چگونه coronavirus را تحت تاثیر قرار خواهد رزمندگان’ NBA پیش نویس دبستان

آن را در اواخر ماه فوریه و لری هریس رزمندگان معاون مدیر کل و مدیر بازیکن پرسنل بود بسته بندی تا یک هفته دو سفر از طریق سه کشور اروپایی با دستیار GM مایک Dunleavy جونیور زمانی که او به عنوان خوانده شده که coronavirus در حال گسترش به شمال ایتالیا.

“ما تا به حال شنیده در مورد کوروناویروس که آن را در حال حاضر (در چین) بنابراین ما صحبت کردن در مورد آن, اما آن را تا به حال آمار واقعی کشور ما در” هریس گفت: اخبار منطقه خلیج در یک مصاحبه تلفنی جمعه. “ما تا به حال فقط رفت و برگشت (به ایالات متحده) در هفته است. سپس ما عنوان شد به دیدن این مسابقات کنفرانس.”

اما گسترش coronavirus که مجبور NBA را به حالت تعلیق در آن فصل در هفته گذشته همچنین باعث NCAA به لغو مانده از آن postseason از جمله مسابقات کنفرانس. برای یک تیم است که در حال آماده شدن برای انتخاب در نزدیکی بالای آینده NBA پیش نویس از دسامبر ترکیبی از کلید رویداد cancelations و اجتماعی فاصله احکام نشان دهنده بی سابقه ای سراغ چالش است.

در میان لغو حوادث: مسابقات کنفرانس برنامه ریزی شده برگزار می شود, در هفته دوم ماه مارس, NCAA بسکتبال مردان مسابقات 2020 نایک حلقه اجلاس — سالانه ویترین برای هر دو داخلی و بین المللی چشم انداز برنامه ریزی شده در آوریل 10 — و 2020 پورتسموث دعوتی — یک شانس برای سالمندان کالج برای تحت تاثیر قرار دادن پیشاهنگی در ماه آوریل است.

در حالی که ممکن است پیش نویس ترکیب هنوز به تعویق یا لغو شد, لیگ منابع نگران هستند که می تواند آینده را.

[رزمندگان را کلید فهرستی از تصمیم گیری با اطلاعات محدود پس از coronavirus تعطیل NBA فصل]

این بسیار فرصت به تماشای چشم انداز اجرا در سراسر نارنجی موجود است که خواهد شد از دست رفته اما توانایی برای تیم به جمع آوری اطلاعات مهم پزشکی. در طول این ترکیب در شیکاگو چشم انداز شرکت در یک سری از دریل دیدار با تیم مدیران و تحت آزمایش پزشکی.

همه آن چیزهایی که می توان با استفاده از فن آوری به جز برای آزمایش پزشکی. بدون ترکیب, اما, مقابل دفاتر در سراسر لیگ خواهد بود مجبور به تکیه بر گزارش از کالج ها و عوامل است که می تواند در زمان غیر واقعی بود.

“بزرگترین نگرانی خواهد بود که آزمایش پزشکی بخش که بسیار حیاتی است.” هریس گفت. “چیزهای دیگر ما می توانید از طریق گفتگو و در کار فیلم و تمام.

“آن را به خوبی قادر به دست ما روی این بازیکنان در حال حاضر که آنها بوده ام از کالج برای دو یا سه ماه.”

هنوز هم به عنوان دور به عنوان واقعی سراغ هریس برآورد رزمندگان بودند در حدود 90% از طریق خود ارزیابی در زمان ورزش جهان قرار گرفت قابل تامل است. این postseason مسابقات ویترین و ترکیب ارائه شده اند “نکات تکمیلی.”

در علاوه بر این به دور اول انتخاب کنید, رزمندگان نیز دو دور دوم میدارد به یک جفت از دو راه قراردادهای موجود و لیگ تابستانی و G لیگ فهرست اسامی هستند که به طور معمول پر شده با تعداد زیادی از undrafted rookies. بدون حوادث مانند پورتسموث دعوتی یا نایک Hoops نشست شناسایی کسانی که در حاشیه بازیکنان بسیار مشکل می شود.

رزمندگان کشیده پیشاهنگی خود را از جاده ها در طول هفته اول ماه مارس — قبل از آن اعلام کرد که آنها برنامه ریزی شده بود به بازی یک بازی در برابر بروکلین نتس در تعقیب و گریز از مرکز بدون طرفداران — به عنوان آنها در انتظار لیگ جهت که چگونه که مسئولیت رسیدگی به شیوع کروناویروس.

با NBA انتظار می رود در وقفه حداقل تا اواسط ماه ژوئن و بیشتر نقاط کشور دستور به پناهگاه در محل های روز, رزمندگان در حال آماده سازی به عنوان اینکه آنها باید تمام اطلاعاتی که در دسترس خواهد بود.

“ما به انجام یک کار خوب از دیدن بسیاری از این بچه ها” رزمندگان GM باب مایرز گفت. “بنابراین من فکر نمی کنم شما می شنوید کسی شکایت که ما نمی باید به اندازه کافی اطلاعات است. زمان وجود دارد.”

بین در حال حاضر و پیش نویس در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 25 — اگر لیگ تقویم باقی مانده مایع — رزمندگان جبهه خواهد شد و برگزاری کنفرانس تلفنی هر دو هفته به بحث در مورد پیش نویس استراتژی است. اولین رسمی call برگزار شد در این هفته و شامل سر مربی استیو کر است که صرف وقت در سن دیگو خانه به تماشای تصویری از چشم انداز.

“این سیستم بازیکنان خود را. او می داند که چه نوع از بازیکن او را به دنبال” هریس گفت. “ما در حال رفتن به او را به بهترین اطلاعات و بهترین ایده چگونه ما فکر می کنیم این بازیکن و یا این بازیکن متناسب با سبک خود را از بازی.”

به عنوان پیش نویس نزدیک تر می شود و آنها همچنان برای تماشای فیلم و برنامه به طور بالقوه انجام FaceTime و یا اسکایپ مصاحبه با چشم انداز آنها را تا سطح شیب دار فراوانی از آن تماس تا زمانی که آنها روزانه. در نهایت آنها حل و فصل خواهد شد در بالای 15 و یک لیست از حدود 50 بازیکن دیگر که می تواند هدفمند در دور دوم و یا به عنوان undrafted نمایندگی رایگان.

با لیگ-بدترین رکورد 15-50 رزمندگان در حال آماده کردن خود برای انتخاب در پنج برای اولین بار پس از سال 2002. آنها را وارد قرعه کشی درفت — در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه مه — با 14 درصد شانس به زمین شماره 1 انتخاب یک 13.4% شانس در شماره 2 انتخاب یک 12.7% شانس در شماره 3 انتخاب کنید 12% شانس در شماره 4 انتخاب کنید و یک 47.9% شانس در شماره 5 انتخاب کنید.

حق انتخاب بازیکن ارائه خواهد رزمندگان با کسی که می تواند کمک به یک رقیب تیم و به طور بالقوه توسعه را به یک حق رای دادن به عنوان سنگ بنای Stephen Curry, کلی تامپسون و Draymond سبز — همه آنها را در اوایل دهه 30s — سن گذشته خود اعداد اول.

آنها خواهد ساخت خود را انتخاب کنید با اطلاعات کمی نسبت به تیم در بالای گذشته پیش نویس اما دفاع آنها به اندازه کافی برای ایجاد یک انتخاب با کیفیت.

“من مطمئن هستم که نه تنها ما می رویم به دریافت حق مرد” هریس گفت. “اما ما در حال رفتن به باید اطلاعات کافی و تصویری کار می کنند قادر به ایجاد که تعیین.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>