اگر لوس آنجلس ممنوع, کنسرت, ورزش, تا 2021 می تواند منطقه خلیج بعدی خواهد بود ؟

لس آنجلس — کالیفرنیا بزرگترین شهر — به نظر می رسد با توجه به ممنوعیت کنسرت, رویدادهای ورزشی و حوادث در مقیاس بزرگ تا سال 2021 با توجه به COVID-19 لس آنجلس تایمز در حال حاضر گزارش.

“(L. A.) شهردار اریک Garcetti مطرح خود را در طول جلسه هفتگی دوشنبه با یک گروه از بالا به سطح کارکنان از بخش های مختلفی از جمله آتش رئیس رالف Terrazas. Garcetti نشان داد در طول کنفرانس تلفنی که اجتماعات بزرگ مانند کنسرت ها و رویدادهای ورزشی مورد تایید نیست ممکن در شهر برای حداقل 1 سال,'” به گزارش زمان به نقل داخلی لس آنجلس آتش نشانی ایمیل.

که تاثیر بسیار زیادی در این شهرستان که دارای دو NFL فرانچایز دو تیم NBA, MLB را داجرز NHL پادشاهان و دو بار کالج برنامه های ورزشی در UCLA و USC و همچنین مسلما بهترین صحنه موسیقی زنده در جهان است.

و همه از آن خواهد persumably برو تیره اگر شهردار گزارش برنامه می رود به عمل است.

البته که برگ یک سوال با یک سرنوشت مشابه می تواند در فروشگاه برای لس آنجلس را northernly همسایه در منطقه خلیج? ما می تواند به دنبال در یک نوع مشابه از سال ممنوعیت در شمال کالیفرنیا.

تا کنون شده است وجود دارد هیچ کلمه ای از هر چیزی از جمله از مقامات محلی.

اما شاید این تصمیم حتی نمی تواند در شهر یا شهرستان در سطح. شاید آن می تواند از در ساکرامنتو که در آن فرماندار گاوین Newsom به نظر می رسد در هیچ عجله برای شروع برگزاری حوادث در مقیاس بزرگ در کالیفرنیا است.

“چشم انداز تجمع جرم ناچیز است در بهترین حالت تا زمانی که ما رسیدن به گله ایمنی و ما به یک واکسن” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 14 آوریل. “پس از حوادث در مقیاس بزرگ را که در صدها و هزاران و دهها هزار نفر از غریبه ها در مجموع در سراسر هر, قابل تصور, تفاوت, سلامت و در غیر این صورت در کارت بر ما دستورالعمل های جاری و فعلی انتظارات است.”

بنابراین ما انتظار داریم برای رفتن به یک کنسرت, جشنواره یا بازی که ما واقعا می خواهید برای دیدن در منطقه خلیج این تابستان ؟ احتمالا با توجه به Newsom.

“هنگامی که شما نشان می دهد, ژوئن, ژوئیه, اوت (تجمع جرم) بعید است که او گفت:” در کنفرانس مطبوعاتی.

و unlikelihood را متوقف نمی وجود دارد, به خصوص اگر Newsome منتظر است تا زمانی که یک واکسن قبل از امضای کردن در کنسرت ها و دیگر حوادثی دوباره.

در حال حاضر شهرستان سانتا کلارا را اجرایی جف اسمیت هشدار داده است به انتظار نیست برای دیدن San Francisco 49ers یا San Jose Sharks بازی قبل از اواخر پاییز.

“متاسفم که بگویم من انتظار ندارم که ما باید هر بازی ورزشی حداقل تا شکرگزاری و ما خوش شانس به آنها را با شکرگزاری” اسمیت گفت: در اخیر هیئت ناظران نشست. “این است رفتن به چیزی است که آسان به انجام است.”

(داستان به روز خواهد شد به زودی. لطفا دوباره بررسی کنید.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>