HQPro1000 بالا رونده/سیستمهای مزایای از طیف وسیعی از پیشرفت


کالیبر انگلستان اعلام کرده است که HQPro1000 در حال حاضر از مزایای تعدادی از پیشرفت بیشتر تحکیم HQPro1000 موقعیت به عنوان بازار پیشرو فارس/بالا رونده.

بسیاری از ویژگی های جدید موجود در HQPro1000 آن را در حال حاضر حتی بیشتر مناسب برای کنترل از راه دور تعامل با برنامه های کاربردی در بازار است که کالیبر می بیند که به سرعت در حال رشد به عنوان کسب و کار و سازمان به حداقل رساندن سفر و چهره به چهره.

“آموزش از راه دور, ابر جلسات و پزشکی صفحه نمایش معمولی از راه دور برنامه های کاربردی که تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب به عنوان سازمان نگاه به کاهش هزینه و افزایش بهره وری و به حداقل رساندن انتشار کربن خود گفت:” ویلی Tsai, مدیر عامل, کالیبر, انگلستان.

“در حال حاضر آنها باید دلیل دیگری برای بررسی راه حل های موجود از کالیبر برای تسهیل جریان ویدئو و کنترل از راه دور تعامل – و ویژگی های جدید ما در حال معرفی برای HQPro1000 بیشتر و افزایش توانایی خود را برای ارائه پاسخ مطلوب.”

ارائه ویژگی های آن به طور معمول تنها در قیمت بالاتر high-end اجاره محصولات HQPro1000 است همچنین ایده آل بدون درز بالا رونده/switcher برای تاسیسات ثابت. این ویژگی های مدولار معماری, واقعی بدون درز سوئیچینگ پشتیبانی از منابع متعدد و لایه به علاوه یک اعتماد به نفس مانیتور خروجی. پوسته پوسته شدن is provided by کالیبر بهترین در کلاس با زمان تاخیر کم اختصاصی HQUltra فن آوری است.

ارتباط خاص به کنترل از راه دور تعامل/آموزش از راه دور است که HQPro1000 در حال حاضر توانایی ایجاد یک کلاس درس مجازی. می توان آن را در یک کلید رنگی استودیو و انتقال چهار لایه از مواد آموزشی با یک دوربین استفاده می شود برای جذب معلم/مربی – ارائه جامع ترین تجربه های آموزشی. این HQPro1000 در حال حاضر نیز از ویژگی های انعطاف پذیری برای تنظیم هر یک از لایه – اندازه روشنایی و غیره با واحد پیکسل دقت – برای ایجاد یک پویا تر آموزشی ،

به تازگی اضافه شده ورودی AoI (منطقه مورد علاقه) قابلیت را قادر می سازد تا کاربر را به تعریف و تمرکز بر جزئیات کلیدی در یک ورودی خاص منبع – معلم/مربی برای مثال.

با اذعان به نیاز به حتی جزئیات بیشتری در نسل فعلی از راه دور تعامل با برنامه های کاربردی HQPro1000 ارائه می دهد پشتیبانی برای درست 4K (60Hz 4:4:4) ارائه صفر-سازش کیفیت تصویر. ارائه تا 30 ایستگاه از پیش تنظیم در حال حاضر را قادر می سازد به کاربران برای تعریف ویژگی های خاص برای انواع کلاس های مختلف.

فراتر از این پیشرفت های HQPro1000 در حال حاضر فراهم می کند ساده سفارشی در هر صفحه اندازه برای صفحه نمایش LED مستقیم از خود منوی اختصاصی – معنی هیچ طولانی نمیشود. پیکربندی اختیاری چهار 2K خروجی کارت بدان معنی است که کاربران به راحتی می توانید خروجی همان محتوا را بر روی چهار چراغ دیوار. متناوبا با پیشرفته پیرایش کاربر می تواند ادغام نامنظم منجر دیوار برای ایجاد یک چراغ دیواری.

“ارزش ارائه شده توسط HQPro1000 بی نظیر است که در صنعت امروز” ادامه داد: Tsai. “این ارائه می دهد بسیار بیشتر از نظر عملکرد و کارایی از کاربران شده است منجر به این باور است که ممکن است در این سطح قیمت ساخت آن مقرون به صرفه برای کسانی که ایمان آوردند آنها را مجبور به سازش با چیزی بسیار کمتر قادر است.”

“حتی بهتر از” Tsai, نتیجه, “مدولار معماری HQPro1000 اجازه می دهد تا مشتریان به را انتخاب کنید فقط آن دسته از ویژگی های آنها نیاز دارد – و همچنین ارائه ساده و مقرون به صرفه مسیر ارتقاء باید نیازهای خود را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>