چگونه برای کمک به در Northland

جامعه میز غذا: Troy خدمات مرکز 302 دوم خیابان Proctor. است, خوش آمدید به کمک خود را از روز دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر کمکهای مالی خوش آمدید. سازماندهی شده توسط “ساکنان Proctor, MN” Facebook ،

درایو غذایی برای دلوت را باهم غذا قفسه: Blue Heron Trading Co. انتخاب خواهد شد تا کمک های مالی از تحویل جمعه, مارس 27. برای اهدای nonperishable مواد غذایی مستقیم-پیام Blue Heron Trading Co. در آن Facebook صفحه 6 p. m. روز شنبه, مارس 26. کیسه باید در درب خانه برای وانت با 9 صبح جمعه.

جامعه آشپزخانه: دلوت را دامیانو مرکز در خدمت وعده های غذایی در پارکینگ دوشنبه, چهارشنبه, جمعه, شنبه و یکشنبه. 8:30-صبحانه قاره ای, 8:30-9:30 a. m.; ناهار, 11:30 صبح تا 1 بعد از ظهر و شام 5-6 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه تنها. ایمیل [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

بچه های آشپزخانه: دلوت را دامیانو مرکز در خدمت بسته بندی وعده های غذایی روز شنبه تا پنج شنبه از 3 تا 6 بعد از ظهر در خیابان دوم غربی ورودی. ساختمان ها و دیگر برنامه های بسته شده به جز به کارکنان و داوطلبان تهیه وعده های غذایی. ایمیل [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

تجهیزات حفاظت شخصی کمک های مالی

پورت دوقلو, ماسک, تیپ: به دنبال N95 ماسک استفاده نشده و در وضعیت خوب. مهر و موم شده ترجیح داده است اما برخی از سازمان ها قبول بسته باز کردن. شستن دستها قبل از دست زدن ماسک برای اهدای. داوطلبان می خواستم با مهارت در ارتباطات, رسانه های اجتماعی, تدارکات و تکنولوژی و کسانی که با یک ایوان یا گاراژ به جمع آوری منابع. به ماسک صورت برای اهدا به داوطلب و یا اگر شما نیاز به ماسک بازدید https://sites.google.com/view/twinportsmaskbrigade/home.

آنلاین پولی جمع آوری اعانه

FeedtheKidsDuluth: همکاری بین تکامل دلوت سلامتی بنیاد و Burrito اتحادیه فراهم می کند و وعده های غذایی رایگان برای دلوت کودکان و نوجوانان در طول بیماری همه گیر. برو صندوق من صفحه: gofundme.com/f/feedthekidsduluth.

راه متحده از Carlton County: این سازمان پذیرش کمک های مالی برای آن COVID-19 محلی صندوق امداد. این صندوق استفاده خواهد شد برای کمک به Carlton County ساکنان تحقق نیازهای اولیه مانند غذا و پوشک تمیز کردن لوازم و بهداشت اقلام است. کارت های هدیه به فروشگاه های مواد غذایی محلی نیز پذیرفته شده است. متن UWCARLTON به 41444 به کمک مالی و یا پست الکترونیکی مواد غذایی کارت به ایران راه Carlton County, PO Box 250 کلوکت MN 55720.

Vikre رسومات رایگان ضد عفونی کننده: این Vikre رسومات در دولوت تولید ضد عفونی کننده دست به توزیع می شود به اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی و امکانات دیگران است. برو صندوق من صفحه: gofundme.com/f/jdgyx-vikre-distillery-free-sanitizer.

دلوت مجازی نکته شیشه: یک هرمانتاوون ساکن پت Malley آغاز مجازی نکته شیشه برای کارگران خدمات از یک کار. Malley گفت: News Tribune او امیدوار است مردم را با استفاده از وب سایت برای کمک به کارگران خدمات آنها را تشخیص دهد. مردم می تواند کمک به منطقه سرویس کارگران در duluthian.org.

خلاق جامعه خدمات

نشانه هایی برای گرند رپیدز کارگران بیمارستان: کودکان و نوجوانان و بزرگسالان در حال خواسته به نشانه تشویق و قدردانی Grand ایتاسکا درمانگاه و بيمارستان مراقبت های بهداشتی و خدمات زیست محیطی کارگران در گرند رپیدز ، استفاده از 8.5-توسط-11-inch مقاله پس این نشانه ها می تواند ضبط برای ویندوز نزدیکی ورودی. مجموعه جعبه در YMCA of Greater رپیدز بزرگ ورودی. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به “Itasca county مردم در نیاز به کمک در طول تاج بحران” Facebook ،

داوطلب

تلفن تماس مواد غذایی اجرا می شود برای سالمندان: سن خوبی Arrowhead در دولوت است که به دنبال دانش آموزان از مدرسه به خانه به ثبت نام را بررسی کنید-در تماس های تلفنی به سالمندان در خانه های خود و یا ایجاد کارت های است که می توان با مواد غذایی خود هستند. سن خوبی نوک پیکان نیز به دنبال داوطلب برای ارائه مواد غذایی به سالمندان است. برای ثبت نام به داوطلب تماس 218-723-7800.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

Click for more coronavirus stories.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>