IHSE معرفی MV42 سری MultiViewer برای DisplayPort 4K60 حمایت از تک سر یا دو سر نمایش


CRANBURY, N. J. — آوریل 29 سال 2020 — IHSE امروز اعلام کرد راه اندازی MV42 سری MultiViewer برای DisplayPort 4K60. این MV42 چهار پورت multiview نمایش پیکسل, پردازنده است که ترکیبی از کارایی بالا 4K60 چند تصویر تصویری پردازنده با صفحه کلید از راه دور/کنترل ماوس. دو مدل ارائه شده حمایت یا تک سر 4K خروجی DisplayPort یا دو سر 4K نمایش خروجی. این واحد می تواند نمایش و کنترل تا چهار کامپیوتر منابع در یک زمان در یک 4Kp60 نظارت بر.

این MV42 multiviewer اتصالات را فراهم می کند تا کامل 3840x2160p60 ورودی و خروجی. در MV42-DPSH مدل وجود دارد چهار ورودی پورت برای DisplayPort 1.2 و دو پورت خروجی. در MV42-DPDH وجود دارد چهار دو سر پورت ورودی و دو دو سر خروجی پورت. برای دو سر برنامه های کاربردی MV42-DPDH اجازه می دهد تا به کاربران برای تقسیم به چهار دو سر 4K60 رایانه های شخصی در سراسر دو مانیتور و کنترل هر دو با یک صفحه کلید و ماوس.

IHSE را MV42 می تواند ارائه دسترسی فوری به هزاران انتهایی هنگامی که در ترکیب با دراکو جمع و جور پانزدهم یا دراکو شرکت پانزدهم KVM (صفحه کلید و ماوس) ماتریس سیستم. از طریق صفحه کلید کلید های داغ و یا بر روی صفحه نمایش صفحه نمایش منوها از یک واحد متصل به KVM ماتریس سیستم کاربران می تواند به سرعت دسترسی به 32-کلید کامپیوتر منابع در هر ربع. کلید ماکرو در هر منبع ورودی را می توان پیکربندی شده توسط KVM سیستم کنترل اجازه می دهد پیش نمایش از طریق مسنجر از کامپیوترهای مختلف و یا دوربین های مناسب برای فرماندهی و کنترل هوایی است. با IHSE شبکه کارت گزینه برای دراکو سیستم های سازمانی متعدد MV42 multiviewers می تواند مورد استفاده برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از تا 24 KVM سیستم ماتریکس.

دیگر ویژگی های پیشرفته از MV42 شامل پشتیبانی از تصویر در تصویر در حالت تمام صفحه و حالت ده تعبیه شده صوتی, USB-HID و USB 2.0 است. تعبیه شده در سیگنال های صوتی را می توان به بلندگو (آنالوگ یا دیجیتال) از طریق ساخته شده است در رابط صوتی به اطمینان حاصل شود که کاربران هرگز از دست ندهید مهم هشدار صوتی. یا آهنگ های صوتی در حال حاضر فعال مانیتور و یا ترکیبی از انواع سیگنال های صوتی را می توان خروجی به طوری که مربوط به هشدار صوتی شنیده می شود در همه زمان ها صرف نظر از منبع. علاوه بر این هر واحد پشتیبانی از پوسته پوسته شدن و برداشت قابلیت ارائه طرح بندی برای اندازه صفحه نمایش تصاویر به جا چند طرح بندی صفحه نمایش. این MV42 سری ارائه شده است با GPIO رابط یا چوب خط حساب کردن چراغ و یا از راه دور تماس با بسته شدن کنترل. نیز وجود دارد یک API و اتصال به شبکه برای ارتباط با شخص ثالث سیستم های کنترل. برای 24/7 عملیات یک پاور ارائه شده است.

“به عنوان KVM پیشرفت تکنولوژی قابلیت های بزرگتر اتاق کنترل و بهره برداری مراکز جدید ما MV42 سری جمع ما توانایی پشتیبانی از کاربران که تقاضای ویدئو با کیفیت بالا دیوار و یا محلی multiview ایستگاه های کاری برای نشان دادن کل فرایند از اقدامات و فعالیت های از هر گونه متصل منبع گفت:” دن هلند, مدیر بازاریابی, IHSE, ایالات متحده آمریکا. “این اپراتور می دهد در هر نوع از اتاق کنترل تنظیم قابلیت ترتیب و تجسم خود را در حالی که همچنین کاری های کاری اطلاعات به طور همزمان به یک ویدئو وال.”

IHSE ارائه می دهد MV42 در دو پیکربندی. این MV42-DPSH ارائه می دهد یک سر DisplayPort 1.2 حمایت از قطعنامه تا [email protected]:4:4 و MV42-DPDH ارائه می دهد دو سر DisplayPort 1.2 حمایت از [email protected]:4:4. هر دو واحد استاندارد آمده در 1RU شاسی با قدرت برکنار شده SNMP پشتیبانی و GPIO رابط.

اطلاعات بیشتر در مورد IHSE, ایالات متحده آمریکا محصولات در دسترس است www.ihseusa.com.

# # #

در مورد IHSE, ایالات متحده آمریکا
IHSE, ایالات متحده است پیشرو در ارائه دهنده KVM (صفحه کلید و ماوس) محصولات پشتیبانی از راه دور سیگنال های it و سوئیچینگ برای DVI, HDMI, VGA, SDI, USB, صوتی و سریال RS-232 داده است. برای 30 سال IHSE شده است در حال توسعه راه های جدید و نوآورانه برای حمایت از نسل بعدی محصولات KVM و سیگنال های it. IHSE فناوری مستقر در سراسر جهان توسط سازمانهای دولتی و خصوصی در صنایع از جمله رادیو و تلویزیون پس از تولید دولتی و نظامی و پزشکی و مالی و نفت و پتروشیمی. این شرکت ارائه می دهد یک خط کامل از DVI و HDMI video توسعه دهنده ی بیش Cat-X و یا کابل های فیبر نوری برای ماموریت حیاتی تصویری و دسترسی به داده ها.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در این سند اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/IHSE/200429IHSE-MV42.docx

لینک عکس:
www.wallstcom.com/IHSE/IHSE-MV42_Multiviewer.jpg
عکس عنوان: IHSE معرفی کرده است MV42 سری MultiViewer برای DisplayPort 4K60 حمایت از تک سر و دو سر را نمایش می دهد.

دنبال IHSE, ایالات متحده:
Facebook: https://www.facebook.com/IHSE-USA-LLC-451555998278049/?
توییتر: https://twitter.com/IHSEUSMarketing
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ihse-usa-llc
یوتیوب: https://www.youtube.com/channel/UCeZlti-IfdBCBToP5il6MGw

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>