چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد تظاهرات و نژادپرستی

توسط Sandee LaMotte | ایسنا

به عنوان شهرستانها و رسانه های اجتماعی منفجر شدن با خشم و قتل و در عین حال یکی دیگر از مرد سیاه پوست به دست پلیس نگران پدر و مادر مبارزه با چگونه برای محافظت از کودکان خود را از شاهد بدترین خشونت ها در حالی که به طور همزمان توضیح نابسامانی نژادپرستی.

آن می تواند در یک زمان بدتر.

پناه در خانه برای ماه برای جلوگیری از کشنده coronavirus بسیاری از والدین تاکید دستکاری کار و مراقبت از کودکان از خانه تا به حال کاسته محدودیت های خود را در زمان روی صفحه نمایش برای فرزندان خود.

در حال حاضر آن را حتی بیشتر احتمال دارد که کودکان و نوجوانان ممکن است پیدا کردن تصویری از جورج فلوید یک غیر مسلح و پلیس در مینیاپولیس نفس نفس نفس به عنوان یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او.

حتی اگر آنها نیست و کارشناسان می گویند والدین باید فرض کنیم کودکان خود را در حال حاضر آگاهی از فجایع مانند این و پس.

“کودکان و نوجوانان در حال تجربه وثیقه عواقب علنی قاتلان Breonna تیلور تونی McDade و جورج فلوید که آیا آنها در گوشی های هوشمند خود را مستقیم در اختیار داشتن یا نه گفت:” کالیفرنیا متخصص اطفال دکتر رئا بوید که می آموزد در سراسر کشور در ارتباط ساختاری و نژاد پرستی و نابرابری و سلامت.

“آیا از حساب های رسانه های اجتماعی گفتگو با همسالان یا مراقبان شنید مکالمات و یا پریشانی آنها شاهد در چهره کسانی که به آنها عشق کودکان می دانم چه می گذرد در” بوید گفت. “و بدون هدایت و اعتبار خود را از مراقبان آنها ممکن است به مرور احساسات خود را به تنهایی.”

مراقبت از شما برای اولین بار

چگونه پدر و مادر می تواند کمک به کودک خود گذشتن این اخلال ،

اجازه دهید که کودک به سن و سطح توسعه راهنمای, شما, کارشناسان می گویند, اما اول مطمئن شوید که شما در قاب سمت راست ذهن.

“پدر و مادر را اولین گام این است که به مراقبت از خود, خود را, سلامت روان, سلامت عاطفی خود. قرار دادن ماسک اکسیژن برای اولین بار قبل از آنها قرار دادن ماسک اکسیژن در فرزند خود گفت:” شیکاگو متخصص اطفال دکتر نیا شنیده-ming-na wen که صندلی اقلیت سلامت, سهام و ورود کمیته آکادمی اطفال آمریکا (AAP).

“نیابتی تروما از طریق صفحه نمایش واقعی است به خصوص برای جوامع به حاشیه رانده شده که ممکن است با تجربه اقدامات مشابه دست اول,” دکتر گفت: جنی Radesky یک رشدی رفتاری اطفال می آموزد که در دانشگاه میشیگان.

استرس از تماشای حوادث در تلویزیون و گوشی های هوشمند “همچنان در درون بدن ما و ذهن” Radesky اضافه شده است. او نشان می دهد پدر و مادر پیدا کردن راه هایی برای کانال انرژی که با اقدامات مثبت مانند تنفس عمیق و دوباره پایه تمرینات قبل از بازی با یا صحبت کردن با بچه های خود را.

“این به این معنا نیست رها از خشم یا اضطراب آن را فقط به معنای سازماندهی آن بهتر است بنابراین شما می توانید فکر می کنم و عمل می کنند به وضوح بیشتر,” او گفت:.

هنگامی که پدر و مادر به طور کامل در دسترس به یک آرامش منطقی و صدای “سپس شما می توانید تجزیه کردن آنچه مهم به تصویب بر روی فرزند خود را به طوری که شما نمی oversharing اطلاعات است که ممکن است بیشتر دچار روان زخم کردن آنها و یا آنها را احساس نا امن و یا نا امن” شنیده-ming-na wen گفت.

نوزادان و کودکان نوپا

در حالی که کودکان کمتر از سه نمی خواهید به درک آنچه اتفاق می افتد در تلویزیون, آنها را قادر به انتخاب کنید تا بر روی “ترس و اضطرار و خشم در افراد صداها و رفتارهای” Radesky گفت.

در این سن و استرس را نشان می دهد تا در داد و بیداد کن و یا غیر قابل تنظیم رفتار است. به نگه داشتن آن از وقوع پدر و مادر باید به عنوان خوانده شده گوش دادن به و یا تماشای اخبار, هنگامی که کودک جسمی وجود دارد.

“سازمان دیده بان آنچه شما نیاز به ماندن آگاهانه در مورد جامعه خود را, اما پس از آن آن را خاموش و انجام چیزی است که باعث می شود خانواده خود را احساس متصل شده و کل” Radesky گفت. “شما ممکن است نیاز به دوباره زمین را به خودتان و یا تنظیم افکار و احساسات خود را قبل از اینکه دوباره درگیر شدن با بچه های خود را.”

این زمان برای شروع آموزش کودک شما در مورد نژادپرستی نظاممند و چگونه برای شناسایی و رد آن ،

کلیشه های نژادپرستانه و تعصب در شروع تکان دهنده است.

به عنوان اوایل به عنوان شش ماه یک مغز نوزاد می تواند متوجه مسابقه مبتنی بر تفاوت و می تواند کمك تعصب نژادی با سنین دو تا چهار گفت: مریلند متخصص اطفال دکتر ژاکلین Dougé که همکاری AAP بیانیه در مورد تاثیر نژادپرستی در بهداشت کودک و نوجوان.

“آموزش” نژاد پرستی زیادی مانند یادگیری یک زبان جدید برای نوزادان و کودکان نوپا نوشت Dougé و کالیفرنیا متخصص اطفال دکتر Ashaunta اندرسون در یک جداگانه تفسیر. این می تواند اتفاق می افتد بدون والدین ورودی فقط با کلیشه های نژادی آنقدر شایع در جامعه است.

توسط سن 12 سالگی بسیاری از کودکان تبدیل به مجموعه ای در باورهای خود را. است که به پدر و مادر “از یک دهه به قالب فرایند یادگیری است به طوری که این کاهش تعصب نژادی و بهبود درک فرهنگی” آنها نوشت.

در حالی که مفید برای همه نژادها آن را به ویژه مهم است برای کودکان برای دیدن قهوه ای و سیاه و سفید بچه ها در یک نور مثبت برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند کارشناسان می گویند. کتاب که مشخصات چند نژادی شخصیت ها هستند یک راه عالی برای پدر و مادر به انجام این کار است. و پس از آن را هرگز خیلی زود به خواندن به نوزاد شروع به سمت راست دور.

مشترک حس رسانه ای غیر انتفاعی است که با نرخ, فیلم, تلویزیون را نشان می دهد, کتاب, برنامه ها و دیگر رسانه ها برای والدین و مدارس به سرپرستی یک لیست از 80 کتاب با متنوع و چند فرهنگی شخصیت های برای کودکان پیش دبستانی و برخی از آنها به راحتی می تواند مناسب برای نوزادان و کودکان نوپا.

“نیز وجود دارد یک وب سایت به نام قهوه ای قفسه کتاب گفت:” شنیده ام-ming-na wen. “این کتاب که قهوه ای و سیاه و سفید شخصیت های اصلی که مقابله در برابر با مسائل دشوار. من فکر می کنم کتاب ها واقعا اساسی به خصوص برای بچه های جوان.”

پیش دبستانی و ابتدایی سنین

این سن زمانی که بچه ها شروع به سوال که چرا مردم دیگر نگاه متفاوت از آنها انجام دهد.

“اگر کودک شما می پرسد در مورد کسی پوست شما ممکن است می گویند” آیا آن را نمی فوق العاده است که ما همه خیلی متفاوت!’ شما حتی می توانید با نگه داشتن دست خود را در برابر آنان برای نشان دادن تفاوت در رنگ پوست در خانواده” با توجه به Dougé و اندرسون.

در این سن کودکان را ببینید و جذب تصاویر نگران کننده از تظاهرات و شورش به معنای واقعی کلمه “به احتمال زیاد با تمرکز بر نگرانی در مورد سوزاندن ون یا ترسناک به دنبال فرد در یک ماسک” Radesky گفت.

پدر و مادر باید انجام بهترین خود را به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض کودکان در این سن باید به رسانه ها اعم از تلویزیون های هوشمند و یا قرص ،

“این را می توان با تنظیم زمان های خاص است که کودکان می توانند با استفاده از دستگاه های خود را, co-نمایش محتوا با فرزندان خود پیدا کردن فعالیت های دیگر مانند خارج از بازی بازی پخت و پز با هم مجموعه ای از قوانین است که کودکان و نوجوانان باید با استفاده از این دستگاه در یک منطقه مشترک که در آن پدر و مادر می توانید در” Dougé گفت.

“این بار نیز با ارائه فرصت ها برای پدر و مادر به مدل رفتار آنها می خواهند کودکان خود را به دنبال همچنین محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به رسانه ها” Dougé اضافه شده است.

اما به عنوان بوید گفت: کودکان به احتمال زیاد در حال حاضر شنید, بالغ, گفتگو شده است و یا در معرض آنچه که اتفاق می افتد از طریق حساب های رسانه های اجتماعی و گفتگو با دوستان است.

“پدر و مادر که در حال حاضر باید فعالانه در تعامل با بچه های خود را در اطراف این ناراحت کننده حوادث” بوید گفت. “از آنها بخواهید آنچه آنها می دانند و چه آنها دیده می شود. از آنها بپرسید که چگونه آنها احساس. اعتبار احساسات خود را و اجازه دهید آنها را می دانم آنچه شما انجام می دهند به آنها را امن نگه دارید — می شود آن را در خانه خود و یا جامعه خود را.”

والدین نیز باید فرزندان خود را گسترده تر اجتماعی زمینه نژادپرستی به منظور سعی کنید به توضیح خشم معترضین پر کردن خیابان های شهرهای سراسر کشور Radesky گفت.

با انجام بنابراین پدر و مادر می تواند کمک به ایجاد همدلی و آموزش چشم انداز-مصرف به جای تمرکز بر کودک خاص ترس.

“به جای تمرکز بر روی سوالات کودک ممکن است در مورد بتن چیزهایی که از آنها سوال بپرسید مانند” چگونه می توانم به شما فکر می کنم کسانی که مردم احساس ؟ آیا می دانید که چرا آنها عصبانی ؟ چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما احساس می کنید چیزی ناعادلانه است?’ “Radesky گفت.

“ارائه یک فضای کنترل شده به درک آنچه در جریان است و راه به روند آن کمک خواهد کرد که کودکان حرکت ناراحت کننده احساسات و ناتوانی و ترس آنها ممکن است تجربه” بوید گفت.

سن مناسب کتاب است که در مقابله با تبعیض و توضیح احساسات از دیدگاه های مختلف بسیار مفید در طول این زمان ،

“شما همچنین می توانید آنها را نشان می دهد ویدئوها از تظاهرات صلح آمیز از گذشته که در آن مردم الهام گرفته شد به تقاضای آزاد و عادلانه” گفت: Radesky در حالی که هشدار داد که برخی از فیلم های یوتیوب می تواند حاوی شدید سیاسی و دروغ تبلیغات اتفاق می افتد قبل و در طول فیلم.

“فقط جست و خیز آن و شروع به نشان دادن بچه های جوان خود را به مارتین لوتر کینگ جونیور و یا تصویری دیگر پس از این آگهی گذشته است” Radesky پیشنهاد شده است. “برای کودکان بزرگتر می توانید از آنها بخواهید آنچه آنها فکر می کنم از تبلیغات مختلف و این که آیا آنها قابل اعتماد است.”

‘بحث’

برای خانواده ها وجود دارد دیگر دردناک تر ضرورت در این سن شناخته شده به عنوان “صحبت کنید.” این یک سری از “نبایدها” سیاه و سفید, خانواده ها در گذشته برای نسل: آیا مقاومت در برابر پلیس. دور ماندن از بد ، احترام به مردم و دور ماندن از رویارویی با مردان سفید پوست به خصوص پلیس.

“ما در حال سیاه مردمی بنابراین ما یک انتخاب نیست اما به بحث در مورد مسابقه و بحث در مورد نژاد پرستی” گفت: شنیده ام-ming-na wen, که دارای یک هفت ساله پسر. “بنابراین او می تواند به شما بگوید احتمالا بیشتر فصاحت از من می تواند در مورد نژاد پرستی و او هفت.”

او به یاد می آورد با درد هنگامی که او از او خواست اگر او می تواند هدف خشونت های پلیس در سن مناقصه از چهار بعد از او شنیده بزرگسالان در مورد صحبت های اخیر پلیس از گزارشی ،

“او به من گفت: ‘آیا پلیس در اینجا به من کمک کند و یا آنها شلیک من ؟ من فکر کردم آنها قرار است برای نگه داشتن من امن است. من فکر کردم که قرار است برای ما امن نگه دارید.’ و او چهار” او مرتبط است.

“و بنابراین ما تا به حال یک گفتگو در مورد چگونه پلیس قرار است به امن نگه داشتن ما و من به او اطمینان داد که به عنوان مادر خود که کار من است. اولین کار این است که همیشه شما را امن نگه دارید ” من به او گفتم.”

“را به عنوان او رشد می کند و من قصد دارم به یک فرانک گفتگو که متاسفانه شما در حال رفتن به انجام همه چیز درست اما شما ممکن است امن است.” و این که برای رفتن به یک روز سخت برای ما است.”

اخیر مرگ و میر ناشی از Breonna تیلور EMT که کشته شد در ماه مارس پس از افسران مجبور راه خود را در داخل خانه اش; Ahmaud Arbery 25 ساله غیر مسلح سیاه شات در حالی که گرفتن یک تنه زدن در روستایی در گرجستان در ماه فوریه و در حال حاضر جورج فلوید مرگ بسیاری از پدر و مادر سیاه می ترسم که “بحث” ممکن است به اندازه کافی.

“مشکل اینجا است سیستمیک نژاد پرستی و بی توجهی به سیاه زندگی” شنیده-ming-na wen گفت. “و بنابراین به عنوان یک پزشک نمی کنم فقط درمان یک بیمار که تب دارد زمانی که آنها یک عفونت باکتریایی مناسب است ؟

“من به آنها آنتی بیوتیک است. من فقط نگه داشتن آنها را تیلنول از آنجا که نمی خواهید برای درمان عفونت. و من فکر می کنم به عنوان یک کشور ما نیاز به درمان بیماری سیستمیک است که نژاد پرستی.”

همانطور که شنیده-ming-na wen, داستان نشان می دهد زمانی که شروع به “بحث” خواهد بود منحصر به فرد برای هر کودک و خانواده بوید گفت.

“برای برخی از, آن ممکن است زودتر از انتظار می رود زیرا شواهد نشان می دهد سیاه و کودکان به طور خاص اغلب به عنوان مسن تر و کمتر گناه از آنها هستند. برای دختران این روند adultification می توانید شروع به عنوان جوان تا سن 5 سالگی و برای پسران از آن می توانید شروع با سن 10,” بوید گفت.

“آغاز ‘بحث’ با کودکان سن مدرسه می تواند آنها را آماده برای این برخورد را قبل از آنها رخ می دهد و تجهیز آنها با ابزار است که می تواند صرفه جویی در زندگی” بوید اضافه شده است.

به عنوان یک Africian آمریکایی پزشک متخصص اطفال بوید در مورد این موضوع اغلب با پدر و مادر از کودکان در مراقبت از او. او توصیه می کند سیاه و سفید پدر و مادر به فکر می کنم از “بحث” را به عنوان بیشتر از یک روند از مفرد گفتگو.

“این روند ممکن است شروع با معرفی داستان از طریق سن مناسب کتاب و یا فیلم است که می تواند به سوالات شما پاسخ با هم. و یا می توان آن را در حال انجام گفت و گو است که برانگیخته شده توسط وقایع کنونی. فقط به یاد داشته باشید که شامل راهنمایی های خاص است که شما را قادر می سازد کودک به حقوق خود می دانند و مراحل آنها می توانید سعی کنید و ایمن ماندن. و همیشه مطمئن شوید که به فرزند خود اجازه دهید می دانم که این عادلانه نیست آنها را برای یادگیری این درس خیلی جوان است. اما شما در حال آموزش و سپس سعی کنید به نگه داشتن آنها را امن” بوید گفت.

سفید پدر و مادر می تواند “بحث” بیش از حد بوید گفت.

“این لحظه ای مهم برای ایجاد همدلی با کودک خود,” او گفت:. “این نیز مهم است به برجسته کردن کودکان دیگر که ممکن است ترس یا نگرانی های مربوط به ایمنی خود و به مدل و تمرین “خوش هیکل” یا اقدام در دفاع از کسانی که در اطراف آنها را.”

Tweens و نوجوانان

البته tweens و نوجوانان خواهد شد به احتمال زیاد دیدن همه پوشش از خشونت پلیس و تظاهرات در گوشی های هوشمند شخصی خود. اکثر نوجوانان راحتی با برقراری ارتباط با دوستان خود را در رسانه های اجتماعی شنیده-ming-na wen گفت. برخی از نوجوانان حتی شروع به شرکت در فعالیت آنلاین.

“فعالیت آنلاین است مقابله پاسخ برای برخی از نوجوانان به خصوص در حال حاضر در حالی که ما از لحاظ فیزیکی دور” شنیده-ming-na wen گفت. “ترجمه, retweeting ابراز چگونه آنها احساس چت با دوستان شده است, مفید, نوع فعال نوع مقابله و پاسخ.

“دیگر به خصوص کسانی که از یک پس زمینه اقلیت بنابراین کسانی که به سفید در حال آموزش خود را در مورد چرا این اتفاق می افتد, چه تاریخ کشور ما چه اتفاقی می افتد در حال حاضر. اندیشمندانه مسائل شده است مفید برای آنها را به درک این است که فقط یک امروز مشکل این جریان بوده است برای سال,'” شنیده-ming-na wen گفت.

در این سن کودکان و نوجوانان قادر خواهید بود به فکر می کنم بیشتر انتزاعی در مورد نژاد پرستی و بی عدالتی و خشونت در مقابل تظاهرات مسالمت آمیز و بحث در مورد دیدگاه های خود را با پدر و مادر ،

“پدر و مادر می توانید درخواست خود را tweens یا نوجوانان که آیا آنها دیده می شود هر چیزی آنلاین در مورد شورش و اعتراض آنها چه فکر می کنم و آنچه در مورد آن ناراحت کننده و یا الهام بخش” Radesky گفت.

به عنوان پدر و مادر از هر نوجوان را گواه پرسش مستقيم از نوجوانان اغلب تولید نمی کند و سازنده پاسخ.

“من dunno” یک نمونه واکنش بنابراین Radesky نشان می دهد پدر و مادر نیز سعی کنید درخواست در مورد انواع بی عدالتی بچه ها ببینید و یا احساس می کنید در زندگی روزمره خود را.

پدر و مادر نیز می توانید با استفاده از فیلم و مستند است که می تواند آموزش مسن در تاریخ تبعیض است. مشترک حس رسانه ها لیستی از فیلم هایی که بحث نژاد پرستی و یا الهام بخش بچه ها به “تغییر جهان” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پرش شروع به گفتگو در مورد نژاد پرستی و چگونه آنها می تواند کمک به مبارزه با آن Radesky گفت.

“شما نمی نیاز به موعظه به کودکان در مورد آنچه که ‘حق’ یا ‘اشتباه’,” او گفت:. “بهتر است به یک گفتگو که در آن آنها می آیند به خود را درک و می توانید ببینید همه چیز بزرگتر در زمینه های اجتماعی.”

Kira بانک روانشناس بالینی که سایت “بالا بردن سهام” فراهم می کند و ویدئوها و منابع در مورد چگونه پدر و مادر می تواند به مبارزه با نژاد پرستی و پرورش یک ذهن باز در خود و بچه های خود را نشان می دهد پدر و مادر تماشای فیلم مانند “13” قدرتمند نگاهی به نژادپرستی نهادی در سیستم قضایی که برای اولین بار در سال 2016 به تشویق ایستاده در جشنواره فیلم نیویورک.

“این یک تعلیم لحظه ؟ کاملا. باید آن را, آن را به” بانک ها گفت. “و اگر یک فرد نیست انجام این کار به درک تاریخ نژادپرستی و تبعیض در آمریکا باید آنها را انجام دهید و سپس به ما بپیوندید در بالا بردن فرزندان ما برای دیدن و مختل نژادپرستی و تغییر ما می خواهم برای دیدن.”

این کار باید انجام شود توسط تمام طبقات اجتماعی و نژادها کارشناسان می گویند از جمله ممتاز ترین.

“سفید و سیاه و سفید غیر خانواده ها باید سپر خود کودکان بزرگتر از این تصاویر” Radesky گفت. “ما نیاز به تعامل با فرزندان ما در یک گفتگو در مورد نژاد پرستی و استفاده از این وقایع به عنوان یک کاتالیزور است.

“در حالی که آن را ناراحت کننده برای تماشای ما نیاز به نشستن با ناراحتی و آموزش خانواده های ما چگونه به کانال انرژی که برای کار به از بین بردن سازه های نژادپرستانه وجود دارد که در جوامع ما است.”

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید