“من نمی خواهم به بیمار:” در خطر یک پارچ جیک Diekman صحبت می کند در آزمون نشدم

نه برای یک لحظه هم یک مسکن جیک Diekman در نظر گرفتن انصراف از کوتاه 2020 فصل لیگ بیس بال.

او به حال به هر دلیل.

Diekman را کولیت باعث می شود او را در معرض خطر عوارض اگر او بودند به قرارداد coronavirus. از آنجا که این Diekman تضمین شده بود مذاکره کامل نرم افزار تاریخ حقوق و دستمزد وعده داده شده اگر او می خواهم برای نشستن انتخاب فصل ،

او تصمیم گرفتند در.

به طور کامل پوشانده در شنبه Diekman انداخت 20-پیچ جلسه زنده اغل گاو یا حشم در برابر چهار hitters از جمله رامون Laureano روز سه شنبه — خود زمین سوخت و امداد رسانی است که هم تیمی های خود بود و در نهایت پاک مصرف, تست, جمع شدن که کنار بیشتر از یک را برای کل تعطیلات آخر هفته. هنوز Diekman نگرانی بیش از لیگ آهسته تست nagged او.

“وجود دارد یک بخش کوچک در ذهن هر کس که فکر می کند این است که رفتن به shut down” Diekman گفت: در تماس با خبرنگاران. “آنها ممکن است آن را می گویند اما کمی ترس در هر سر که ممکن است رخ دهد.”

هنگامی که بذر تردید کاشته شده است این جوانه را به چند شاخه از نگرانی. اول هر لغزش در هر روز تست می توانید دومینو به ویروسی فاجعه است. تست نشدم در حال حاضر مجبور به یک Houston Astros اتباع واشنگتن و سان Francisco Giants به تعطیل کردن تمرینات خود را — کسانی که ضروری روز از دست رفته در کوتاه اردوگاه Diekman می گوید. اگر بازیکنان go full-throttle در اردوگاه تنها به فصل ضرب دیده?

“من در معرض خطر, بنابراین من قصد دارم به صحبت کردن” Diekman گفت. “من نمی خواهم به بیمار.”

آنچه که او امیدوار است سخنان او ممکن است جرقه است برای لیگ برای باز کردن یک رکورد تعداد آزمون ها و تست مثبت رای MLB سوابق بر اساس مداوم است. لیگ گزارش تجزیه و تحلیل اولیه از 3,740 آزمون (با 2% مثبت رای) بدون نشانه ای از چگونه اغلب اعداد خواهد بود نورد.

Diekman امید است که یک رکورد می تواند عمومی فریادهای اضافی آزمایشگاه مورد استفاده قرار گیرد برای MLB مصرف تست. در حال حاضر تمام آزمایشات در حال رفتن را از طریق زنبیل-تبدیل آزمایشگاه در سالت لیک سیتی.

“یک آزمایشگاه به انجام این کار (تقریبا.) از 2000 تست در روز” Diekman گفت. “است که باعث می شود حس صفر به من. آنها وجود دارد بیست و چهار-هفت? چگونه است که ممکن است انجام دهید؟”

Diekman نیست وی با اشاره به فرایند آزمایش’ سوراخ زیرا او احساس می کند تحت فشار تحت شرایط مخاطره آمیز او فقط امیدوار است که این سیستم چین و چروک می شود اتو کنید. برخی ممکن است بپرسید که چرا کسی که با خطر بیماری نمی خواهد در نظر گرفتن انصراف پس انداز در جاده ها تبدیل شده است.

“او هرگز واقعا به فکر انتخاب کردن” آماندا Diekman جیک را گفت. “او دوست دارد در این بازی او را دوست دارد که یک بخشی از یک تیم او را دوست دارد به رقابت بپردازند. او می خواست هرگز به ترک هم تیمی های خود را حلق آویز در هر راه.

“ما تا به حال برخی از خوب گفتگو در مورد شدت از همه چیز و مطمئن ساخته شده است که ما در واقع می تواند انجام این کار است. ما تصمیم گرفت تا آن را روز به روز و اگر در هر نقطه آن را احساس نا ما قادر به انتخاب کردن که در نهایت بسیار آرام است.”

این Diekman خانواده زندگی می کنند در نبراسکا در offseason. Amanada و 20-ماه-پیر دختر پالمر همه پیوست و او را در حباب در منطقه خلیج برای فصل. به کسی نزدیک در زمانی که اجتماعی فاصله کشیدن است همه ما از هم جدا. به ارائه یکدیگر پشتیبانی حتی اگر یک فصل را بدون دردسر بعید به نظر می رسید. خوش بینی بود و هرگز در اوج آن است.

“در حال حاضر ما صادقانه نیست بیش از حد مطمئن” آماندا گفت. “وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از قطعات در حال حرکت بسیاری از افراد درگیر و با تعداد در حال افزایش در سراسر کشور آن را فقط به نظر می رسد دور از ذهن است.”

قبل از Diekmans به کالیفرنیا بازگشت مدیر باب ملوین به نام خانواده تا به تکرار است که نگه داشتن جیک امن خواهد بود یک اولویت است.

“(Melvin) فقط بیان شده که او را به انجام هر چیزی که او می تواند به همه چیز کار برای جیک به ما را راحت” آماندا گفت. این مجموعه تا چند زوم تماس با جیک به بحث در مورد روش ها برای نگه داشتن او را امن و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سلامت خود ارائه اضافی PPE و تست اضافی اگر او می خواهم آن را احساس می کنید لازم است.

“من فکر می کنم من عصبی تر از جیک” آماندا گفت. او رسیده به بقیه بازیکنان قابل توجهی دیگران — آیا هر یک از آنها را در نظر امید بستن ؟ و مهمتر از همه در درون بازیکنان حباب های آماده را در سخت کوش وظیفه ماندن در داخل آن ؟

آماندا احساس اضطراب اشکال نیش در روز شنبه هنگامی که جیک چپ برای ballpark. که coronavirus تهدید نیست “تازه” دیگر آشفته و نگران است که مردم در اطراف یک را تبدیل به یک کمی بیش از حد آرام در مورد پایه پروتکل های.

اما یکی دیگر از واقعیت تلخ در مورد این روند ضربه دید که بسیاری از Diekman را به هم تیمی های آزمون های sat متوقف شده در SFO و پس از اردوگاه گزارش تاریخ. این Diekman خانواده می خواهد در این فصل به کار — جیک می خواهد به زمین.

“این فقط حتی بیشتر از جامد است که ما دلیلی برای احساس مضطرب و مطمئن نیستید که این در حال رفتن به محل کار” آماندا گفت. “باید آن را بلافاصله حل و فصل شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>