چگونه به خوبی می کند خود را به خانه سالمندان مبارزه با عفونت? این دولت توسط دولت نقشه های تعاملی به شما نشان خواهد داد

بیشتر خانه های پرستاری شده اند گسله برای عدم پیروی از شیوه های طراحی شده برای جلوگیری و کنترل عفونت — مانند کارکنان شستن دست های خود را قبل و بعد از کمک به هر ساکن و پوشیدن گان و ماسک در اطراف مسری بیماران — از هر نوع خطا. این لغزش را تبدیل به مسائل از افزایش نگرانی با گسترش coronavirus این بهار به خصوص که این ویروس یک تهدید بزرگتر برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

با وجود فراوانی این استناد به ندرت منعکس شده در کلی امتیاز ستاره مدیکر اختصاص هر یک از تسهیلات خود به خانه سالمندان مقایسه وب سایت. حتی در میان خانه های پرستاری تاج با دولت حداکثر امتیاز از پنج ستاره به صورت کلی با کیفیت تقریبا نصف شده است ذکر شده برای یک عفونت-کنترل گذشت.

بازرسان بهداشت و سلامت, بازدید از خانه های پرستاری هر نه به 15 ماه برای ارزیابی جامع. این KHN ابزار تساوی از یک پایگاه داده از بازرسی بهداشت سوابق گذشته دو به طور منظم بررسی چرخه که به عنوان دور برگشت به عنوان 2016 برای برخی از امکانات. این اطلاعات همچنین شامل بازرسی آغاز شده توسط شکایات به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که باعث مشکل در یک خانه سالمندان را شناسایی می کند.

این ابزار نشان می دهد که چگونه اغلب بازرسان بهداشت و سلامت باید اشاره کرد هر خانه سالمندان برای نقض عفونت-قوانین کنترل. آن را نیز نشان می دهد سطح از جدی ترین تخلف و تاریخ آن رخ داده است.

عفونت یک چالش مداوم برای پرستاری ماهر امکانات. به عنوان بسیاری از 3.8 میلیون رخ می دهد در خانه هر سال کشته شدن نزدیک به 388,000 ساکنان. باکتری ها و ویروس ها می تواند گسترش از طریق کاتتر ادراری مورد استفاده توسط بیماران بی حرکت و حمله به بیماران از طریق بافت نرم در معرض زخم بستر یا زخم. آنفلوانزا یک عفونت جدی ناشی از باکتری شناخته شده به عنوان MRSA (methicillin-resistant Staphylococcus aureus) همچنین می توانید از تماس گاه به گاه در میان ساکنان و بازدید کنندگان است. عفونت تهدید شده اند جدی تر با گسترش از باکتری ها مانند MRSA که مقاوم به آنتی بیوتیک است.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات نیاز به تمام خانه های سالمندان که قبول دولت پرداخت بیمه مانند مدیکر و مدیکید به یک برنامه نوشته شده به پیشگیری و کنترل عفونت. هر خانه باید یک سیستم نظارت برای شناسایی ممکن است بیماری های مسری و شامل آنها را قبل از گسترش به سایر مردم در مرکز و پخش کردن مراحل به گزارش contagions به مقامات.

این برنامه باید در دستور کارگران در تمام اقدامات احتیاطی آنها باید برای جلوگیری از ابتلا و انتقال بیماری هایی مانند شستن دست و ضد عفونی تجهیزات و توزیع منسوجات و تمیز کردن لباس های شسته شده به شیوه بهداشتی.

این برنامه همچنین توضیح می دهد که هنگامی که کارکنان باید از پوشیدن تجهیزات حفاظتی مانند لباس و ماسک و دستکش و به آنها می گوید که دقیقا چگونه به انجام و حذف تجهیزات. آن را نیز باید توصیف زمانی که یک برنامه به طور بالقوه مسری ساکن باید جدا شده و چه مدت است که باید از گذشته است.

زمانی که بازرسان بازدید از خانه سالمندان و یا به طور منظم بررسی و یا در پاسخ به شکایت آنها مسئله کمبود اگر آنها را به خانه سالمندان زیر آن عفونت-برنامه کنترل. آنها همچنین دسته بندی جدیت آن را به یکی از این چهار سطح که KHN ابزار شناسایی:

سطح 4: فوری معرض خطرجدی ترین تخلف است و به طور معمول اختصاص داده که شواهدی وجود دارد که خانه های معیوب عمل قرار دادن ساکنان همچنان در خطر است. که می تواند شامل اقداماتی مانند کارکنان عدم پاکسازی تجهیزات مورد استفاده در چندین ساکنان. خانه های سالمندان باید درمان این مشکل در یک بار بر خلاف کمتر تقدیر نامه برای آنها که به طور کلی باید 10 روز به ارائه رگولاتور با طرح خود را برای اصلاح موارد نقض.

سطح 3: آسیب واقعی است که معمولا اختصاص داده شده به عنوان نام آن نشان می دهد هنگامی که یک شکست به دنبال روش های مناسب منجر به اقامت پیمانکاری عفونت و یا حفظ دیگری ملموس آسیب است. یک آسیب واقعی کمبود ممکن است صادر شود به عنوان مثال اگر یک خانه سالمندان نادیده گرفته و یا موفق به درمان یک مورد از گال در یک مقیم و گسترش آن به دیگر ساکنان باعث شدت بثورات خارش دار.

تنها در حدود 1% از کمبود طبقه بندی فوری معرض خطر و یا آسیب واقعی. هر دو سطح می تواند متحمل فدرال و یا دولت جریمه و یا مالی دیگر مجازات ها مانند مدیکر پرداخت امتناع جدید پذیرش برای تنظیم تعداد روز. در موارد نادر, خانه سالمندان می تواند در ممنوع از مدیکر و مدیکید.

سطح 2: پتانسیل برای آسیبشایع ترین استنادی سطح صادر شده است زمانی که هیچ مقیم صدمه دیده بود اما یک کمبود عمل ممکن است منجر به بیشتر-از-حداقل آسیب است. بازرسان ممکن است استفاده از این اگر آنها مشاهده شده اعضای هیات نیست شستن دست های خود را به درستی و یا اجازه می دهد منسوجات و یا مراقبت از زخم منابع به لمس به طور بالقوه سطوح آلوده مانند resident تخت.

سطح 1: پتانسیل برای حداقل آسیب خفیف ترین تخلف سطح اشاره به انحراف از قوانین ایمنی که منجر به یک بیمار آسیب و انجام پتانسیل برای حداقل آسیب در اکثر. می توان آن را صادر شده علیه یک خانه سالمندان که موفق به نقد و بررسی آن عفونت-کنترل و پیشگیری از طرح حداقل یک بار در سال مثلا.

پرستاری صفحه اصلی گزارش های بازرسی را می توان در خانه سالمندان با یکدیگر مقایسه کنید. پس از شما در پیدا کردن یک خانه را انتخاب کنید “بازرسی سلامت” تب و سپس با کلیک بر روی لینک نزدیکی پایین برای مشاهده تمام جزئیات در سلامت بازرسی و رسیدگی به شکایات و تسهیلات-مسائل گزارش شده است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>