جامعه انسانی کمک می کند تا حیوانات خانگی تحت تاثیر بیماری همه گیر

برای کمک به خانواده هایی که نیاز به پشتیبانی برای حیوانات خانگی خود را در طول COVID-19 همه گیر جامعه انسانی دره سیلیکون در حال گسترش است حیوان خانگی آشپزخانه و اورژانس شبانه روزی برنامه های.

HSSV حیوان خانگی آشپزخانه برنامه فراهم می کند مواد غذایی حیوان خانگی به صاحبان در شهرستان سانتا کلارا دچار مشکلات مالی. کمک های مالی از مواد غذایی حیوان خانگی را می توان از طریق حیوان خانگی آشپزخانه در لیست علاقه مندی های Amazon.com و یا کاهش یافته در سطل خارج HSSV را مصرف لابی 901 ایمز (ames) Ave. از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر روزانه.

اورژانس شبانه روزی برنامه به تازگی گسترش یافته برای ارائه در کوتاه مدت شبانه روزی برای کسانی که قادر به مراقبت از حیوانات خانگی خود را با توجه به COVID-19. این برنامه به افرادی که در بیمارستان بستری شده است و لازم نیست کسی برای مراقبت از حیوانات خانگی خود را; در حال مراقبت از دیگران و لازم نیست که هر کسی که می تواند مراقبت از حیوانات خانگی خود را; در حال پاسخ اول که قادر به مراقبت از حیوانات خانگی خود را با توجه به محل کار و یا از دست داده اند و یا در حال رفتن به از دست دادن اقامت خود با توجه به مشکلات مالی.

“COVID-19 تا حد زیادی تحت تاثیر خانواده ها در همه جا می گوید:” Kurt Krukenberg رئيس جمهور از جامعه انسانی دره سیلیکون “و برخی از صاحبان حیوان خانگی رو به رو هستند این واقعیت تلخ است که آنها ممکن است قادر به پرداخت هزینه برای تغذیه حیوانات خود را در حال حاضر و یا حتی به نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را.

“مردم در جامعه ما دچار بیماری و یا مشکلات و بسیاری دیگر در حال گرفتن اقدامات قهرمانانه به ارائه مراقبت و حمایت” Krukenberg می افزاید. “ما متعهد به حصول اطمینان از حیوانات خانگی خود را از ایمنی و رفاه در طول این زمان به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet