBToP5il6MGw

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>