چگونه Northland را در کالج ها و دانشگاه ها هستند مراتب تقریبا دو ماه بعد همه چیز تغییر

کالج ها و دانشگاه ها در سراسر Northland متفاوت هستند. چندین مدارس خبر تریبون به صحبت کرد گفت: آنها در حال دیدن کمتر دانش آموز ثبت نام برای کلاس های از این زمان در سال گذشته است. بسیاری امیدوار هستند این اعداد را بهبود بخشد.

دانشگاه مانند College of St. Scholastica و دریاچه سوپریور, کالج, هر دو را دیده اند یک چشم انداز مثبت در بیشتر دانش آموزان محلی که می خواهید به ماندن نزدیک به خانه. تمام مدارس منطقه دیده می شود نوعی از تاثیر مالی از این بیماری همه گیر هر چند وضعیت متفاوت است به خصوص بین دانشگاه با دانشجویی مسکن و دانشگاه بدون آن.

در اینجا چیزی است که این منطقه را از کالج ها و دانشگاه ها در حال طرح ریزی:

UW-برتر

دانشگاه ویسکانسین سیستم پیش بینی $170 میلیون دلار درآمد از ضرر و زیان برای ترم بهار. در پردیس سطح 1.3 میلیون نفر از است که پیش بینی ضرر در دانشگاه ویسکانسین-برتر است.

بخش عمده ای از این ضرر و زیان درآمد در UWS با توجه به ناهار خوری و مسکن, بازپرداخت به دانش آموزانی که نقل مکان کرد و خارج از محوطه دانشگاه پس از دانشگاه درخواست هر کسی که می تواند انجام این کار است.

به منظور کاهش هزینه های UW سیستم مجاز شده توسط مدیر سیستم هیئت مدیره برای اجرای متناوب کردند سیاست به معنی پردیس کارکنان مورد نیاز خواهد بود به پرداخت نشده زمان خاموش.

به عنوان جمعه, UWS دولت هنوز ایجاد جزئیات بر روی متناوب furloughs گفت: اردن میلان مدیر ارتباطات استراتژیک و ویژه معاون صدراعظم.

روز چهارشنبه فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers اعلام کرد که همه دولت ها سازمان های اجرایی از جمله مدیر سیستم نیاز به 5% کاهش در مالیات دهندگان بودجه عملیات ژوئن 30. برای مدیر سیستم است که به مقدار حدود 45 میلیون دلار و میلان گفت: آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که به معنی UWS.

با توجه به آنچه در این سفر وضعیت به نظر می رسد این سقوط UWS که ثبت نام حدود 200 دانشجویان بین المللی در سال — در حدود 9% از آن در بدن دانش آموز — می تواند یک ضربه. این است که چرا این دانشگاه شروع به نگاه در راه حل های که هنوز هم اجازه می دهد تا دانش آموزان برای ثبت نام از خارج از کشور گفت: مدیر اجرایی پذیرش جرمی Nere.

“من فکر می کنم هر زمان شما تاثیر داشته باشد مانند این که دانش آموز یا فرد به دنبال آموزش عالی را از طریق سلسله مراتب مزلو نیاز دارد و قطعا آدرس نیازهای فوری خود را برای اولین بار قبل از آنها به دنبال آموزش عالی” Nere گفت. “من فکر می کنم که یک کمی از آن بزرگ ناشناخته است.”

به طور کلی Nere گفت: UWS انتظار یک کاهش خفیف در ثبت نام این پاییز و امیدوار است برای بهبود پس از آن.

St. Scholastica

The College of St. Scholastica است که هنوز جمع آوری مالی تاثیر COVID-19-مربوط به تغییرات را در ترم بهار مالی گفت: باب Ashenmacher مدیر اجرایی ارتباطات در CSS.

هنوز این دانشکده پیش بینی درآمد ضرر و زیان ناشی از مسکن و ناهارخوری, بازپرداخت رویداد لغو و قادر به اجاره مسکن در تابستان.

همانطور که برای صرفه جویی در هزینه تلاش برای ایجاد ثبات مالی و ساخت و دستمزد تنظیم مجدد سازمان سیستم رهبری و اجرا “نرم استخدام یخ” در خارج از بحرانی موقعیت. این دانشکده نیز با توجه به داوطلبانه furloughs.

CSS قصد دارد به ارائه وضوح بیشتر در چه ترم پاییز شبیه خواهد بود تا اواسط ماه ژوئن Ashemacher گفت: به دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان به همان اندازه از سر تا به عنوان امکان پذیر است.

Ashemacher گفت: این دانشکده است که دیدن همه گیر مؤثر است ثبت نام در این لحظه در حالی که تصدیق کرد که ثبت نام آمار و ارقام همیشه مایع در این زمان از سال است.

“این بسیار در ذهن دانش آموزان خود را پدر و مادر و همسران” Ashemacher گفت. “همانطور که همه ما می دانیم COVID-19 در حال تغییر است زندگی برای همه ما است. و پس از آن چیزی است که بر آنچه در حال حاضر مهم زندگی تصمیم گیری برای بسیاری از این دانش آموزان جوان.”

در اوایل ماه آوریل (دانشگاه مینه سوتا سیستم مقامات برشمرد مختلف سیستم گسترده پیش بینی اعم از بهترین مورد برای حالات شدید در یک U M Board of Regents نشست. این بیماری همه گیر را پیش بینی سیستم گسترده مالی تاثیر گزارش شده به مبلغ 75 میلیون دلار برای ترم بهار.

در پردیس سطح دانشگاه دولوت مینه سوتا است که هنوز هم ردیابی هزینه و درآمد ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر گفت: UMD سخنگوی لین ویلیامز. U M Board of Regents هنوز مورد تایید همه دانشگاه امکان بازپرداخت.

همانطور که برای صرفه جویی در هزینه و تلاش های U M سیستم رهبران نورد از چند طرح از جمله 10 درصد داوطلبانه حقوق برش به صورت U M رئیس جمهور جوآن Gabel و کابینه او شروع ژوئیه 1. حدود 200 U M رهبران ارشد را تکمیل یک هفته بدون مزد کار قبل از 30 ژوئن. استخدام و حقوق و دستمزد یخ نیز اجرا شده است.

WITC

ویسکانسین Indianhead دانشکده فنی است طرح بین $100,00 و $200,000 در پرداخت شهریه درآمد — که عمدتا برای دوره های آموزش مداوم با توجه به لغو — در تمام چهار پردیس دانشگاه کالج دانشگاه.

WITC که ارائه نمی پردیس, مسکن نشسته است در یک “خیلی خوب” وضعیت مالی با توجه به این شرایط گفت: دانشیار معاون بازاریابی و ارتباطات ینا Vogtman.

“ما احساس ما از برنامه های خوب در محل” Vogtman گفت.

کالج گسترده WITC است طرح ریزی یک 5-8 ٪ کاهش در پاییز ثبت نام کرده است اما دیده می شود پیش بینی بهبود در دو هفته گذشته.

همانطور که در آوریل 13, مینه سوتا دولت کالج ها و دانشگاه های سیستم که شامل 30 کالج ها و هفت دانشگاه در سراسر کشور است و طرح از دست دادن درآمد بین $35 و 45 میلیون دلار برای ترم بهار تا حد زیادی به دلیل مسترد اتاق و هیئت مدیره و همچنین لغو سفر و حوادث.

دریاچه سوپریور, کالج

بر خلاف ایالتی مینه سوتا سیستم مالی طرح, دریاچه سوپریور, کالج بودجه باقی مانده است نسبتا متعادل با بودجه تعادل پایین فقط 12% از روز شنبه گفت: معاون رئیس جمهور از نهادی پیشرفت و روابط خارجی دانیل فانینگ.

تابستان ثبت نام خواهد بود با توجه به برخی چهره به چهره برنامه های است که می تواند ارائه شده است. به عنوان یک “دیر-ثبت نام مدرسه” فانینگ گفت: آن را خیلی زود برای LSC به پروژه چه سقوط آن ثبت نام شماره خواهد بود اما این کالج به پایین است که 15 درصد نسبت به سال گذشته.

“من گمان می کنم ما دیدن خیلی بیشتر از آخرین لحظه برنامه های کاربردی برای ثبت نام از ما احتمالا تا کنون دیده ام چرا که من گمان می کنم بسیاری از دانش آموزان و پدر و مادر خود را در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد به طور کلی با COVID اما حتی در خصوص اینکه آیا یا نه بعضی از کلاس ها ارائه می شود می تواند آنلاین” فانینگ گفت.

برخی از مناطق مانند پرستاری دستیار برنامه و راديولوژيک تکنولوژی هستند تا به طور قابل توجهی فانینگ گفت: همچنین در تولید و آزمایشگاه های پزشکی تکنسین برنامه های.

فوند دو لک قبیله ای و کالج

فوند دو لک قبیله ای و کالج جمهور استفانی Hammitt گفت: این دانشکده است که پیش بینی بین 80.000 دلار و $100,000 در از دست دادن درآمد با از دست دادن بزرگترین بودن مسکن, بازپرداخت. این کلوکت کالج دارای یک خوابگاه است که می تواند خانه حدود 95 دانش آموزان است.

نسبت به سال گذشته FDLTCC کمتر ثبت نام دانش آموزان است. که گفت: این دانشکده دارای 65 بیشتر متقاضیانی که هنوز ثبت نام برای کلاس های از آن را در این زمان در سال گذشته FDLTCC مدیر اطلاعات عمومی توماس Urbanski گفت: اخبار تریبون. این دانشکده همچنین دارای 25 درصد بیشتر دانش آموزان آینده نگر.

“کاهش اتفاق می افتد اما ما چند شاخص که به ما دلیل برای خوش بینانه” Urbanski گفت.

شمال شرقی آموزش عالی منطقه

شمال شرقی آموزش عالی منطقه که متشکل از پنج آهن در محدوده دانشگاه است که پیش بینی درآمد کل کاهش 1.1 میلیون دلار به دلیل COVID-19 گفت: رئیس جمهور موقت از NHED مایکل Raich.

پنج NHED کالج ها هیبینگ کالج, Vermilion, کالج در Ely Mesabi محدوده کالج در ویرجینیا ایتاسکا کالج در گرند رپیدز و بارانی رودخانه کالج بین المللی می افتد.

Raich گفت: تابستان و ثبت نام تعداد قابل توجهی پایین در NHED نسبت به سال گذشته است.

“بالقوه وجود دارد برای افزایش ثبت نام توسط کارگران آواره به دنبال مجددا با ابزار در بالا و تقاضا زمینه” Raich گفت. “این یک اثر مشترک از مبارزه اقتصادی.”

اگر آن را خیلی زود به دانستن آنچه که در ترم پاییز خواهد بود Raich و دیگران گفته اند که آنها آماده هستند برای انطباق با ادامه خدمت دانش آموزان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>