هانتینگتون بیچ پلیس شناسایی قدیمی ترین جین سازمان حفاظت محیط زیست در اورنج کانتی

او بود و شکاف. او عینک یک گل چاپ بلوز و شلوار بنفش. بدن او پیدا شد در یک لوبیا زمینه در هانتینگتون بیچ. کفش اندازه 7 ارائه سرنخ – آنها ساخته شده بودند در شمال ایالت نیویورک است.

تیم های پلیس و جوان دانشجوی رفت سمت-توسط-جانبی از طریق میدان پر از گل در نزدیکی گوشه ای از Newland خیابان و Yorktown خیابان. آنها دریافتند تایر آهنگ و سیگار لب به لب.

اما وجود دارد هیچ چیز برای شناسایی ،

او شناخته شده به عنوان “جین سازمان حفاظت محیط زیست” و یا توسط پزشکی قانونی کد “68-00745-C.” او مورد تجاوز قرار گرفت, کشته و رها کردن مسافر کنار یک ماشین.

و در حال حاضر پس از 52 سال به لطف برخی از نرم و صاف کردن شجره نامه کار هر دو قربانی و ادعا قاتل شناسایی شده اند.

در ماه ژوئن هانتینگتون بیچ کارآگاهان خانوادگی با استفاده از تجزیه و تحلیل DNA آگاهانه یک خانواده در ایالت مین است که گم شده و یک فراری از سال 1968 بود پاسخ به قدیمی ترین Jane Doe, قتل, مورد, در اورنج کانتی.

زن شناخته شد آنیتا لوئیس Piteau که درخت خانواده اجرا می شود از طریق آگوستا و Lewiston, Maine. پلیس در چهارشنبه, جولای 22 گفت: آنها باور دارند که او کشته شد توسط مردی به نام جانی Chrisco که درگذشت در سن 71 در سال 2015. بسیار کمی شناخته شده است در مورد او گفت: هانتینگتون بیچ اداره پلیس اطلاعات عمومی افسر آنجلا بنت.

هانتینگتون بیچ کارآگاه شناخته شده اند هویت بیش از یک ماه اما نمی را رسمی اعلام عمومی و یا تایید Piteau هویت تا سوالات از جنوب کالیفرنیا گروه اخبار این هفته است. خود را اعلام کند چرا که آنها تا به حال شده است با ساخت یک سری فیلم در مورد پرونده – این ویدئو شده است کنار گذاشته و به هماهنگی با Piteau خانواده بنت گفت.

در ضمن به پزشکی قانونی شهرستان از وب سایت هنوز هم ذکر شده هانتینگتون بیچ بدن به عنوان یک ناشناس جین سازمان حفاظت محیط زیست که از اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر.

دفن خدمات برای آنیتا Piteau برگزار شد این آخر هفته گذشته در ایالت مین و اورنج کانتی اجرای قانون مشروط پرواز وجود دارد شرکت کنند.

“ما یک تماس در ماه ژوئن و به آنها گفت: آن را تایید کرد” گفت: Jean Pichette, یک پسر عموی دور از آنیتا Piteau. “گفتند: ما بسته به مورد.'”

Pichette گفت: پسر عموی خود استیو Sabo زندگی می کند که در مریلند و با این نسخهها کار در پنتاگون راند نه ساعت به مین در آخر هفته گذشته برای شرکت در مراسم تشییع جنازه.

لباس حفظ شود

ارل Robitaille در حال حاضر 89 بود فرمانده هانتینگتون بیچ کارآگاه اداره در ماه مارس سال 1968 زمانی که آنیتا Piteau کشته شد.

“او بود و شکاف از گوش به گوش” او گفت:. “وجود دارد هیچ شناسایی و DNA بود و نه حتی در تصویر. آن بدیهی است که از نظر جنسی با انگیزه به یک درجه است.”

Robitaille توصیف جستجو از میدان که در آنها یافت می شود, لباس, سیگار, کون و تایر آهنگ. این لباس بعدها تبدیل به شکستن در مورد.

“ما آن حفظ, خدا را شکر,” او گفت:.

Robitaille گفت: کارآگاهان فرستاده شده بودند در “تعقیب غاز وحشی” توسط پزشکی قانونی دندانپزشک گفت که قربانی دندانپزشکی کار جنس بنجل بود و احتمالا انجام می شود در مکزیک است.

“انداخت که همه چیز را,” او گفت:.

سابق قتل کارآگاه پت الیس که آغاز شده در مورد کار با شریک زندگی خود را مایک رایلی در سال 2010 گفت که او موفق به دریافت تاییدیه در مورد شناسایی “در چند روز گذشته.”

“من او را شناخته شده است و که او رفت و برگشت به خانه با خانواده اش” الیس گفت.

بر درخت خانواده

امی Spanfellner که با این نسخهها کار به عنوان یک “جستجو فرشته” برای ancestry.com گفت: او شده است صحبت کردن در مورد در مورد هانتینگتون بیچ کارآگاهان پس از 2017. او گم شده است نسبت به نام امیلی روبرتا اردن. او گفت که او در ابتدا فکر اورنج کانتی جین سازمان حفاظت محیط زیست ممکن است او نسبی است. زمانی که او آموخته است که نبود او نسبت او خواسته شده بود برای کمک به پلیس.

Spanfellner گفت: او در ابتدا گفت: پلیس به اندازه کافی ندارند DNA از جین سازمان حفاظت محیط زیست ،

“من تحت فشار قرار دادند و تحصیل کارآگاه خصوصی DNA labs” او گفت:. “آنها حتی نمی باید کافی DNA در (Jane Doe).”

بدن بود که در سال 2019 اما “است که تبدیل به یک مرده-پایان” الیس گفت.

الیس گفت: Orange County پزشکی قانونی به خاک سپرده ناشناس بدن در نیوپورت بیچ (به جای در یک پاتر زمینه) به طوری که پلیس در آینده می تواند پیدا کردن بدن برای تست اضافی.

الیس بازنشسته در ماه ژانویه است. یکی از آخرین اقدامات خود به عنوان یک کارآگاه قتل شد به سفارش مجدد از جین سازمان حفاظت محیط زیست را بگیرد. که زمانی که آنها DNA بازدید که منجر Piteau و Chrisco.

هنگامی که آنها تا به حال یک ضربه آنها به نام کالین فیتزپاتریک که بنیانگذار Identifinders بین المللی و تحقیقات شجره نامه برای اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه.

فیتزپاتریک شروع به ساخت درختان خانواده با پسرعموهای دور از جین سازمان حفاظت محیط زیست.

“او خواهد بود در آن درختان” فیتزپاتریک گفت.

آن روز شنبه بود که او کشف کرد که نام استیو بخشد. و یک کارآگاه به Sabo تماس بگیرید.

“که” اوه خدای من’ لحظه’ فیتزپاتریک گفت.

درباره تلفن سهشنبه, Sabo گفت: او تماس گرفته شد توسط پلیس در ماه ژوئن و پرسید: “من آگاه باشید از هر کسی که گم شده بود در خانواده؟”

Sabo و Pichette که تا به حال ندیده آنیتا Piteau که یک اگهی از یک پسر عموی دور کنستانس Saucier. در این اگهی آنها در بر داشت زیر اشاره: “کانی شد predeceased توسط پدر و مادر او خواهر ترزا Piteau گالاگر برادرش رابرت Piteau و خواهر آنیتا Piteau (از دست رفته از سال 1970).”

تاریخ نادرست بود اما هویت نمی شد. Pichette گفت: او را شنیدم در خانواده اش که آنیتا, فرار از خانه, در, مین, زمانی که او یک نوجوان بود. او در بر داشت اطلاعات در یک کتاب از سابقه خانوادگی به زبان فرانسه نوشته شده.

او تا به حال نه شنیده آنیتا تا زمانی که او شروع به تحقیقات پس از تماس تلفنی در ماه مه.

“این بسیار تعجب آور” Pichette گفت.

خانواده درد

یکی دیگر از بستگان دور از آنیتا شناسایی شده در توییتر به عنوان @MLBlue40 ارسال شده در ژوئن 20.

“من هرگز او را ملاقات کرد. من هیچ ایده چه چیزی فرد او بود. او در سال 1968 درگذشت, من متولد شد و در سال 1979. او او را دزدیدند و زندگی من دزدیدند از کسی که من می تواند شناخته شده اند. نام او بود آنیتا لوئیس Piteau. او تنها 26.”

در توییت @MLBlue40 نوشت که Piteau خانواده مطلع شد در مورد آنیتا اتهام قاتل.

صاحب @MLBlue40 حساب که پاسخ به یک درخواست برای مصاحبه نوشت: “قاتل درگذشت در سال 2015 از سرطان گلو. او هرگز گرفتار و فرار عدالت است. ما حتی نمی تونم به او بگویید که قدیمی ترین مورد آن باعث shes در خانه سالمندان به زوال عقل و shes شده انتظار طولانی برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است به او از دست رفته است. زندگی بی رحمانه و ناعادلانه است.”

توییت های دیگر از @MLBlue40 بخوانید: “مادر خود را کشته تا کنون که بدون دانستن اینکه چه چیزی اتفاق افتاده است به او دختر …

“او تلخ است. مادرم گفت که مادر بزرگ من گفت: “خیلی ممنون آنیتا! شما نمیتونستم حتی دیدن من در بستر مرگ من.’ من فکر می کنم او آن را در زمان شخصا او را رها ما. من اصلا فکر می کنم هر کسی که می خواستم به باور او کشته شد.”

آرزو می کنم او می خواهم مواجه عدالت

Robitaille سابق هانتینگتون بیچ فرمانده کارآگاه اداره گفت که او نشسته بود در آشپزخانه خود را هنگامی که کارآگاهان گذاشته مورد در مقابل او.

آنها به او نشان داد که جین سازمان حفاظت محیط زیست بود آنیتا Piteau.

“او ستاره زده و آمد به کالیفرنیا آن را در فیلم” Robitaille گفت. “من غلغلک به مرگ آنها شناسایی او.”

سپس به آنها گفت: او در مورد اتهام قاتل جانی Chrisco که DNA بر روی قربانی ،

Chrisco بود در ارتش Robitaille گفت. آنها تا به حال یک عکس رزرو از او از اورنج کانتی زندان در سال 1971. Robitaille گفت Chrisco بود تف تصویر از قاتل زنجیره رادنی الکلا بود که به نام “دوستیابی بازی قاتل.”

“آنها مانند دوقلوها” Robitaille گفت.

او گفت که او خواسته Chrisco را در مواجهه عدالت برای قتل Piteau.

“او از سرطان گلو,” Robitaille گفت. “که نسبتا خوب است.”

Robitaille به نام Piteau اعضای خانواده در مین به آنها بگویید ، او گفت که او امیدوار است این آیات به آنها از بعضی جهات از بسته شدن.

“من عذرخواهی کرد که ما نمی تواند انجام داده اند بیشتر در زمان” Robitaille گفت.

اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر ستایش گل نشسته پیگیری توسط هانتینگتون بیچ ،

“هیچ چیز حتی مرگ قاتل خود جلوگیری خواهد کرد پیگیری عدالت” اسپیتزر گفت. “مرگ یک مرد 26 ساله که در سمت چپ در یک مزرعه در زمینه تجاوز به ضرب و شتم و گردن او را کاهش داد خالی از سکنه نسل از هانتینگتون بیچ افسران پلیس که حاضر به تسلیم در شناسایی جین سازمان حفاظت محیط زیست و پیدا کردن کسی که سرقت از یک زن جوان از یک عمر خاطرات.

“پس از بیش از پنج دهه پیشرفت در تحقیقی تبارشناسی ژنتیکی چه محافظه کار پلیس نمی تواند: به جین سازمان حفاظت محیط زیست یک نام و شناسایی قاتل او را. آن است که فن آوری و تعیین هانتینگتون بیچ اداره پلیس و دادستان و پزشکی قانونی دانشمندان و محققان از اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه است که اجازه آنیتا خانواده در نهایت او را به خانه آورد و دراز خود را به استراحت. مرگ جانی Chrisco مانع کامل اعمال عدالت برای آنیتا قتل و زخم است که هرگز التیام اما آن را به گل نشسته پیگیری عدالت است که تضمین این بود که اگر, اما زمانی که ما در نهایت قادر به بگویید آنیتا عزیزان که او را کشته است.”

هانتینگتون بیچ رئیس پلیس راب دستی گفت: این کار برای پیدا کردن عدالت برای Piteau نشان فداکاری پلیس و دادستان.

“من بسیار سپاسگزار هستم و افتخار از تلاش های فوق العاده فعال و بازنشسته و اعضای هانتینگتون بیچ اداره پلیس و اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه در پیگیری خستگی ناپذیر عدالت برای آنیتا و خانواده اش,” او گفت:. “این واقعیت که آنها هرگز متوقف این مورد برای بیش از پنج دهه است که یک گواهی های فوق العاده ای به این دو بخش و اجرای قانون ما حرفه ای است.

“وجود دارد هیچ چیز مهم تر به قربانی و خانواده خود را به می دانم که اجرای قانون را هرگز. اگر چه گمان بود و دیگر زنده به صورت عواقب ارائه خانواده با اطلاعاتی که از آنچه اتفاق افتاده است به آنیتا و اجازه می دهد آنها را به درستی وضع او را به بقیه از اهمیت فوق العاده ای.”

در نهایت بسته شدن

آنیتا لوئیس Piteau به خاک سپرده شد در وترویل مین کنار کنستانس Saucier.

حدود 20 نفر از جمله سه نفر از اعضای هانتینگتون بیچ اداره پلیس و یک اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه محقق شد و در حضور.

محقق دیو Dierking به یک جدول زمانی از این مورد به توضیح کار پلیس به مخاطبان.

“وجود دارد هیچ عدالت بود اما بسته شدن” Sabo گفت. “در حال حاضر خانواده در حال جواب به همین دلیل است که او ناپدید شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>