یک: بر اساس تعداد نامه من را دریافت کرده ام در مورد hoya نیز نامیده می شود موم گیاهی آنها در حال افزایش محبوبیت به عنوان گیاهان هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور. با تشکر برای ارائه این فرصت را به بحث در مورد مراقبت از خود.

این hoya رشد به عنوان یک houseplant بومی مرطوب, آب و هوای نیمه گرمسیری آسیا و استرالیا که به ما می گوید ترجیح مراقبت و شرایط. اگر چه برگ مومی شکل و ضخامت طبقه بندی آن به عنوان یک آبدار را خشک کویر-نوع شاداب اما گرمسیری جنگل-نوع شاداب که vining ساقه چسبیده به درختان گرمسیری.

ما می توانیم تقلید از زیستگاه های طبیعی آن توسط گلکاری در خوب زهکشی خاک گلدان است که اجازه می دهد تا هوا خوب ارز اما در عین حال حاوی خزه تورب یا مشابه آلی هوموس مانند است که در مناطق گرمسیری خاک. کاکتوس مخلوط خاک گلدان در سست gravelly سنگدانه ها و یا شن و ماسه بهترین ذخیره برای کویر-نوع شاداب.

بودن گرمسیری شاداب hoyas نیاز به آبیاری بیشتر از کویر, انواع, اگر چه مومی برگ فراموش حفظ رطوبت. آب زمانی که یک انگشت قرار داده شده در حدود 1 اینچ تشخیص بدون رطوبت در نوک انگشتان. به عنوان گیاهان سن و پر کردن گلدان خود را با ریشه نام potbound آنها بیشتر احتمال دارد به تولید سالانه گل.

س: در مقالات اخیر شما ذکر کرده ایم که جدید چندساله برای سال 2020 و همچنین همه جدید آمریکا انتخاب برندگان. آیا شما از منابع که در آن های مختلف این گیاهان یا دانه را می توان به دست آورد ؟ — John H. فارگو.

یک: وقتی که مقالات در مورد گونه های جدید منتشر شده از اين گونه اغلب سرچشمه گرفته از تعدادی از کارخانه های مختلف پرورش دهندگان و یا شرکت های دانه. وجود دارد معمولا یک منبع که از آن همه گیاهان مختلف و یا دانه های به دست آمده می تواند. این بدان معناست که ما نیاز به در اطراف مغازه.

برای شروع گیاهان مختلف خود را از دانه من بهترین راه برای پیدا کردن دانه است که برای انجام یک جستجوی آنلاین برای هر یک از انواع. بسیاری از نام تجاری جدید رقم نمی توان در دانه های محلی قفسه اما نیاز به توان از طریق پست الکترونیکی سفارش.

اگر شما نمی خواهید برای شروع گیاهان خود را از دانه بررسی محلی متعلق به مراکز باغ را به دیدن اگر آنها می تواند ارائه انواع شما به دنبال. گلخانه اغلب سهام گیاهان که آنها دریافت درخواست. برای گونه های جدید است که توسط بذر تکثیر بلکه توسط بخش به عنوان شایع است با گوشتخوار, گیاهان در دسترس هستند از طریق پست سفارش هنگامی که دمای انجماد را متوقف و می توان با جستجو آنلاین. پرس و جو نیز اگر خود را به صورت محلی و متعلق به مرکز باغ قصد دارد به ارائه گلدانی گیاهان از گونه های جدید است.

بایگانی: جزئیات بیشتر از همین Kinzler را فیلدینگ سوالات ستون

س: چه شده است بهترین روش برای نگه داشتن راب کردن کلم در باغ ؟ من شنیده ام پخش كردن آتش خاکستر در اطراف پایه کمک می کند تا به عنوان به خوبی به عنوان ساییده پوست تخم مرغ. انجام این روش در واقع کار وجود دارد و یا یک راه بهتر برای کنترل آنها ؟ — J. اوهارا وست فارگو.

یک: پهن برگ کلم را مکان ایده آل برای راب برای پنهان کردن در طول روز. راب هستند مثل حلزون منهای پوسته و آنها دریغ به خزیدن در سراسر ریگ با مواد لزج خود را بدن. به همین دلیل پخش كردن, شن و ماسه, خرد شده, پوست تخم مرغ, زمین دارای جدار سیلیسی و خاکستر در یک دایره در اطراف گیاهان می تواند کمک به حداقل به طور موقت اما معمولا نه کاملا. این مواد بهترین هستند استفاده می شود در ترکیب با مثل حلزون حرکت کردن طعمه های موجود در مراکز باغ.

همراه با روش های دیگر سعی کنید این درمان از دفن کم عمق سینی به زمین تا بالای ظرف در سطح خاک است. پور آبجو و یا یک آب و مخمر مخلوط (1 قاشق چای خوری مخمر به 3 اونس آب) به ظرف. راب در حال جذب بو سقوط و غرق. گفته شده است که راب سفر خواهد کرد از فاصله دور به صورت رایگان آبجو.

اگر شما یک باغبانی و یا مراقبت از چمن, سوال, ایمیل همین Kinzler, NDSU فرمت-Cass County, در kinzlerd@casscountynd.gov تماس بگیرید و یا 701-241-5707. پرسش و پاسخ با درخواست تجدید نظر گسترده ممکن است منتشر شود پس لطفا خود را شامل نام شهر و دولت برای مشاوره مناسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im