چگونه اغلب باید شروع کنم من استفاده نشده ؟ من می تواند تمدید شناسه واقعی آنلاین است ؟

س: ستون خود را عمدتا ترافیک مربوط به, اما من پیشنهاد می کنم به نوشتن همچنین در مورد مشکلات از اجازه دادن به ماشین شما نشستن برای مدت زمان طولانی. چگونه می توانم به شما پناهگاه در محل به دلیل COVID-19 و نگه داشتن باتری ماشین خود را از مرگ ؟ من مطمئن هستم که با شما تماس که می تواند نور را در آن.

پت Tehan

یک: وارد جف-the-Car-Man. مشاوره: “شروع این خودرو هر دو هفته و اجازه دهید آن را غیر فعال (بدون دور!) برای حداقل یک دقیقه است. اگر شما در گاراژ یا از آن خارج و یا حداقل برای باز کردن درب گاراژ. مونوکسید کربن هیچ شوخی است.

“اگر از خودرو خارج از, آن را بشویید (حداقل شستشو آن را خاموش) و خشک آن را یک بار در ماه. اجرای تهویه مطبوع و حداقل یک دقیقه یک بار در ماه. چک کردن لاستیک های خود را یک بار در ماه به عنوان به خوبی. هوا نفوذ می کند ،

س: در حالی که این جاده باقی می ماند نسبتا روشن به دلیل COVID-19 و اقامت در خانه, سفارشات, ما در خیابان ها و پیاده رو را دیده اند یک افزایش عمده ای در مردم راه رفتن سگ خود را. من شده اند با راه رفتن همان راه برای 36 سال با سگ خود را و هرگز دیده می شود بسیار مدفوع سگ در جاده ها در پیاده روی مسیرهای پیاده روی بر روی چمن مردم. از آن آسان است برای دیدن که چقدر از این مدفوع شده است در پا و آغشته است.

راه رفتن نباید به مانند مذاکره از طریق یک میدان مین. مردم باید مسئول و تمیز کردن پس از خود را به حیوانات. این جهان است که شخصی توالت برای سگ خود را. من شده است که مایل به بیهوده گویی در مورد ترافیک آرام در منطقه ای که من زندگی می کنند اما این مسئله در حال حاضر و در کفش من.

ژاکلین Hegstrom, San Jose

یک: اوه. سگ واکر حمل کیسه های پلاستیکی انتخاب کنید تا پس از چهار پا خود را بگیرید و یاد دهید و مطمئن شوید که به بازی شیر یا خط در کیسه زباله می تواند. ترک نمی کیسه در پیاده رو یا علف (شما نمی خواهید کسی به ترک مدفوع سگ پر از کیسه های خود را در پیاده رو یا حیاط).

س: من زنده توسط حداقل سه آرکو ایستگاه. نزدیک ترین یکی است فقط یک چهارم مایل دور در Middlefield جاده در خط ساحلی بلوار. پایین ترین قیمت هنوز هم وجود دارد $2.99 حتی اگر قیمت هر بشکه نفت خام پایین است و به $23.

توماس Gazdayka, Mountain View,

یک: به دنبال یک کاهش قیمت در ماه آوریل است. آن می تواند 50 سنت یا بیشتر از یک گالن.

س: من یک ID گواهینامه رانندگی برای تمدید در ماه نوامبر. من قادر به آن را تمدید آنلاین ؟

دیوید کوهن

یک: شما مطمئن خواهد شد. هنگامی که شما یک ID گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی شما ممکن است واجد شرایط برای تمدید آن توسط ایمیل و یا آنلاین. نوسازی خود را متوجه خواهد شد نشان می دهد اگر یک دفتر مراجعه الزامی است.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>