اگر قیمت گاز همچنان به اسلاید های خیریه ممکن است برندگان: Roadshow

س: شما می توانید تعداد دفعات مشاهده بر روی 50 دلار کمک مالی به موسسه خیریه از انتخاب من زمانی که قیمت گاز گرفتن زیر $2.55 یک گالن. در واقع من رو به پایین برای $100. اگر این به Roadshow, من می خواهم به گسترش این چالش برای هر کسی که می خواند ستون خود را.

در چنین یک راه ساده ما می تواند چیزی بسیار خوب در طول این زمان دشوار است.

Paul صفحه San Jose

یک: من اهدا خواهد شد به برداشت دوم بانک مواد غذایی. بررسی قیمت بعدی reader برای گاز پرداخت می شود به تازگی.

س: به این دلیل که تنها رانندگی من انجام داده ام به تازگی شده است به فروشگاه های مواد غذایی, من به اندازه کافی امتیاز در Safeway به دریافت $1 تخفیف در هر گالن است. گاز $1.69 یک گالن برای من. من 11 گالن برای زیر $19. احساس واقعا عجیب و غریب است.

تام سیمپسون, San Jose

یک: خوشحال نوع از عجیب و غریب.

Q: بنابراین به نظر می رسد مانند بارت به سن خوزه فقط ضربه بزرگی دست انداز سرعت: تونل مرده است از طریق مرکز شهر سان خوزه. آن را OK. آنها فقط جمع آوری مالیات فروش از ما برای چند دهه.

من هنوز هم حفظ که Elon Musk یک انسان به مریخ قبل از بارت به ارمغان می آورد یک کبوتر به سن خوزه.

راجیو Bhateja لس آلتوس هیلز

یک: شما ممکن است حق.

س: اضافه کردن ایالتی 280 جنوب John Daly بلوار در شهرستان دالی سیتی به لیست رمپ با اندازه گیری غیر ضروری چراغ. بسیاری از رانندگان در حال نادیده گرفتن آنها و فقط از طریق دمیدن قرمز در حالی که گرفتن تا اتوبان سرعت.

من هم از دیدن بیشتر “برای تلفن های موبایل را متوقف می کند” در شهر توقف ثبت نام تقاطع ها به دلیل نور ترافیک. من دیده ام برخی از تماس های نزدیک به رانندگان دو رول را از طریق در همان زمان.

وقتی که من دیده ام این حوادث من به یاد James Dean, آخرین کلمات قبل از سقوط مرگبار “من فکر می کنم او را متوقف کند.”

جان Motroni سان فرانسیسکو

یک: این را در نظر بگیرید. در شهر نیویورک با وجود مراتب کمتر از وسایل نقلیه در جاده های شهرستان را خودکار دوربین های سرعت صادر 24,765 سرعت بلیط سراسر شهر بود در مارس 27, نزدیک به دو برابر 12,672 بلیط صادر روزانه یک ماه قبل است.

در لس آنجلس سرعت را تا حد 30 درصد در برخی از خیابان ها باعث تغییرات در چراغ های راهنمایی و رانندگی و پیاده روی پیاده روی سیگنال.

Q: بنابراین در حال حاضر برگ قهقهه خطرناکی گسترش ویروس. اگر که درست یک روز باد می وزد ارائه خواهد مرگبار خطر است. در کل طرح از چیزهایی برگ دمنده در حال پیش پا افتادهاند. لطفا همین حالا با استفاده از برگ دمنده و یا دیگر برنامه های شخصی برای منحرف کردن اذهان از ما مهم مبارزات. جامعه ما به مراتب بیشتر از چیزهایی که به نگرانی در مورد.

C. F., Clark, لوس التس

A: با تشکر برای به اشتراک گذاری افکار خود را.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>