هادسون MX نام دیز سر از مهندسی


Exec شده بود با ترنر برای 19 سال

هادسون MX یک نرم افزاری شرکت متخصص در رسانه های محلی استخدام اریک دیز به عنوان رئیس مهندسی یک پست جدید.

دیز بود که با Turner Broadcasting برای 19 سال را نظارت بر شرکت های رو به رشد تیم مهندسی و مسئول خواهد بود به طور کلی تکنولوژی اعدام در هادسون MX. هادسون MX را اضافه کرده است 46 مهندسین در شش ماه گذشته.

او خواهد شد در دفتر مرکزی این شرکت در آتلانتا.

“اریک دیز دارای تجربه گسترده در ساختمان بزرگ مقیاس تیم برای ایجاد تقاضا در سطح سازمانی و برنامه های کاربردی که در حال ماموریت بحرانی برای کاربران پیچیده” گفت: JT Batson از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت هادسون MX. “همانطور که ما حرکت رو به جلو در حل مشکلات ناشی از محدود منسوخ شده و یا غیر موجود تکنولوژی ما هیجان زده به کسی که از اریک کالیبر کمک به ما نمودار این دوره است.”

در Turner او طراحی و توسعه یک سیستم مدیریت محتوا برای cnn.com و انعطاف پذیر هسته ای پخش ویدئو چارچوب است که می تواند یکپارچه با آگهی سیستم عامل و خدمات اندازه گیری.

قبل از Turner دیز برگزار می شود, پست, در, IBM, Fran Tarkenton را KnowledgeWare و IXL.

“هادسون MX ساخته شده است یک راه حل مدرن با انعطاف پذیر مدل داده است که پیش بینی, انواع رسانه های آینده گفت:” دیز. “این در دسترس بودن بالا فن آوری اجازه می دهد تا ما را به حرکت به سرعت و به طور مداوم با توسعه یکپارچگی و استقرار. من را دیده اند دست اول چگونه به شدت حمایت رهبری می تواند درایو نوآوری و من بسیار هیجان زده به کار با این باور نکردنی تیم. و ما در حال استخدام!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر