توسط دینا Beasley

به عنوان یک جدید کروناویروس گسترش به سرعت در سراسر جهان در ایالات متحده مقامات بهداشتی می گویند آنها “به شدت” بررسی چه مدت می تواند زنده ماندن در سطوح برای درک بهتر خطر انتقال.

بر اساس آنچه که شناخته شده است در مورد مشابه coronaviruses بیماری کارشناسان می گویند که شیوع جدید از ویروس به نام COVID-19 عمدتا از فرد به فرد از طریق سرفه یا عطسه. تماس با مدفوع از فرد آلوده نیز ممکن است در انتقال این ویروس است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید ممکن است برای یک فرد برای تبدیل شدن به آلوده با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا چشم.

یک تجزیه و تحلیل از 22 مطالعات قبلی مشابه coronaviruses از جمله سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) آنلاین منتشر شده این ماه در مجله عفونت بیمارستان به این نتیجه رسیدند که انسان coronaviruses باقی می ماند می تواند عفونی در سطوح بی جان تا نه روز در دمای اتاق. اما آنها را می توان به سرعت رندر شده غیر فعال با استفاده از ضد عفونی کننده های معمول و همچنین ممکن است پراکنده در دماهای بالاتر نویسندگان نوشت. آن است که هنوز روشن نشده که آیا جدید کروناویروس رفتار در یک روش مشابه.

“در مس و فولاد خیلی معمولی آن تقریبا حدود دو ساعت” CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: قانونگذاران ایالات متحده در روز پنج شنبه با اشاره به نحوه بلند جدید کروناویروس ممکن است فعال در آن نوع از مواد. “اما من می گویم در سطوح دیگر – مقوا یا پلاستیک – آن را طولانی تر و بنابراین ما به دنبال این کار است.”

این سازمان گفته است که به احتمال زیاد بسیار کم خطر گسترش از محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از یک دوره از روز و یا هفته در درجه حرارت محیط.

یک CDC سخنگوی در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای گفت: این سازمان هنوز هم به دنبال چگونه مسری ویروس می تواند زمانی که سپرده در بیشتر رایج روزمره سطوح.

غذا و داروی آمریکا این هفته گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که COVID-19 شده است منتقل می شود از کالاهای وارداتی اما این وضعیت باقی می ماند “پویا” و آژانس گفت: آن را ارزیابی و به روز رسانی ارشاد به عنوان مورد نیاز است.

“مهم بزرگ take-صفحه اصلی پیام این است که این است که احتمالا بخش کوچکی از انتقال ویروس های تنفسی گفت:” دکتر تیموتی Brewer, استاد اپیدمیولوژی و پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. “در جامعه این ویروس احتمالا نه زنده ماندن برای مدت زمان طولانی بر روی سطوح.”

آبجو توضیح داد که از جمله ویروس ها تمایل به زنده ماندن طولانی در دمای پایین و کم رطوبت محیط “است که به همین دلیل شما می بینید بسیاری از ویروس های تنفسی در طول زمستان است.”

(گزارش شده توسط دینا Beasley ویرایش توسط لسلی آدلر)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de