انگلوود کولو. – کهنه پشت UND سرعت باد و در کنار کتاب مقدس در قفسه های شکارچی Pinke چهارم-طبقه کریگ اتاق بیمارستان است که کلاه ایمنی او در زمانی که او قطع ستون فقرات خود را در حالی که اسکی Dec. 27.

وجود دارد یک گلف-به اندازه یک توپ دندانه در عقب کلاه – قرار داده وجود دارد که توسط یک درخت بر روی یک کوه در کیستون Colo., کمتر از دو ماه پیش.

در سر از رختخواب خود نشسته بالش مزین با عکس شکارچی با دوستان ژاک Kvalvog و یعقوب Strinden گرفته پس از 2015 دبیرستان بسکتبال بازی در جیمز تاون.

Kvalvog همراه با برادر کوچکترش کانر درگذشت در I-94 تصادف در نزدیکی دالتون, Minn., ژوئن 23, 2015 در 18 سال در راه خود را به مسابقات بسکتبال در ویسکانسین.

کلاه و بالش به عنوان یادآوری روزانه از چرا شکارچی احساس خوش شانس.

خوش شانس با وجود نداشتن احساس در پاهای خود را.

خوش شانس, با وجود اینکه 22 ساله بخش من ورزشکار در حال حاضر تنزل به یک صندلی چرخدار.

خوش شانس با وجود برخی از پزشکان گفتن او او هرگز دوباره راه رفتن.

کلاه و بالش هستند چرا UND تیم فوتبال تنگ پایان هنوز چشمک می زند خود فرورفتگی و می خندد که او هدایت نه ساعت در روز از فیزیکی و کاردرمانی در Craig یک آسیب نخاعی مرکز بازیابی در این جنوب دنور حومه.

این که چرا خود رویکرد مثبت و طرز فکر هستند الهام بخش برای کارکنان بیمارستان خانواده اش UND دوستان و افراد در سراسر داکوتای شمالی و فراتر از آن.

“من به مردم بگویید من هیچ روز بد” گفت: Pinke پوشیدن خاکستری T-پیراهن سیاه و سفید شلوار و یک کلاه بیس بال با بخشی از یک آیه کتاب مقدس از یوشع 1:9 – “قوی و دلیر باش.”

“مردم می گویند شما در حال رفتن به یک روز بد. منظور من هیچ بی احترامی به آنها را, اما من فقط مخالف با آن است. من قصد ندارم به یک روز بد. من روز های سخت. اما هیچ روز بد چرا که هر روز از در حال حاضر در یک روز که من را برای اعطا. شما می دانید من در یک وضعیت که در آن تمام روز می میرم از من گرفته شده بنابراین من دیگر یک نیمه پر لیوان یا نیمه خالی لیوان. من فقط خوشحالم که من رو به شیشه.”

Pinke شده است اسکی از او بود 8. خانواده اش اغلب بازدید آسمان بزرگ رفت و آمد مکرر در مونتانا اما او همچنین می خواهم skied در اورگان و ویسکانسین.

او هرگز اسکی در کلرادو تا زمانی که دوست و هم تیمی نوح Wanzek خواسته او را به پس از جنگ Hawks’ فصل به پایان رسید و در دور اول FCS حذفی از دست دادن در Nicholls دولت در لوئیزیانا او شروع به پریدن کرد در این فرصت.

در گروه هفت بازان, شکارچی بود و با استعداد ترین. در اولین اجرا خود را به جای به سرعت مرور کوه و خروج از دیگران پشت سر او رفت و در نیمه راه منتظر برای گروه خود را به تصویب و به دنبال آن ،

این یک آبی-دارای موتزارت اجرا بر روی کیستون کوه های “آسان” اجرای گروه آغاز شده و با رسیدن به این جای دور افتاده اجرا می شود و آنها می خواستند به اسکی بعد در روز.

سپس در یک لحظه Pinke زندگی برای همیشه لطفا برای تغییر. دیگر اسکی باز قطع مسیر خود را و Pinke – 6-پا-5 و 243 پوند – تلاش برای جلوگیری از برخورد.

به عنوان یک نتیجه Pinke بود که با پوشیدن یک کلاه پدر خود را خریداری او سال قبل بود که در یک “سر اول بیس بال اسلاید به صفحه خانه.”

A dent in Hunter Pinke’s helmet from the ski accident, where he collided into a tree, seen on Tuesday, Feb. 18, 2020, at Craig Hospital in Englewood, Colo. Rachel Woolf for The Grand Forks Herald.

یک دندانه در شکارچی Pinke کلاه از اسکی, حادثه, جایی که او با برخورد به یک درخت دیده می شود در روز سه شنبه, فوریه. از 18 سال 2020 در Craig بیمارستان در انگلوود کولو. راشل وولف برای چنگال بزرگ هرالد.

که در آن نقطه او ساخته شده یک فوتبال حرکت می کند. او جمع سر خود را مانند یک توپ حامل مصرف در مقابله با از linebacker.

“من جمع سر من و نوع کاهش شانه من که کامل فوتبال غریزه,” او گفت:. “زمانی که من به دکتر گفت که او گفت که احتمالا زندگی من را نجات داد. من فوتبال غریزه احتمالا زندگی من را نجات داد.”

نیروی از برخورد با درخت رفت و از طریق Pinke گردنی ستون فقرات است که به طور کلی ناحیه گردن. آن را نمی شکستن گردن خود را, اما آن را شکست ستون فقرات اجرا می شود که از قاعده گردن به پایین شکم.

“من واقعا از آگاهی من به یاد داشته باشید همه چیز” Pinke گفت. “من فکر است ‘oof” این است که من سخت می گیرند. این بود که سخت می گیرند. من افتاده ام از اسکی قبل از.

“شما حرکت به بالا اما شما نمی حرکت باسن خود را و یا پاهای خود را. شما دوباره سعی کنید و شما هنوز هم حرکت نمی کند. شما متوجه چیزی جدی در اینجا اتفاق افتاده است. بود که من برای اولین بار تحقق است که این خیلی بد بود.”

او airlifted از کوه به Frisco, Colo., قبل از گرفته شدن توسط آمبولانس به سنت آنتونی بیمارستان در لیکوود که در آن او قرار گرفتند و هشت ساعت پس از عمل جراحی است.

شکارچی آسیب نخاعی است به عنوان طبقه بندی شده T6-T7 است که در وسط محدوده خود را به عقب. ستون فقرات دارای T سطح از 1 تا 12 با 1 بودن بالاترین نقطه ستون فقرات در پشت.

از طریق عمل جراحی تشخیص و بازیابی Pinke هرگز به نظر می رسد تلخ است. در Craig او چالش های پزشکان به بسکتبال با ویلچر نقش گیتار خود را به لحن واحه’ “Wonderwall” در طول کاردرمانی و banters با خواهر الیزابت (12) و Anika (10) در طول یک بازی از اسب در ورزشگاه.

“او شخصیت خود را در درایو خود نور دل طبیعت روح خود را – که خارج از غرفه را در مورد او گفت:” جف برلینر کریگ مدیر بیمارستان از آسیب نخاعی تحقیقات و همکاری مدیر سرپایی پزشکی است. “تنها راه او بود ٬ آن را در چنین سن جوانی می شود تا مادر به پس رانده شده و بنابراین تمرکز و درک آنچه او می خواهد برای رسیدن به … طوری که راه پایین جاده او می تواند زندگی او می خواهد به زندگی می کنند.

“فقط می خواهم او را در رسیدن به مدرسه رسیدن به در زمین فوتبال به کلیسا تمام کسانی که ویژگی های است که او تا به حال قبل از او با او به ارمغان آورد و به ناتوانی. و او انجام داده کاملا شگفت انگیز است.”

From left, Joe Lukens smiles next to his sister, Katie Pinke, as she watches her son, Hunter Pinke, 22, play guitar during occupational therapy, on Tuesday, Feb. 18, 2020, at Craig Hospital in Englewood, Colo. Rachel Woolf for The Grand Forks Herald.

از سمت چپ جو Lukens لبخند در کنار خواهرش کتی Pinke او به عنوان شوهر او پسر شکارچی Pinke, 22, بازی, گیتار طول کاردرمانی در روز سه شنبه, فوریه. از 18 سال 2020 در Craig بیمارستان در انگلوود کولو. راشل وولف برای چنگال بزرگ هرالد.

شکارچی بود “چرا من ؟’ لحظه بود اما کوتاه. یک ماده از ثانیه Pinke گفت.

“درست بعد از من فکر کردم” چرا من؟’, من فکر کردم “چرا نه ؟” Pinke گفت. “چرا نمی توانم بود مرد در صندلی چرخدار است که کمک می کند تا تغییر زندگی مردم. شما می دانید که من فقط به حال برای رفع طرز فکر من – از چرا این چیز بد اتفاق می افتد به من چرا نمی کنی ؟ چالش جدید فرصت های جدید است.”

شکارچی مامان کتی فکر می کند بخش بزرگی از دلیل او پسر یک مادر مثبت طرز فکر خود را از طریق آسیب است زیرا از مدرسه خود را بالا تجربه با مرگ دوست خود Zach.

تا سال 2007 شکارچی زندگی می کردند در فارگو و به مدرسه رفت در پارک مسیحی در فارگو را Bethel Church, جایی که او تبدیل به دوستان با ژاک از مهد کودک تا کلاس سوم.

آنها شروع به بسکتبال هم در YMCA در فارگو در سن 6 و سپس پیوست یک سفر تیم با هم در کلاس ششم پس از Pinkes نقل مکان کرد به Wishek. این تیم در نهایت یک AAU تیم.

“او به خاک سپرده شد بهترین دوست خود را در 17 و pallbearer در مراسم تشییع جنازه” کتی گفت. “او شده است از طریق تروما و تراژدی قبلا.”

این Kvalvog تصادف در سمت چپ ماندنی در شکارچی. او تا به حال می خواستم به بازی بسکتبال کالج, اما پس از سقوط او دیگر نمی خواستم به بازی بازی های ورزشی بدون Zach.

“شما ببینید که چگونه زندگی گرانبها است و شما گرامی لحظات” Pinke گفت. “هر لحظه. که آیا آن را در حال قدم زدن در خیابان و یا نورد پایین خیابان … شما هنوز هم در آن خیابان. ژاک نیست در خیابان در حال حاضر. من هنوز هم زندگی می کنند. من هنوز تنفس. من هنوز لگد زدن – به معنای واقعی کلمه نیست اما …”

An old photo of Hunter Pinke, 22, his deceased close friend, Zachary Kvalvog, and Jacob Strinden, are on display in the hospital room, seen on Tuesday, Feb. 18, 2020, at Craig Hospital in Englewood, Colo. Rachel Woolf for The Grand Forks Herald

یک عکس قدیمی از شکارچی Pinke, 22, او, مرحوم, از, دوست, Zachary Kvalvog و یعقوب Strinden هستند بر روی صفحه نمایش در اتاق بیمارستان دیده می شود در روز سه شنبه, فوریه. از 18 سال 2020 در Craig بیمارستان در انگلوود کولو. راشل وولف برای چنگال بزرگ هرالد

شکارچی وضع نیز می توان به ایمان مسیحی خود را. او اغلب منجر به UND تیم فوتبال در نماز بعد از بازی و یک رهبر UND این فصل از یاران مسیحی ورزشکاران است.

“ما ایمان بدست قوی تر به دلیل ایمان خود” پدر ناتان گفت.

“درست پس از حادثه به من گفت: من مادر من مطمئنم کل ایالت داکوتای شمالی است, دعا برای من و من فکر می کنم آن است که احتمالا هنوز هم درست است” شکارچی گفت. “من فکر می کنم این مقدار از نماز که من دریافت خواهید کرد واقعا پر روح من و من ایمان به عیسی مسیح است. که واقعا به من کمک کرد و به من امید است.”

شکارچی نمی داند که اگر او می تواند حرکت این آسیب بدون ایمان خود.

“من ایمان بسیار مهم است,” او گفت:. “آن را فقط به من می دهد امید برای یک روز دیگر. آن را به من می دهد امید وجود دارد که بزرگتر از یک SCI (نخاع) آسیب است. برخی از مردم این را خراب کردن زندگی خود را, اما من اعتقاد دارم که در زندگی پس از. من معتقدم که وجود دارد بیشتر به زندگی از راه رفتن. من فکر می کنم شما می توانید تاثیر مردم در بسیاری از راه های مختلف.”

این ایمان محور یقه آبی نگرش توسعه در داکوتای شمالی شهر مانند Wishek (جمعیت 1,002) و Aneta (جمعیت 222) و از طریق ورزش در کوچک جنوبی به مرز یک co-op از شهرها در حدود 100 مایلی جنوب شرقی بیسمارک. آن را در ادامه UND.

“من فکر می کنم من گذشته انگیزه من” شکارچی گفت. “من شده اند ترین جا در تیم فوتبال و یا سریع ترین و یا قوی ترین اما من اخلاق کاری به چیزی … من فقط رفتن به محل کار به آنچه من می خواهم.”

ناتان گفت: شکارچی که اگر او به دست 4.0 درجه-نقطه متوسط از طریق دبیرستان مشغول به کار در کسب و کار خانوادگی هر تابستان و یک بورس تحصیلی کالج, Nathan خواهد خرید او یک وانت.

شکارچی رو وانت.

“من فقط رفتن به محل کار و کار و کار تا زمانی که این کار را انجام داده آن است که آیا در فوتبال, آیا آن را در مدرسه و یا اینکه آیا آن را در حال حاضر” Pinke گفت.

Pinke جوک که او کریگ بیمارستان بزرگترین تشویق بخش اغلب یک گروه از اعضای خانواده چراغ در اطراف ، شکارچی گفت: او مادر است که نفوذ خود را در رانندگی و شخصیت.

شکارچی را به یاد می آورد به عنوان یک نوجوان جوان مادر خود را از نظم او را برای صحبت کردن به بیش از یک استدلال اطراف کم جای او در مدرسه مسابقه.

او ساخته شده او اجرای یک مایل. شکارچی آمد و گفت که او می تواند انجام این کار در تمام طول روز. او ساخته شده او را اجرا یکی دیگر از مایل. او داد تا پس از شش مایل است.

“شما می دانید مادر من یک مادر تنها در حال رشد” Pinke گفت. “من به یاد داشته باشید ما می خواهم رفتن به فروشگاه مواد غذایی در مواد غذایی تمبر و ما باید مقدار زیادی از پول. من فقط دیدم که کار خود را از شغل و ذهنیت او را نسبت به آن است. او فقط رفتن به انجام هر آنچه در آن زمان به ارائه و آن را برای من کار می کنند و او را.”

کتی و ناتان ملاقات کرد زمانی که شکارچی بود که در مدرسه ابتدایی. هنگامی که خانواده اش نقل مکان کرد به Wishek به بیش از ناتان خانواده, کسب و کار, شکارچی Lukens تغییر نام خود را به شکارچی Pinke بدون هیچ گونه coaxing از پدر و مادر خود را. هنگامی که شکارچی تبدیل به 18 خانواده رفت و از طریق رسمی فرآیند تصویب.

در Wishek این Pinkes زندگی در لبه از شهر ترکیبی کامل از روستایی و زندگی شهری است. او زندگی در کنار استخر شنا, میدان بیس بال و بسکتبال. آن محل ایده آل برای یک ستاره, چهار, ورزش, ورزشکار.

از خانواده ایوان کتی می داد برای شکارچی برای آمدن به شام اگر او شنا کردن و یا تیراندازی سبد.

کتی پدر و مادر فرد و جین Lukens مزرعه در نزدیکی Aneta است که یک ساعت جنوب غربی از چنگال بزرگ. شکارچی نظر فرد یکی از بهترین دوستان خود و کارکنان در Craig دانم بزرگ “فرد” برای داشتن اردک در زیر درگاه.

احاطه شده است که روستایی داکوتای شمالی فرهنگ آن تغذیه به شکارچی رفتار بیش از حد.

“این بسیار کلیشه اما این مزرعه کار ذهنیت … شما در حال رفتن به ماندن در این زمینه تا زمانی که این کار را انجام داده و مهم نیست که چه زمان آن است که” شکارچی گفت. “شما در هکتار و نه ساعت.”

From left, Nathan Pinke moves his son, Hunter Pinke, 22, with physical therapist, Jordan Connor, to simulate boarding an airplane on Tuesday, Feb. 18, 2020, at Craig Hospital in Englewood, Colo. Rachel Woolf for The Grand Forks Herald.

از سمت چپ ناتان Pinke حرکت خود را پسر شکارچی Pinke, 22 با فیزیوتراپیست اردن کانر برای شبیه سازی سوار شدن به هواپیما در روز سه شنبه, فوریه. از 18 سال 2020 در Craig بیمارستان در انگلوود کولو. راشل وولف برای چنگال بزرگ هرالد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im