توسط ایمان کریمی | ایسنا

فقط یک هفته پیش در فوریه 29 وجود دارد یکی تایید مرگ از coronavirus در ایالات متحده است. در حال حاضر به سرعت در حال گسترش ویروس به 22 نفر کشته شدند و تحت تاثیر قرار بیش از 30 ایالت و ناحیه کلمبیا تبدیل به یک بحران بهداشتی.

در اینجا این است که چگونه این بیماری به سرعت تکامل یافته در ایالات متحده:

اولین مورد از این ویروس در آمریکا

مقامات بهداشت فدرال اعلام کرد که اولین مورد از کروناویروس در آمریکا در ژانویه 20. بیمار شد و در ایالت واشنگتن بود و فقط پنج روز قبل از ووهان چین که در آن شیوع آغاز شده است.

بزرگترین عمده شیوع خارج از چین

بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از سرزمین اصلی چین در آن زمان بود یک کشتی شناور در آب. الماس شاهزاده خانم کروز کشتی اعلام کرد در مجموع بیش از 700 مسافر بود coronavirus. بیش از 3,600 مردم از جمله 428 آمریکایی گیر شد در کشتی کروز بود که لنگر انداخت در یوکوهاما از فوریه 4.

عمده هشدار احتمال گسترش

بالا بهداشت فدرال مقام آمریکایی هشدار داد در فوریه 25 که coronavirus را در ایالات متحده است. “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید” گفت: دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی.

اولین coronavirus مرگ در آمریکا

یک بیمار مبتلا به کروناویروس در آمریکا درگذشت در فوریه 29, مارک اول مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایالات متحده است. مرد در 50s حال اساسی شرایط بهداشتی وجود دارد و شواهد او در تماس نزدیک با فرد آلوده و یا مربوط به سفر تاریخ است که باید او را با این ویروس.

اولین coronavirus تایید در شهر نیویورک

نیویورک تایید اولین مورد از coronavirus در تاریخ 1 مارس. بیمار قرارداد این ویروس در حالی که در ایران, مقامات گفت. “وجود دارد هیچ دلیلی برای بی اضطراب کلی ریسک پایین باقی مانده در نیویورک است. ما مجدانه مدیریت این وضعیت” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

مرگ برای اولین بار در خارج از ایالت واشنگتن

مرگ گزارش شده در شمال کالیفرنیا در مارس 4 اول شد مرگ و میر در خارج از واشنگتن است.

قربانی یک مرد مسن با شرایط بهداشتی اساسی بود که احتمالا در معرض ویروس در سفر سرنشین یک شاهزاده گشت با کشتی است که سفر از سان فرانسیسکو به مکزیک در ماه فوریه است.

کشتی برگزار شد در دریا در ایالات متحده با توجه به کروناویروس

یک کشتی حامل بیش از 3500 نفر برگزار شد و در دریا در سواحل کالیفرنیا آن را به عنوان سفر از هاوایی در مارس 4. بزرگ شاهزاده خانم قبلا انجام یک مسافر شد که اولین کسی که به مرگ از coronavirus در کالیفرنیا و دستور داده شد به ماندن در دریا روز آن را به عنوان در انتظار نتایج آزمون. مقامات بعد از تایید 21 موارد مثبت coronavirus.

اول مرگ و میر در خارج از سواحل غرب

فلوریدا اعلام مارس 6 که دو coronavirus بیماران در کشور درگذشت. این اولین مرگ اعتقاد بر این بود مربوط به ویروس در سواحل شرق. دولت همچنین تایید کرد بیش از یک دوجین موارد در نظر گرفته دومین خوشه در سواحل شرق پس از نیویورک است.

اولین عفونت در پایتخت کشور

اولین مورد از coronavirus عفونت در ناحیه کلمبیا گزارش شده در مارس 7.

بیمار ساکن بود در 50s خود را که به نظر می رسد هیچ سابقه مسافرت های بین المللی و بدون تماس با یک مورد تایید شده شهردار موریل Bowser خود اعلام کرد.

عفونت آمار بیش از 500

در حال حاضر ما موارد در بیش از 500 و شامل 70 نفر عودت به ما. از این 21 نفر را در داخل Grand شاهزاده کشتی کروز. کشتی برگزار شد در سواحل سان فرانسیسکو شده است و در برزخ پس از 4 مارس زمانی که مقامات یاد گرفتم اولین کالیفرنیا مرگ و میر تا به حال سفر به مکزیک در کشتی در ماه گذشته. این انتظار به سر به اوکلند کالیفرنیا این هفته است.

یک خانه سالمندان در مرکز شیوع

سخت ضربه ایالت واشنگتن است دست و پنجه نرم کردن با یک شیوع در زندگی مراقبت مرکز پرستاری خانه در حومه شهر سیاتل که در آن حداقل 16 نفر فوت کرده اند که پادشاه شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت.

تمام 55 ساکنان باقی مانده در تاسیسات در حال محدود به اتاق خود و ده ها تن بیشتر منتقل شده اند به بیمارستان های مختلف گفت: سخنگوی تیم Killian از کرکلند تسهیلات.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im