‘من می خواهم به نگاه دیوانه,’ نیا Wilson قتل متهم گفت: پزشک

اوکلند — قتل متهم John Lee Cowell گفت: یک پزشک که در زندان است که او می خواست به نظر می رسد ،

“من می خواهم به نگاه دیوانه” کاول گفت: به آالمدا کانتی سلامت رفتاری پزشک ایان Vianu در سانتا ریتا زندان در سال 2019.

کاول است که متهم از سلاح های سرد و کشنده نیا ویلسون 18 و اقدام به قتل او خواهر بزرگتر Letifah ویلسون در تاریخ 22 ژوئیه 2018 در مک آرتور بارت ایستگاه. دو زن و یک سوم خواهر بودند از رفتن به خانه از یک جمع خانوادگی در کنکورد.

در هنگام شهادت پنج شنبه, پزشک گفت: Cowell همچنین او گفته بود “احساس خوش بینانه در مورد احتمال گناه نیست دلیل جنون حکم.” Cowell التماس کرد گناه نیست دلیل جنون برای او به اتهام قتل و اقدام به قتل با شرایط ویژه اتهام دروغ گفتن در منتظر است.

اگر مجرم از هر گونه اتهام او می تواند به صورت جداگانه “سلامت عقل فاز” از محاکمه که در آن همان داوران تعیین خواهد کرد اگر او عاقل در طول زمان از جرم و جنایت. او می تواند چهره زمان در یک حالت روانی بیمارستان به جای زندان اگر مجنون.

اگر چه دفاع نمی کند انکار سلاح سرد صورت گرفت Cowell, وکیل استدلال می کند آن را یک “راش ضربه” ناشی از Cowell را در تشخیص بیماری های روانی یعنی اسکیزوفرنی. کاول گفت: داوران در شهادت هفته گذشته که به اعتقاد او Wilson خواهر بودند بیگانگان که ربوده مادر او و قرار بود به او آسیب برساند. مادر او تا به حال گذشت اما سال قبل از سال 2018 حمله عمه خود شهادت داد.

Vianu انجام بازدیدکننده داشته است با Cowell در سانتا ریتا زندان در دوبلین بین دسامبر جولای 2018 و 2019. در یکی از این بازدیدها در ژانویه 2019, کاول به او گفت که آن را “بسیار آسان به تک خال آزمون” با اشاره به صلاحیت رسیدگی است.

در دسامبر 2018, Cowell, وکیل, Christina Moore, ابراز شک و تردید در مورد Cowell روانی شایستگی و دادگاه منصوب پزشکان اختصاص داده شده به ارزیابی او. اگر بی کفایت تلقی ایستادن در دادگاه Cowell می تواند قرار داده شده در یک دولت بیمارستان روانی تا زمانی که صلاحیت خود را دوباره بازسازی شد. اما در جولای سال 2019 یک قاضی حکم داد Cowell صالح برای محاکمه.

Vianu همچنین شهادت داد که در طول یک دیدار در سال 2019 که کاول به او گفت که وجود دارد افراد در دادگاه بودند که سفید و چینی که می خواستند به موسیقی را با او. کاول گفت که او Lil Wayne شناخته شده rap star. Vianu همچنین گفت که او یک بار به او گفتم که یک معاون در زندان تهدید خانواده اش بود و قصد تجاوز به او را. Vianu شهادت دادند که این می تواند یک پتانسیل وهم به عنوان او هیچ شواهدی از چنین اتهام.

عیسی پرز یک روانپزشک مورد بررسی قرار Cowell در حالی که در آتاسکادرو دولت بیمارستان روانی از ژانویه تا مارس سال 2018 نیز شهادت پنج شنبه. او گفت کاول گفته او در آن زمان است که او با استفاده از ماری جوانا و مت به صورت روزانه و همچنین نوشیدن یک پنجم از الکل در هر روز است.

پرز گفت که او تا به حال نگرانی که کاول بود “malingering” یا faking/اغراق آمیز برخی از علائم خود را. او گفت: اگر چه Cowell گزارش شنیدن صدای او را نمی بینم هر گونه شواهد است که در طول یک وضعیت ذهنی ، او گفت: Cowell تا به حال یک خطی فکر می روند در حالی که به طور معمول افراد مبتلا به اسکیزوفرنی آن را دشوار است به دنبال خود فکر می روند.

همچنین در غرفه شنبه یک روانپزشک بود که مورد بررسی قرار Cowell در جان جورج بیمارستان روانی در سن لیندرو در ژوئن 2018 و یکی از همسایه ها که می دانستند Cowell برای 11 سال در صفحه اصلی موبایل پارک که در آن Cowell گاهی اوقات اقامت در کنکورد. این همسایه جورجینا Agnitsch گفت: او را تماشا Cowell رشد از یک مشکل جوانان در سن 15 سالگی به شدت بیمار روانی ،

او توضیح داد که چگونه Cowell مورد استفاده قرار گرفته اند اما پس از آن بپرسید مردم خودش شامل بررسی دهان خود را برای یک فرستنده. او گفت تا زمانی که او را شناخته Cowell, چه کسی او را به عنوان “جانی لی” او یک معتاد به مواد مخدر, مصرف مت مولی (اکستازی) و الکل است. بیماری روانی خود را خواهد بدتر با مواد مخدر به جز زمانی که او دودی ماری جوانا, او گفت:.

دفاع استراحت مورد آن در روز پنج شنبه و پیگرد قانونی دارد چند رد شهود. شهادت دوشنبه ادامه خواهد داد و انتظار می رود تا پایان روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر