ببخشید خیلی دیر است.

به عنوان مینه سوتا رای دهندگان به پای صندوق های رای سهشنبه, مارس 3, بدون شک وجود دارد که حداقل برخی از دموکرات رای دهندگان که ممکن است احساس سوخته بعد از سه نامزد در روز کاهش یافته است.

روز شنبه, میلیاردر تام Steyer ترک. روز یکشنبه سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg چپ این زمینه است. و شاید بیشتر مربوط به Minnesotans روز دوشنبه مینه سوتا را خود وزیر بهداشت ، ctq به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را.

Klobuchar انداخت او حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن, اما اگر شما یک Klobuchar جانباز که رای اولیه برای او و در حال حاضر می خواهم به توجه او حمایت بایدن از هیچ چیز شما می توانید انجام دهید.

آخرین روز شما می تواند تغییر رای خود را — درخواست برای “از بین بردن” خود را در حال حاضر-ارسال شده در اوایل absentee ballot — فوریه بود. 25, تحت قانون دولت که تغییر پیش است.

برای سال, شما قادر به تغییر ذهن خود را در صبح روز انتخابات. شما به سادگی می تواند بازیگران منظم رای گیری زود هنگام در روز — قبل از خود غایب رای شمارش شد — و این که انتخابات در روز رای گیری را به طور موثر از بین بردن خود را باز نشده absentee ballot.

به عنوان رهبران دولت به طور فزاینده ای کاهش بار برای رای گیری اولیه از طریق هیچ بهانه ای غایب انتخابات بیشتر و بیشتر رای دهندگان در زمان استفاده.

که در واقع تبدیل به یک مشکل در برخی از استان ها که در آن انتخابات کارگران خود کار طولانی به شب برای تغذیه غیابی به ماشین آلات.

پس از انتخابات سال 2008 زمانی که باراک اوباما با الهام از موج اولیه آراء مقامات شهرستان به دنبال رهایی از قانونگذاران ایالتی. راه حل: شما فقط می توانید خود را از بین بردن اولیه انتخابات “تا نزدیک از کسب و کار در هفتمین روز قبل از انتخابات” با توجه به زمان انتخابات مقررات.

چگونه می توانم در انتخابات شرکت کند ؟

بر خلاف گذشته ریاست جمهوری چرخه روز سه شنبه در ایالت مینه سوتا برگزار خواهد شد مقدماتی برای دموکرات و جمهوری خواه نامزد ریاست جمهوری.

این بسیار ساده است: رفتن به مکان سنجی درخواست هر یک از دموکرات یا جمهوری خواه انتخابات.

خود را برای پیدا کردن مکان سنجی رفتن به PollFinder.sos.دولت است.mn.ما یا نوع چیزی شبیه به “مینه سوتا رای گیری در محل یاب” به هر موتور جستجو در اینترنت.

که در آراء?

مغلوب ساختن پیشی جستن نام خواهد بود که تنها یک در جمهوریخواه انتخابات اما مقامات شمارش نتایج جستجو برای نوشتن در آرا سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. ویلیام جوش و چند ساله نامزد رقو “راکی” De La Fuente که ناموفق شکایت بیش از حزب جمهوری خواه از مینه سوتا تصمیم به فقط اجازه می دهد یک نام.

رای دهندگان در دموکراتیک اولیه را ببینید 15 نام در انتخابات. اما تنها پنج شد و هنوز هم در حال اجرا از شنبه شب: جوزف بایدن, Michael R. بلومبرگ ، Tulsi Gabbard برنی ساندرز و الیزابت وارن.

که رای اولیه ؟

تاثیر تغییر در قانون دولت روشن نیست اگر چه روز سه شنبه نتایج ممکن است روشن آن است.

از جمعه نزدیک به 82,000 دموکراتیک رای غیابی درخواست کرده و بیش از 57,000 تا به حال پذیرفته شده است. چون مینه سوتا نداشته ریاست جمهوری اولیه مانند این دهه که مشخص نیست چه بخشی از کل دموکراتیک مردم در انتخابات به کسانی رای اولیه را تشکیل می دهند.

فراخوان برای تغییر

حداقل یک گروه شنبه برجسته بالقوه نقص در وضعیت فعلی است.

FairVote مینه سوتا است که پشتیبانی از رتبه-انتخاب رای گیری کشف و ضبط پتانسیل تلف رای برای نامزدها که کاهش یافته است را به عنوان یک دلیل برای رفتن به این روش است که به تصویب رسید در لیبرال باغ مانند, St. Paul و مینیاپولیس است اما اغلب مورد تمسخر توسط محافظه کاران است.

با توجه به بیانیه ای از گروه “اگر اولیه رای دهندگان تا به حال این گزینه از یک رتبه, انتخاب رای آنها می تواند به رتبه های متعدد نامزدها به ترتیب اولویت در مورد انتخاب اول خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری بود و نه قابل دوام و یا کاهش یافته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im