چگونه ما خروج از خاموش کردن? استخدام ارتش از بهداشت عمومی کارگران

آن شوکه شده اما کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر کشور را تحسین گام جسورانه که پس از شده است به طور گسترده تکرار.

آنها همچنین می گویند این نمی تواند برای همیشه لطفا برای. و بنابراین منطقه خلیج رهبران همراه با دیگران در سراسر کشور در حال تلاش برای کشف کردن چگونه ما می تواند رزومه چیزی شبیه به زندگی عادی و بدون تحریک فاجعه بار موج از بیماری و مرگ.

این پناهگاه در محل سفارشات بودند پتک پاسخ به برخورد دو واقعیت: یک کمی درک ویروس است که در اثبات خواب مرگبار در جمعیت های آسیب پذیر و پژمرده بهداشت عمومی زیرساخت است که ساخته شده آن را غیر ممکن است برای پیگیری و شامل گسترش ویروس است که باعث COVID-19.

برای همه نور این ویروس جدید است درخشید در آسیب پذیری های از ایالات متحده سیستم بیمارستان — کمبود در بیمارستان ظرفیت هواکش و دنده محافظ — چه بسیاری از مقامات در حال ترک در مبانی بهداشت عمومی.

“هیچ چیز نباید به عنوان یک شگفتی آمده گفت:” لورا Biesiadecki مدیر ارشد برای آمادگی بازیابی و پاسخ با انجمن ملی شهرستان و شهر مقامات بهداشت که نشان دهنده بیش از 3000 ادارات بهداشت محلی. “آنچه که شما شاهد در COVID-19 یک تشدید خطوط گسل موجود است که هر کس در سلامت عمومی جامعه به رسمیت شناخته شده است در طول سال.”

هنوز هم وجود دارد گسترده توافق هسته بهداشت کار — توانایی پیدا کردن افراد مبتلا به این ویروس و جلوگیری از آنها را از انتقال آن به دیگران — ضروری خواهد بود به بازگشایی مدارس و کسب و کار. این استراتژی است که تایید شده توسط مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که به تازگی NPR گفت این سازمان مشغول به کار بود در یک برنامه ریزی برای استقرار بیشتر بیماری محققان.

ما در صحبت با بیش از دو دوجین از کارشناسان بهداشت و درمان به افکار خود را بر روی آنچه که بهداشت عمومی منابع مورد نیاز خواهد بود برای بازگشایی اقتصاد است.

1. چه کار می کند ؟

ممکن است نادر است که سازمان بهداشت جهانی و کارشناسان در سمت راست و چپ در ایالات متحده دیدن همان راه حل برای یک مشکل اما این مورد زمانی که آن را می آید به بازگشایی اقتصاد در COVID-19. اصول ساده هستند: ایجاد ثبات در تعداد افرادی که به ویروس (از طریق سخت اجتماعی فاصله در حال حاضر در محل و اطمینان از بیمارستان می تواند مسئولیت رسیدگی به این موارد را داشته اند. و سپس قرار دادن ابزار در محل برای جلوگیری از عفونت های جدید در آهنگ های خود را پس وجود ندارد تمدید شیوع.

آن همه شروع می شود با تست و چندین کشور که اصلاحی خود را در برنامه های بهداشت عمومی در پی مرگبار شیوع بیماری سارس در سال 2003 به نظر می رسد به دلیل بیم و مزایای در حال حاضر. که شامل سنگاپور که به سرعت ramped تا تست برای هر دو فعال عفونت COVID-19 و یک تست آنتی بادی برای نشان دادن عفونت قبلی و کره جنوبی که مورد آزمایش قرار ده ها هزار نفر از مردم در هفته های پس از آن شناسایی آن موارد است.

کره جنوبی مانند بسیاری دیگر از کشورهای آسیایی نیز با تکیه بر صدها نفر از کارگران مسلح با محل تلفن اطلاعات کارت اعتباری و اطلاعات و امنیت فیلم به سعی کنید برای رسیدن به هر کسی که در تماس با فرد آلوده. مقامات انتشار اطلاعات دقیق به مردم هر زمان که کسی آلوده شده است در منطقه خود است. هر چند کره جنوبی و سنگاپور گزارش اخیر افزایش موارد وارداتی از خارج از کشور هر دو کشور دیده می شود به مراتب بیشتر از متوسط اقتصادی و بهداشتی ضرورت محاکمه اسرائیل از آمریکا

سیاسی و فرهنگی کشورهای اروپایی را برای آسان تر در مقایسه با ایالات متحده در آلمان نه تنها مستقر گسترده تست در اوایل, اما آن را نیز فرستاده است تيم سلامت به خانه های مردم برای بررسی علائم و آغاز مداخلات تهاجمی اگر علائم بوجود می آیند.

ایتالیا که تا به حال بیش از دو برابر مرگ و میر ناشی از چین با وجود داشتن کمتر از 5 درصد از جمعیت آن است و درسهایی برای ایالات متحده آمریکا به عنوان به خوبی و تمام نمی شوم.

صحنه های از لومباردی که در آن پزشکان باید جیره بندی برای مراقبت از هفته تصمیم گیری در مورد کسی که زندگی می کند و کسی که می میرد, تلخ هستند. اما همسایه ونتو که در آن یافت می شود اولین مورد از این ویروس در همان روز به عنوان لومباردی است مراتب خیلی بهتر و گفت: دکتر نانسی Binkin یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا-سن دیگو که صرف 12 از 20 سال در CDC تعبیه شده در ایتالیا نظام سلامت.

Binkin و همکاران مشکوک تفاوت در استفاده گسترده از ابزار سلامت شامل اولیه شیوع در ونتو. که شامل تست تقریبا هر کس در شهر Vò که اولین موارد پیدا شده quarantining که شهر و سنگین استفاده از assistenti sanitariیا سلامت دستیاران برای پیگیری کردن مردم با این ویروس و مطمئن شوید که آنها جدا شده است.

شده اند وجود دارد به مراتب کمتر آلوده سلامت کارگران در ونتو و مرگ و میر به طور کلی از در لومباردی که مشهور است برای کیفیت آن بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی.

چه مکان هایی با کمتر از موارد مشترک است نه فقط اجتماعی فاصله گفت: Binkin بلکه تاکتیک های تهاجمی برای شناسایی و جداسازی افراد مبتلا به این ویروس است.

2. چگونه ایالات متحده در مقایسه?

بهداشت عمومی آمریکا بودجه و کارکنان باید hemorrhaged در طول سال همراه با یک جریان ثابت از هشدار تماس های که ایالات متحده آماده بود و نه به صورت یک بیماری همه گیر.

زمانی که COVID-19 وارد, شناسایی و ردیابی هر کس با این ویروس بود اما غیر ممکن است برای ادارات بهداشت محلی به دلیل ناقص آزمون و باریک راهنمای که باید مورد آزمایش قرار. مشكل بود محاصره بهداشت عمومی زیرساخت ها است.

اقامت در خانه سفارشات تا حد زیادی در مورد کند کردن روند گسترش ویروس — برای نگه داشتن بیمارستان از غرق — نه لزوما در مورد جلوگیری از موارد گفت Adia, Benton, یک جامعه شناس در دانشگاه نورث وسترن که در مطالعات نابرابری در سلامت جهانی. بسیج عظیم نیروی کار برای منزوی کردن هر کس با این ویروس می تواند به جلوگیری از عفونت های بنتون گفت. “مداخلات ما منعکس کننده آنچه برای ما ارزش,” او گفت:.

بهداشت عمومی اجرا شده است به صورت محلی و بهداشت بخش های مختلف و منابع سازمان است. آنها همچنین مقابله با درجات مختلف از شیوع بیماری است.

در تنسی خط مقدم سلامت کارگران هنوز در حال تماس با ردیابی هر کسی که می شود این ویروس. برای انجام این کار بسیاری از کارمندان در حال کار هفت روز هفته, 12 ساعت در روز دکتر گفت: مری مارگارت پر کردن یک پزشک و اپیدمیولوژی با دولت است که کمک به هماهنگ کردن آن پاسخ اضطراری. “آنها داخلی دندانه دار در این پاسخ; بدون آنها ما را از هم جدا سقوط” او گفت:.

در کالیفرنیا بهداشت عمومی به عهده استان ها و منابع wildly مختلف متفاوت است. بسیاری از جمله ساکرامنتو و نارنجی شهرستان نقل مکان کرد و دور از تماس با ردیابی هفته پیش با استناد به حداقل دسترسی به تست و افزایش موارد است. (عدم تست یکی از چیزهایی که تقریبا تمام ادارات بهداشت در مشترک دارند.)

حتی سان فرانسیسکو با آن ثروت فراوان و مشهور تخصص در HIV شد با تکیه بر یک اسکلت کارکنان برای پیگیری روال بیماریهای واگیردار مانند سرخک و سل و بیماری های مقاربتی با توجه به شهر سلامت افسر دکتر توماس Aragón.

لس آنجلس با آن 4,000 سلامت عمومی کارکنان است که هنوز هم انجام برخی از تماس با ردیابی برای هر کسی که تست مثبت گفت: دکتر باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت. روستایی گچساران شهرستان در حال تلاش برای انجام همان است اما مشخص نیاز برای بیشتر مردم برای ردیابی موارد به عنوان بزرگترین مانع است.

این تکنیک مهم در همه جا. “اجتماعی, فاصله, تماس, ردیابی, شناسایی, قرنطینه و جداسازی. ما باید همه از این ابزار گفت:” فرر.

3. چگونه ما در سطح شیب دار ،

کارشناسان می گویند این وضعیت مستلزم حداقل به طور موقت اضافه کردن هزاران نفر از مردم به صفوف بهداشت عمومی. سه سابق دولت اوباما مقامات به نام “بهداشت عمومی آتش نشانی نیروی” از طریق یک برنامه مانند AmeriCorps یا سپاه صلح.

دیگران پیشنهاد ما استفاده از برنامه در حال حاضر در محل. پزشکی سپاه ذخیرۀ برنامه یک شبکه ملی داوطلب پزشکی و بهداشت عمومی حرفه ای است 175,000 داوطلبان برخی از آنها در حال حاضر مستقر شده اند به دولت ادارات بهداشت گفت: Biesiadecki. این برنامه می تواند گسترش یافته است.

“ما نیاز به یک طرح مارشال. ما نیاز به یک معامله جدید است. ما نیاز به یک WPA برای بهداشت عمومی” گفت: گرگ Gonsalves, یک دانشگاه ییل اپیدمیولوژی که برنده یک مک آرتور یاران برای کار خود را در جهانی سلامت و عدالت است.

و این لزوما نیاز به M. D., Ph. D. s و یا حتی بهداشت عمومی درجه است. در بسیاری از کشورها دولت ها به آموزش کارکنان بهداشت جامعه در موقعیت های شبیه به این.

اما در غیاب یک برنامه فدرال برخی از ادارات محلی در ایالات متحده در حال حاضر در نظر گرفتن علت است. سان فرانسیسکو به عنوان مثال در حال برنامه ریزی برای جذب حدود 160 نفر را به نگه داشتن زبانه ها در افراد مبتلا به این ویروس است. Aragón گفت که او امیدوار است به repurpose کارکنان از داخل شهرستان که در آن ممکن است و استخدام که در آن لازم است.

“ما شروع به خاموش با کمبود ذهنیت” آراگون گفت. “ما باید ذهنیت فراوانی. مقدار پولی که از دست داده بودن از لحاظ اقتصادی اگر ما فقط بخشی از آن به سلامت عمومی نیروی کار ما می تواند اقتصاد را به بالا و در حال اجرا است.”

ماساچوست خواسته بهداشت جهانی غیر انتفاعی همکاران در سلامت به کمک آن استخدام 1000 نفر برای انجام جرم تماس با ردیابی.

در کانکتیکات دانشگاه ییل دانشکده گفت: آنها متوجه دولت تا به حال از این ظرفیت برای تماس با ردیابی فقط در Fairfield County, ثروتمند جامعه اتاق خواب نیویورک ترک چند منابع بسیار فقیر, New Haven, که در آن دانشگاه واقع شده است. به طوری که آنها به استخدام بیش از 100 بهداشت عمومی پرستاری و دانشجویان پزشکی, دکتر گفت: Sten Vermund رئیس دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی. داوطلبان آموزش دیده بودند حاضر توسط دولت و کار در کنار دانشگاه, کارکنان انجام شده است تماس, ردیابی برای بیمارستان محلی.

اما او فکر نمی کند که این داوطلب تلاش هستند راه حل است. Vermund آن را به نام “تعریف جنون” اگر آمریکا را ندارد از این لحظه به سرمایه گذاری مجدد در سلامت عمومی است. “وجود دارد هیچ خطر بیشتری به رفاه اقتصادی از سیاره زمین” او گفت:, “از همه گیر تنفسی ویروسی بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>