هانتینگتون بیچ: هلیکوپتر پلیس, نجات غریق در گشت شنبه برای تضعیف sunbathers و خوانندگان

ساحل پارکینگ مسدود شده با رنگ زرد نوار احتیاط. نجات غریق پلیس و CHP وسایل نقلیه گشت. یک هلیکوپتر گردان سربار.

این صحنه در هانتینگتون بیچ در صبح روز شنبه یک روز پس از هزاران نفر از معترضان در خیابان ها و دو روز پس از فرماندار منظور نزدیک اورنج کانتی سواحل برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

شن اکثرا خالی, اگر مردم به صورت پراکنده lounged وجود دارد برخی با چتر ساحل راه اندازی شده است. و بسیاری دیگر که دوچرخه سواری, پیاده روی و دویدن در طول مسیر.

یک هلیکوپتر شروع گردان سربار گفتن مردم که سواحل بسته بودند تحت دستور دولت است و همه باید ترک. گشت و گذار و راه رفتن به سمت ساحل با هدف انگشت وسط خود را در هلیکوپتر.

ده ها تن از خوانندگان می تواند خال در آب در نزدیکی هانتینگتون بیچ اسکله.

یک مرد با پوشیدن لباس سیاه و سفید بالای مخزن است که گفت: “امریکا بزرگ دوباره” و حمل زیادی پرچم آمریکا در ابتدا حاضر به ترک با آرامش پرسیدن که چرا او تا به حال برای رفتن. یک افسر به او گفت این بود که دولت سفارشات اما مرد خواست قانون مجازات اسلامی و شروع فيلبرداري آیا به عنوان دیگر رهگذران.

پس از چند دقیقه افسر به نام گروهبان که تکرار سفارش. یک ناظر را تشویق به حرکت در گفتن آن نیست ارزش یک بلیط. مرد در نهایت سوار دوچرخه خود را دور. او کاهش یافته است به نام خود.

الکس Levesque, 28 و نیکو رامیرز 28 هر دو از چین شد و از اقیانوس در به طور منظم خود را نقطه با surfy فقط قبل از ساعت 11 صبح بوده و قرنطینه برای هفته ها پس از تمام قوانین و شروع به بی قراری آنها گفت.

اما مردم اجتماعی فاصله آنها گفت: از آنجا که خوانندگان از هم جدا ماندن به هر حال. آنها در تلاش برای ایجاد یک بیانیه آنها اضافه شده است.

آنها فقط می خواستم به گشت و گذار.

بدون استناد گزارش شده در هانتینگتون بیچ از اوایل بعد از ظهر شنبه با توجه به اطلاعات عمومی افسر آنجلا بنت.

“مردم در حال همکاری هستند. افسران شده اند وجود دارد (در ساحل) برای چند ساعت” بنت گفت. “مردم بسیار پرشور در مورد این. ما این را درک کنید. بنابراین ما در حال تلاش نیست که به استناد به هر کسی.”

Orange County Sheriff همین بارنز که نمایندگان گشت حدود 16 درصد از خط ساحلی گفت: سعی کنید به دنبال “رعایت داوطلبانه” از beachgoers است که سیاست خود را پس از همه گیر آغاز شد. او گفت که این سیاست موثر بوده است.

روز جمعه با یک جمعیت است که هانتینگتون بیچ رئیس پلیس رابرت دستی گفت متورم به برخی از 2500-3000 نفر نشان داد در نزدیکی اسکله و خواستار آن است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بازگشایی دولت برای کسب و کار و تفریح و سرگرمی بلافاصله.

Newsom خواست معترضان در سراسر کشور به حداقل مراحل را برای محافظت از خود از coronavirus.

“پوشیدن صورت پوشش انجام عدالت به, فیزیکی, فاصله,” او گفت:. “شما نمی خواهید به گرفتن این بیماری است.”

نظرسنجی ها نشان داده اند سازگار پشتیبانی برای اقامت در خانه سفارشات از اکثریت آمریکایی ها. اما به ویرانی اقتصادی گسترده از خاموش شدن ناگهانی رشد, تظاهرات باید به طور فزاینده فنر در سراسر کشور از جمله توسط سازمان گسترش بیش از چند متحده است.

ایالت بیش از 2000 نفر فوت کرده اند و با وجود بیش از 50 ، 000 موارد تایید شده. اورنج کانتی مقامات بهداشتی اعلام کرد 99 بیشتر موارد شنبه و دو مرگ و میر بیشتر آوردن این شهرستان را در مجموع به 2,636 موارد و 52 مرگ و میر.

Newsom با استناد به جمعیت زیادی که رنگی به شن و ماسه در طول موج گرما آخر هفته گذشته دستور داد تمام سواحل همراه اورنج کانتی 42 مایل از ساحل رسما بسته آغاز جمعه. هانتینگتون بیچ و دانا پوینت مقامات را به چالش کشیده فرماندار سفارش, اما روز جمعه یک Orange County Superior Court judge کاهش یافته است درخواست خود را به صورت موقت ضابط سفارش و تنظیم یک جلسه برای آوریل 11.

در نیوپورت بیچ شورای شهر در روز شنبه رای به تأیید و حمایت خود را از دادخواهی.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>