صدها نفر از ماسک های صورت داده شده در 30 دقیقه در دولوت مرکزی دامنه کوه

“من نمی رفته و تست شده,” او گفت:. “اما من تا به حال تمام علائم.”

با اینحال Tropp, 62, راه می رفت به یک جدول تنظیم خارج از مرکزی در دامنه کوه مرکز جامعه در دوشنبه شب برای به دست آوردن دو کیسه های پلاستیکی هر یک حاوی دو با دقت مونتاژ پارچه ماسک صورت.

یک مجموعه خواهد بود برای خودش مرکزی دامنه کوه ساکن گفت: دیگر برای هم اتاقی خود است. Tropp بود و در میان ده ها تن از افرادی که وارد این سایت عمدتا در خودروهای بلکه بر دوچرخه به استفاده از یک ارائه به صورت رایگان ماسک های دست ساز از دلوت شعبه NAACP.

آنها در نظر گرفته شده به 400 ماسک, دو به یک کیسه گفت: Lynn Goerdt بود که توزیع آنها را همراه با پیچک Vainio. در هر حال دو تا یکی می تواند پوشیده در حالی که دیگر خشک کردن پس از شسته شدن با آب و صابون.

A heavy bout of snow falls as communications committee chair of the Duluth branch of the NAACP Ivy Vainio hands masks to people as they line up outside One Roof Housing/Central Hillside Community Center Monday. The group distributed all but two of the 450 masks they started with in half an hour. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

سنگین تقلا برف می افتد به عنوان ارتباطات کمیته صندلی از دلوت شعبه NAACP پیچک Vainio دست ماسک به مردم به عنوان خط آنها را خارج از سقف مسکن/مرکزی دامنه کوه مرکز ولایت ، گروه توزیع دو نفر از 450 ماسک آنها آغاز شده و با در نیم ساعت. (تایلر Schank / [email protected])

فقط قبل از آنها شروع به دادن کیسه در 6 p. m. کسی اهدا یکی دیگر از 50 کیسه های.

این سادگی بود که ادامه داد: تا 7:30 بعد از نیم ساعت اول همه اما یک مجموعه از ماسک داده شده بود ،

اگر چه این ماسک صورت در دسترس بود به هر کسی این رویداد به ویژه هدفمند اقلیت ها گفت: شهرستان, عضو شورای جانت کندی که صندلی های محلی NAACP سلامت و محیط زیست سهام کمیته در مصاحبه زودتر.

داده ها نشان داده اند که اقلیت را تجربه کرده اند نامتناسب تعداد COVID-19 موارد و نامتناسب تعداد مرگ و میر حداقل در برخی از ایالت ها و شهرهای.

دکتر ورنا Thornton گفت که تعجب آور نیست.

“ما نمی دانیم که جمعیت اقلیت به عنوان یک قاعده باید دسترسی کمتر به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی به طور کلی گفت:” تورنتون یک OBGYN در جامعه یادبود بیمارستان و یک NAACP عضو که وارد به حمایت از این تلاش است. “و سپس شما اضافه کردن به که اقلیت به دلیل این عوامل به طور کلی تمایل به بیماریهای مانند دیابت و فشار خون بالا و بیماری های تنفسی … که بسیار زیبا قرار داده و آنها را در افزایش خطر ابتلا به قرارداد COVID-19.”

John King (left) picks out a mask for his wife as Ivy Vainio holds the six remaining masks of the 450 the NAACP started with. Each person received a bag with two masks so they are able to wash one and wear one. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

جان پادشاه (سمت چپ) بر میدارد یک ماسک برای همسر خود را به عنوان پیچک Vainio دارای شش باقی مانده ماسک از 450 NAACP با آغاز شده است. هر فرد با دریافت یک کیسه با دو ماسک به طوری که آنها قادر به شستشو و یکی یکی می پوشند. (تایلر Schank / [email protected])

ماسک صورت ایده به وجود آمد از یک ایمیل به گفتگو میان NAACP اعضای جمعه گفت: Goerdt که با شوهرش اریک صاحب شمالی آبهای Smokehaus.

“در پایان روز ما در حال برنامه ریزی و تصمیم گرفتیم اگر ما می تواند تولید انبوه به اندازه کافی اجازه دهید آن را دوشنبه شب” Goerdt گفت.

او ساخته شده 200 از ماسک خودش کار از یک طراحی او از یکی از دوستان در سیاتل است که با استفاده از یک فروشگاه حوله منگنه باندهای لاستیکی و کلیپ های کاغذ و یا پیچ و تاب و روابط و بدون نیاز به دوخت. Goerdt پوشیده بود یکی از خلاقیت خود را به عنوان او دست از کیسه های.

او و دیگران را بیشتر از بعد توزیع در غرب دولوت. اما Goerdt بود و هیچ شکایتی.

“واضح است که نیاز واقعا بالا است,” او گفت:.

Tropp که با مته سوراخ کردن. حتی اگر او فکر می کند او پاک کردن ویروس, او نمی خواهند به دوری برای عدم وجود یک ماسک صورت Tropp گفت. “من آن را می پوشند چرا که هر کس دیگری است که با پوشیدن آن است.”

رایگان پارچه ماسک صورت توزیع خواهد شد از 5 تا 7 بعد از ظهر پنج شنبه در پارک یادبود در غرب دولوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>