چگونه MLB و MLBPA معامله بر اوکلند در این

اکثریت اوکلند دو و میدانی فهرستی است که به خوبی تیم تحت کنترل است. بسیاری از تیم هسته ای هنوز برای رسیدن به داوری اجازه دهید به تنهایی آژانس رایگان. اما یک فصل بیس بال به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس همه گیر ظاهر سوال در مورد چگونه یک کوتاه — یا لغو شد — فصل ممکن است تاثیر بازیکن زمان سرویس.

چند ملی گزارش ادعا که MLB و MLB بازیکن Association آمد به یک توافق در مورد زمان سرویس MLB پیش نویس و نرم افزار-رتبه حقوق و دستمزد. گزارش شده است که عمده بازیکنان لیگ یک فصل کامل از خدمات و زمان و بدون توجه به چگونه فصل می رود.

اکثریت اوکلند را صرفا حرکت تا یک سال در تیم کنترل نردبان. اما وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان که رایگان خواهد بود عوامل در 2021.

Shortstop مارکوس Semien ممکن است کلیدی در میان آنها است. منطقه خلیج بومی و یک توافق در یک $13 میلیون قرارداد در سال آخر خود را از داوری هل دادن به عقب مذاکرات ممکن است تمدید 2019 سوم-محل MVP فینالیست. یک سال 2020 فصل است که می تواند فایل های فاسد یا بالای خود را 2019 خواهد شد بسیار مهم برای Semien بازار — باید این را امضا نمی کند او را به یک فرمت و او به بازار آمده offseason (هر زمان که ممکن است).

دیگر را رایگان عوامل پس از این فصل راست دست ضد Joakim سوریا و Yusmeiro Petit همراه با دست راست استارت مایک Fiers. برای کسانی که اسلحه های کوتاه نجومی ممکن است زور برای ارزیابی هر چه زودتر خود را از تاثیر بالقوه در آینده تبادل کارکنان. قوی محصول چشم انداز در خط به رقابت برای لیگ بزرگ نقش و کامل 2020 فصل (در عمده و جزئی لیگ) ارائه شده اند ضروری اینتل.

لیگ برتر تیم پیشرفت خواهد کرد $170 میلیون برای آوریل و مه دو ماه از بیس بال است که باید میزبان هر بازی. آمار کلیدی است که ممکن است بخشی از داوری تصمیم گیری خواهد شد ارزیابی مطابق با هر ناقص فصل است.

در گزارش MLB برگزار خواهد شد با تاخیر سال 2020 پیش نویس اما نیز نگه می دارد مناسب برای کوتاه کردن آن به 5 دور از آن معمولی 40. سازمان ملل متحد پیش نویس جزئی بازیکنان لیگ برتر خواهد بود محدود به یک $20,000 امضای جایزه.

توافق در مورد چگونگی و زمانی که MLB فصل ممکن است شروع و بازی هنوز به توان رسید.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>