من سعی کردم برای بازگشت من FasTrak transponder و من صورتحساب: Roadshow

س: من به برخی از مسائل در هنگام بازگشت یک FasTrak transponder من دیگر مورد نیاز است.

من کاهش یافته است واحد به ایمیل bin در هیوارد اداره پست در آخرین هفته از ماه ژانویه است. در حالی که چک کردن من FasTrak حساب کنید اگر transponder حذف شده بود از حساب من کشف یک مسئول برای 26 دلار برای یک پل خلیج عبور on Feb. 1 در حدود 1:30 صبح آن قطعا عبور از من ساخته شده است.

من زنگ زد FasTrak و پس از یک جلسه طولانی مرور تلفن خود را در درخت و در نهایت موفق به دریافت نگه دارید از یک فرد واقعی که پرسید: اگر من می خواستم به گزارش واحد “از دست داده و یا به سرقت رفته” (که متحمل 20 دلار شارژ).

پس از توضیح است که من تا به حال کاهش یافته است آن را در اداره پست او من را در خود نگه دارد و هنگامی که او بازگشت به من توصیه کرد که او تا به حال چشم پوشی از 26 دلار شارژ و اضافه شده که ظاهرا transponder بود “پینگ” در حالی که حمل و نقل در سراسر پل خلیج در یک پست الکترونیکی خودرو. چگونه بسیاری از دیگران ممکن است ضربه با یک فانتوم شارژ در هنگام بازگشت یک transponder?

من دیگر transponder به بازگشت و پرسید: FasTrak به ارسال قبل از خطاب پاکت برای بازگشت آن است. عامل اظهار داشت که اگر شما فقط آن را رها در اداره پست مقابل در واقع قرار دادن آن در یک پاکت پستی آن اداره پست منتظر می ماند تا زمانی که آنها را یک دسته به بازگشت. بنابراین در حال حاضر من تصور یک دسته از فرستنده گرفتن پینگ به طور همزمان در طول حمل و نقل در سراسر پل خلیج.

پرسیدم اگر وجود دارد یک راه برای غیر فعال کردن transponder قبل از بازگشت آن (حس می کند, درست است؟). پاسخ این بود “نه”. پوچ نیست ؟

ریک Kosarchuk, سان رامون

یک: این اغلب اتفاق نمی افتد اما این دلیل دیگری است که همیشه خود را برای بررسی FasTrak حساب.

س: در حالی که خواندن خود را جمعه, ستون, من خودم دیدم در مردی که همسر نوشت که شوهر او یک DIYer و نگهداری قرار دادن قفل خود را Prius مبدل تنها به آن به سرقت رفته است.

من که مرد. همیشه چیزهایی که قرار دادن. اما هنگامی که به نظر من زحمت و هزینه جایگزینی یک سرقت مبدل من کمی گلوله و به نام محلی تعمیرگاه. آنها توصیه می شود یک صدا خفه کن فروشگاه در نزدیکی در هیوارد. کل معامله در زمان کمتر از یک ساعت و هزینه تنها $125.

در نهایت بزرگ با تشکر از شما برای گزارش این مشکل است. این مرد در مغازه گفت که او قرار می دهد در شش یا هفت هر روز به مبدل کاتالیزوری سرقت یک معامله بزرگ است.

جورج Reinheimer کاسترو دره

A: بله, آن است. قرار دادن قفل بر روی خود را مبدل به یک حرکت هوشمند به خصوص در یک Prius.

س: من فرستاده و من چک به راهنمایی و رانندگی. از آنها خواسته برای $32.90 به ثبت نام آنلاین. AAA دفتر 2.7 کیلومتر از خانه من. آن را به من هزینه $3.90 (5.4 کیلومتر برابر 72 سنت در هر مایل) به درایو وجود دارد ، هزینه 50 سنت.

گلن Grigg

یک: یک بدون ذهن و بسیار خوشحال.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت در ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در mrroadshow@bayareanewsgroup.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>