چگونه UW-برتر خیاطی خود خدمات دانشجویی در طول همه گیر

در دانشگاه ویسکانسین-برتر میکی Fitch-کالینز, موقت, مدیر اجرایی, موفقیت دانش آموز است که نظارت انتقال هفت دانشگاه در گروه سه که دولت فدرال به سه نفر برنامه هایی که در خدمت دانش آموزان که محروم از جمله دانش آموزان کم درآمد.

“هنگامی که این است که همه گفته و انجام داده … من نمی خواهم بگویم ما نمی سعی کنید همه چیز” فیچ-کالینز گفت. “و من می دانم که من نه تنها که احساس می کند که راه. من می خواهم به سعی کنید هر آنچه در آن است که هر زمان که آن را به عنوان مفید به عنوان من می توانم.”

در UWS که در آن حدود نیمی از بدن دانش آموز متشکل از نسل اول دانشجویان Fitch-کالینز گفت که او می شنود از دانش آموزان است که باید نقل مکان کرد خانه اغلب به روستایی ویسکانسین یا مینه سوتا که در آن آنها در حال رقابت برای منابع در خانواده از سه یا چهار نسل از اعضای خانواده. در بالا که قابلیت اتصال به اینترنت نیست همیشه قابل اعتماد و مسئولیت های ساخت می تواند برای برخی از دانش آموزان کمک به مراقبت از اعضای خانواده و خواهر و برادر جوان که در مدرسه است.

در حالی که Fitch-کالینز به رسمیت شناخته شده وجود دارد برخی از مشکلات دانشگاه به سادگی نمی تواند هر چیزی در مورد آنها در حال تلاش برای رسیدن به عنوان خلاق به عنوان ممکن است در کمک به جایی که آنها می توانید. در بسیاری از مدارس از جمله UWS که شامل راه اندازی یک صندوق اضطراری به قیف به دانش آموزانی که به آن نیاز دارید.

برای حفظ زبانه ها در چه دانش آموزان انجام می دهند در فاصله-موقعیت های یادگیری UWS شروع به استفاده از اضافی هشدار ویژگی های ارائه شده از طریق یک موفقیت دانش آموز متمرکز برنامه نرم افزار همه UW دانشگاه در حال حاضر استفاده می شود.

در برنامه مداخله اجازه می دهد تا کارکنان پردیس برای قرار دادن یک هشدار بر روی دانش آموزان به دلایل مختلف از جمله پایین نمرات و حضور ضعیف. پس از همه گیر UWS است پس از اضافه شدن اینترنت و تکنولوژی دسترسی مسائل به عنوان یک هشدار. دانشکده همچنین می توانید یک هشدار بر روی دانش آموزان که با ورود به کلاس های خود را در دانشگاه آموزش آنلاین-سیستم مدیریت.

“که در (راه) ما می تواند به عقب بر گردیم در تماس با یک دانش آموز و بگو: با سلام شما با شرکت در کلاس خود. چه چیزی در رفتن وجود دارد؟”” Fitch-کالینز گفت.

Executive director of student services at UWS Mickey Fitch-Collins on a Zoom call Thursday. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

مدیر اجرایی خدمات دانشجویی در UWS میکی Fitch-کالینز در زوم تماس پنج شنبه. (تایلر Schank / [email protected])

UWS ممکن است بین 40 و 75 هشدار می آیند در یک هفته. مداخله هشدار رویکرد Fitch-کالینز گفت: یکی از راه های شکستن موانع برای دانش آموزان در حالی که اتصال آنها به پردیس منابع است و نشان داده شده است برای بهبود تحصیلی دانش آموزان پشتکار.

از آنجا که دانشگاه همواره جمعیت زیادی از آنلاین دانش آموزان, Fitch-کالینز گفت: آنها نسبتا مورد استفاده برای ارائه خدمات دانشجویی از راه دور.

قبل از همه گیر آموزگار می تواند با دانش آموزان کار از راه دور با کمک یک قرص است که اجازه معلم به نوشتن چیزهایی مانند ریاضی و علوم معادلات در حالی که دانش آموز به تماشای. با بیشتر دانش آموزان قادر به ملاقات با آموزگار UWS خریداری کرده است یک قرص برای هر دانش آموز معلم خصوصی استفاده کنید.

“کل این وضعیت به ما بینش را به آنچه در آن به معنی یک دانش آموز آنلاین” فیچ-کالینز گفت.

Social Distancing signs hang in the Yellowjacket Union on the UW-Superior campus as Annette Tracy waits for students to pick up breakfast Wednesday morning, April 22. (Jed Carlson / jcarlson@superiortelegram.com)

اجتماعی فاصله نشانه های آویزان در Yellowjacket اتحادیه UW-برتر پردیس به عنوان آنت تریسی منتظر دانش آموزان به انتخاب کنید تا صبحانه صبح امروز (یکشنبه, مارس 22. (Jed کارلسون / [email protected])

در حال حاضر UWS 10 مقطع کارشناسی رشته به طور کامل آنلاین که شامل design-your-own رشته و افراد زیر سن قانونی. نه تحصیلات تکمیلی نیز به طور کامل آنلاین.

الیاس کوری یک سال اول عدالت کیفری دانشجویی که نقل مکان کرد و از اتاق خوابگاه خود را و بازگشت به خانه به Hinckley, Minn., بخشی از دانشگاه پلی برنامه برای دانش آموزان سال اول که از سود اضافی علمی پشتیبانی می کند.

“وجود دارد بیشتر تماس بیشتر چک پس آن را در فرد” کوری گفت: از چه برنامه ای تکامل یافته با آموزش از راه دور. “وجود دارد ایمیل های بیشتر از مردم کمک کردن با پل. آنها بیشتر اما شما نوع باید بیشتر در خود و در بالای همه چیز.”

برای کوری در پایان ترم از خانه به معنای وعده های غذایی خانه پخته و حواس او را پرت کمتر.

“بدیهی است که آن را ایده آل بودن چهره به چهره است نوع مانند یکی از دلایل اصلی که شما رفتن به کالج در دانشگاه” کوری گفت. “اما در این مرحله شما نوع به کار با شما چه کرده اند.”

سارا Tapper سوم-دانشجوی سال تحصیل در رشته هنرهای تجسمی با هنر درمانی غلظت. او پرواز بازگشت به خانه به اوکلاهما برای شکستن بهار که در آن نقطه او هنوز نمی دانم که او نمی خواهد بازگشت به دانشگاه. UWS اجازه داده است خود را به نگه داشتن وسایل در اتاق خوابگاه خود را تا زمانی که او می تواند بازگشت.

در حال حاضر او تا بدانند چگونه می توان به کلاس های خود را بدون او معمول لوازم هنری.

“استادان من واقعا درک در مورد آن و ما فقط نوع کار آن جایی که من می توانید استفاده کنید هر رنگ من در خانه” دق الباب گفت. “خوشبختانه من تا به حال برخی از.”

دق الباب یکی از پنج خواهر و برادر در خانواده است. چهار نفر از آنها دانشجویان فعلی همه مطالعه طیف وسیعی از رشته ها. قادر به انجام مدرسه او در کنار خواهر و برادر است که یکی از لنت نقره ای برای Tapper فاصله-تجربه یادگیری است.

“این نوع از جالب قادر خواهید بود برای دیدن هر یک از دیگر کار از آنجا که ما هرگز آن فرصت” دق الباب گفت: ارجاع, برای مثال, شنوایی, او برادر بازی شاخ فرانسه. “ما به نوعی به یکدیگر کمک با پروژه های خلاق تر. … من واقعا لذت بردن از آن است.”

University of Wisconsin-Superior student Sarah Tapper, who studies visual art with a concentration in art therapy seen during a recent Zoom call. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

دانشگاه ویسکانسین-برتر دانشجو سارا Tapper که مطالعات هنرهای تجسمی با غلظت در هنر درمانی دیده می شود در طول سال های اخیر زوم تماس بگیرید. (کلینت Austin / [email protected])

مانند بسیاری از موسسات آموزش عالی, UWS گرفتن خلاق با چگونه آن را در ادامه به ارائه تورهای به دانش آموزان آینده نگر.

فیزیکی فاصله اطلاعیه آغاز شده مؤثر دانشگاه در طی چه به طور معمول خواهد بود دانشگاه شلوغ ترین زمان برای تورهای گفت: مدیر اجرایی پذیرش جرمی Nere که مسئول نظارت بر انواع عملیات از جمله پذیرش در مقطع کارشناسی استخدام و کمک های مالی.

“بنابراین ما به پایان رسید تا نیاز به لغو بسیاری از کسانی که ما را بهار پیش نمایش رویداد. به طوری که به چالش کشیدن” Nere گفت. “برای مبارزه با است که ما در حال کار با بخش بازاریابی ما برای توسعه به عنوان یک تور مجازی تجربه به عنوان ما می توانیم.”

متناسب با زوم و تلفن تماس با دانش آموزان آینده نگر و همچنین ویدئوها از دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان باید جایگزین در پردیس تور تجربه.

یکی از اولین چیزهایی که دانشگاه مشاوره خدمات گروه بود شروع به انجام مشاوره تلفن با تمام مشتریان موجود گفت: شیدا بارکر مدیر موقت از خدمات مشاوره.

“از آنجا که بسیاری از آنها در حال حرکت بودند خانه ما می خواستیم تا مطمئن شوید که حل و فصل آنها امن” بارکر گفت. “و بزرگترین نقش برای ما بود و مطمئن بودیم اتصال آنها را به عنوان آنجا که ما می تواند با منابع موجود در جامعه و ارجاع است.”

UW-Superior senior Emma Duchrow, from Milwaukee, works at the information desk in the Yellowjacket Union Wednesday morning, April 22. The student is finishing up her internship before graduating in May. (Jed Carlson / jcarlson@superiortelegram.com)

UW-برتر ارشد اما Duchrow از میلواکی با این نسخهها کار در میز اطلاعات در Yellowjacket اتحادیه صبح امروز (یکشنبه, مارس 22. دانش آموز در پایان او کارورزی قبل از فارغ التحصیل شدن در ماه مه. (Jed کارلسون / [email protected])

خدمات مشاوره ای نیز نسبت به ارائه telecounseling خدمات به زودی چیزی بارکر گفت که او پیش بینی UWS در ادامه به ارائه حتی پس از همه گیر مربوط به محدودیت برداشته اند.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که این چیزی است که ما فقط رفتن به واکنش نشان می دهند به بدون واقعا مطمئن شوید که ما را از طریق مراحل مناسب,” بارکر گفت.

در علاوه بر این به خدمات مشاوره بارکر نیز نظارت Pruitt مرکز برای تمرکز حواس و رفاه به منظور ترویج علم و عمل تمرکز حواس است.

از طریق Pruitt مرکز دانشجویان و استادان و کارکنان و همچنین اعضای جامعه. روزانه مردم می توانید زوم در 3:30 برای تمرکز حواس جلسه که در آن مردم می توانند عمل فعال خودمراقبتی روش که بارکر گفت: مهم تر از همیشه.

دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان همچنین می توانید برای شرکت در جلسات یوگا از طریق زوم ارائه شده از طریق Pruitt مرکز.

“آن بوده است چالش برانگیز و در عین حال ارزشمند” بارکر گفت: از تمام انتقال. “ما یاد گرفته ایم بسیاری از راه های مختلف از انجام این کار. این ممکن است همیشه ایده آل اما واقعیت این است که ما تا به حال برای تنظیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>