اگر شما هرگز telecommuted در اینجا برخی از مشاوره فنی

در مطبوعات پیشگام, به عنوان مثال, اکثر کارکنان اتاق خبر در حال گرفتن shooed کردن درب این هفته است. من تا به حال شده است از راه دور عمدتا بدون توقف از اواخر ماه فوریه و آن را یک عمل من honed برای سال (هر چند که من نیز مانند رفتن به دفتر هنگامی که یک ویروس نیست rampaging در سراسر این سیاره).

اما برای کسانی که استفاده نمی شود به راه دور این است گیج کننده و استرس زا زمان.

من اینجا هستم برای کمک به. این مقاله به مشاوره در چند دسته. اما در نظر گرفتن این قطعه اشتها آور و قبل از غذای اصلی — است که می تواند یک کتاب جدید توسط کنترل کتاب به نام “کنترل کار از خانه به طور موقت.” این یک راهنمای برای راه اندازی یک خانه کاری است که شما از طریق این ترسناک دوره با حداکثر راندمان و بهره وری. توجه داشته باشید: من یکی از این کتاب همکاران.

ارگونومی

در هنگام کار در خانه, ایمنی میباشد. نادرست پیکربندی صفحه اصلی ایستگاه کاری می تواند منجر به همه شیوه ای از فیزیکی آفات مانند کمر درد و فشار تکراری.

شما نیاز به یک کار با کیفیت بالا صندلی با پشتیبانی کمری و تعداد زیادی از تنظیم. سطح کار خود را باید در ارتفاع مناسب برای تایپ کردن — به معنی آرنج خود را باید در مورد زاویه 90 درجه به عنوان شما ضربه بزنید بر روی صفحه کلید خود را. صفحه نمایش خود را — می شود آن را مستقل نظارت و یا یک صفحه نمایش نوت بوک — باید در حدود سطح چشم شما در craning گردن خود را خونتان رو به پایین.

بسیاری از این می تواند یک چالش در خانه با کمبود مبلمان اداری. یک راه حل ممکن: شیرین-صحبت کردن با رئیس خود را به شما اجازه می دهد برای گرفتن یک صندلی یا بیشتر در خانه (به طور موقت البته)!

یکی دیگر از گزینه: کار بر روی یک کامپیوتر در حالت ایستاده. که در آن یک “میز ایستاده” در می آید.

دسترسی به اینترنت

از راه دور امکان پذیر نیست و بدون استفاده از یک مرورگر و اتصال به اینترنت. عوامل کلیدی در نظر بگیرید عبارتند از:

آیا شما حق ارائه دهنده? اگر شما بیش از یک ارائه دهنده خدمات اینترنت در محله خود را با یکدیگر مقایسه کنید چه هر یک را ارائه کرده است.

از دست دادن درپوش: اغلب Isp ها اعمال محدودیت در چه مقدار اطلاعات شما می توانید با استفاده از یک ماه پس از آن شما متوقف شده به کاهش سرعت و قطع و یا شارژ بطور متوسط هزینه.

آیا شما پرداخت بیش از حد ؟ اگر یک دوست و یا همکار است پرداخت کمتر برای خدمات مشابه شما انجام نمی شود خجالتی در مورد درخواست قیمت بازی. شما احتمالا آن را دریافت کنید.

به روز رسانی خود را پهن باند دنده. Isp ها تجهیز خود کاربران با روتر, اما همیشه به عنوان علاقه مند به تعویض دنده می رود که خارج از تاریخ. اگر شما مطمئن نیستید که بخواهید ارائه دهنده خود را برای بررسی. این فوق العاده حیاتی اگر شما روتر باند پهن نیز یک روتر Wi-Fi را.

زمان به روز رسانی خود را از Wi-Fi دنده ؟ اگر شما در حال ساخت با انجام یک روتر بی سیم است که فراهم نیست و پوشش خوب در همه جا (و آنهایی که ارائه شده توسط Isp ها ممکن است همیشه نمی شود که هر دو) در نظر بگیرید مش سیستم. چنین کیت دستگاه های متعدد است که با هم کار کنند برای استحمام اقامت در پهنای باند.

مهار ابزار وب

کار در جامعه ما به طور فزاینده ای در حال انجام در اینترنت با ابزار است که می تواند کشیده شود تا در یک مرورگر وب و در هر نقطه با اتصال به اینترنت قابل اعتماد. در حال حاضر با بسیاری از بیشتر افراد مشغول به کار در خانه آن را به یک زمان خوب به تکیه بیشتر به شدت به این روند است.

محل کار من یک مثال خوب از این است. ما با اتکا تا حدودی در گوگل مبتنی بر وب ابزار بهره وری برای سال. Gmail این است که ما ابزار ارتباطی و ورق گسترده شده اند مفید برای برنامه ریزی و انواع دیگر از برنامه ریزی است. در حال حاضر ما در حال ساخت سنگین تر استفاده از اسناد و مدارک و گوگل درایو برای ذخیره سازی اطلاعات و فایل اشاعه. گوگل دسکتاپ از راه دور است که اجازه دادن به من و دیگر همکاران در ورود به رایانه های شخصی در محل کار از رایانه های ما در خانه است.

اگر شما به مدت طولانی استفاده می شود نرم افزار مایکروسافت مانند ورد و اکسل بر روی کامپیوتر خود را در دفتر خود را, آن است که زمان زیادی برای آشنایی با این نسخه از این نرم افزار برای وب و همچنین برای دستگاه های تلفن همراه. مایکروسافت به تازگی منتشر شده یک all-in-one دفتر برنامه است که می آمیزد ورد و اکسل و پاورپوینت توابع (اما آن را متناسب با کار بر روی صفحه نمایش قرص).

گوگل و مایکروسافت سوئیت از ابزار وب دارای ویژگی های همکاری تا چند نفر کار می کنند در همان سند یا صفحه گسترده در همان زمان من توصیه رفتن با گوگل, که من فکر می کنم دارای یک لبه در این زمینه است.

تعامل با تیم

شاید در جلسات حضوری شده اند راه اصلی خود را به ارتباط برقرار کردن با همکاران تحت شرایط عادی. در حال حاضر با تیم خود را پراکنده اینجا و ان آن زمان به دنبال راه هایی برای دیدار با تقریبا.

ویدئو کنفرانس ابزار شما بخشی از راه وجود دارد. گزینه های شما عبارتند از زوم اپل FaceTime, Facebook Messenger, مایکروسافت اسکایپ (یا اسکایپ برای کسب و همتای) گوگل Duo Google Hangouts (یا آن Hangouts دیدار با همتای کسب و کار), سیسکو WebEx GoToMeeting و BigBlueButton.

صرف نظر از ویدئو کنفرانس ابزار مطمئن شوید که دستگاه شما با استفاده از تصویری-متصل است به درستی روشن و منطقی مکان آرام.

Nonstop ویدئو کنفرانس می تواند یک راه عالی برای مخزن بهره وری. بنابراین نگاه برای تیم ابزار برای برقراری ارتباط با استفاده از صفحه کلید. واضح آنهایی که شامل شل و مایکروسافت تیم است. شل برو به ابزار ارتباطی برای من و دیگران در خیلی چیزهای سیب, متمرکز, اخبار سایت. و هنگامی که چهره به چهره تعامل مورد نیاز است شل و تیم را یکپارچه چت تصویری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>