هوارد Stirks حل و فصل Retrans شکایت برای $100,000

ایستگاه تلویزیون گروه Howard Stirk منابع (HSH) موافقت کرده است به پرداخت 100.000 دلار و اتخاذ رعایت رژیم برای حل و فصل یک FCC شارژ که آن را به حال نقض وظیفه خود برای مذاکره retransmission رضایت نامه در ایمان خوب است. HSH بستری به نیت تخلف به عنوان بخشی از حل و فصل.

FCC را رسانه ای دفتر رئیس میشل کری گفت: این امر می تواند در جهت منافع عمومی به اتخاذ رضایت حکم و حل و فصل این موضوع است.

FCC در پاییز گذشته را تایید کرد شکایت توسط AT&T در برابر Stirks و چند ایستگاه تلویزیون گروه برای عدم مذاکره retransmission رضایت در ایمان خوب است. همه گروه ها نشان داده شد توسط Duane Lammers از حداکثر Retrans که همچنین با اشاره به در شکایت است. AT&T شکایت کرد Lammers هر چند که با توجه به پایین پرتاب شد.

“ما که متهمان اقدامات از جمله مداوم امتناع از مذاکره بی دلیل تاخیر در مذاکرات و عدم پاسخ به AT&T را پیشنهاد نقض هر یک از نفسه خوب ایمان استانداردهای مطرح در AT&T شکایت” FCC گفت: در آن زمان تایید شکایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>