چگونه coronavirus شکستن? تئوری های فراوان به عنوان پژوهشگران نژاد برای حل ژنتیکی کارآگاه داستان

توسط رابرت Kuznia و جلب گریفین | ایسنا

خلاء دانش در مورد ریشه های جدید کروناویروس ravaging جهان فراهم کرده است زمینه مناسبی برای همه شیوه ای از نظریه ها — از فوق العاده به مشکوک به این باور.

این یک bioweapon تولید شده توسط چینی ها. ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد این ویروس به ووهان. از آن به بیرون درز کرد — مانند یک جن از بطری — از یک آزمایشگاه در یک تصادف. آن زمان ریشه در حیات وحش بازار در ووهان.

دانشمندان با هم متحد در سراسر مرزهای بین المللی را محکوم ملی آغشته به تئوری های توطئه است. و در عین حال آنها تقسیم شده و در چه زمانی به طور گسترده ای فکر کردم به احتمال زیاد مقصر: یک اصطلاح مرطوب بازار در ووهان که در آن حیوانات وحشی در قفس نگهداری می شوند و فروخته شده به عنوان حیوانات خانگی و یا مواد غذایی. اعتقاد بر این است که خفاش آلوده حیوانات — شاید یک pangolin آلوده به اولین انسانی است.

حقیقت این چگونه آغاز شد و همچنان دشوار است. اما سی ان ان صحبت می کرد برای بیش از نیم دوجین ویروس کارشناسان در مورد ریشه های شیوع و همه آنها می گویند هر کسی که ادعا می کند به منبع Covid-19 حدس زدن است. دانشمندان می گویند وجود صفر شواهد چینی یا دولت آمریکا به صورت هدفمند معرفی جدید کروناویروس — SARS-CoV-2 — به مردم است.

به تاریخ یک چیز به نظر می رسد احتمال وجود دارد: آن را از خفاش ها.

اعضای ستاد ووهان بهداشت Emergency Response Team انجام جستجو در این بسته Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در شهر ووهان در استان هوبئی در ژانویه 11, 2020, که در آن ووهان کمیسیون بهداشت گفت که مردی که از یک بیماری تنفسی به حال کالاهای خریداری شده است.(Noel Celis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

کارشناسان در تقابل بیش از مرطوب-تئوری بازار

آن را “ساده ترین و واضح است و به احتمال زیاد توضیح,” دکتر گفت: Simon آنتونی, استاد بهداشت عمومی مدرسه گراد از دانشگاه کلمبیا و یک عضو کلیدی از پیش بینی بودجه فدرال جهانی برنامه بررسی ویروس در حیوانات میزبان با همه گیر بالقوه است. پیش بینی کشف 180 coronaviruses بیش از یک دهه.

هر چند دانشمندان تخفیف تئوری های توطئه در مورد bioweapons در سوالات دیگر آنها تقسیم شده است.

کارشناسان در تضاد هستند بیش از یک بار به طور گسترده ای پذیرفته شده نظریه که این ویروس در سرچشمه مرطوب بازار است.

طرفداران بر این باورند که گوری طبیعت از این شلوغ بازار بسته بندی شده با مردم و حیوانات وحشی میله میله برای کشتار آنها را بیشتر به احتمال زیاد مقصر; شک استناد یک مطالعه کارشناسی نشان می دهد که بسیاری از این بیماران بدون قرار گرفتن در معرض مستقیم به اصطلاح مرطوب بازار است.

دیگر برنامه به طور بالقوه مواد منفجره نظریه اول مطرح شده توسط دو نفر از محققان چینی در اوایل فوریه و تکثير توسط Fox News میزبان Tucker Carlson در 31 مارس — نگه می دارد که منشاء آثار به یک حادثه در یکی از دو آزمایشگاه در نزدیکی ووهان بازار که با خفاش ها.

بسیاری از کارشناسان مصاحبه برای این داستان با تخفیف نظریه — که اجداد گزارش خود کناره گیری کرد کاغذ — گفت: آن را با شواهد حمایت.

این نظریه نیز قاطعانه تکذیب کرد توسط دولت چین و یکی از آزمایشگاه.

اما یک کارشناس شیمیایی استاد زیست شناسی و bioweapons متخصص در دانشگاه راتگرز پیشنهاد کرده است به چند رسانه ای است که آزمایشگاه-حادثه نظریه دارای اعتبار می باشد.

“احتمال این که ویروس وارد انسان از طریق یک حادثه آزمایشگاهی نمی تواند و نباید اخراج” دکتر ریچارد Ebright سی ان ان گفت در یک ایمیل یکشنبه.

ویروس شکارچیان zeroing در خفاش ها

در هر صورت محققان معتقدند که coronavirus شروع به پریدن کرد از یک حیوان به انسان یک پدیده شناخته شده به عنوان “انسان و دام سرريز.”

در اوایل فوریه محققان چینی یک مقاله منتشر شده در طبیعت — بالا science journal — که نتیجه “2019-nCoV است 96% یکسان در کل ژنوم سطح به یک بت coronavirus.”

بعد که ماه 27 سلامت عمومی دانشمندان از سراسر ایالات متحده و جهان در نامه ای در مجله لانست محکومیت تئوری های توطئه است.

“تئوری های توطئه چیزی جز ایجاد ترس و شایعات و تعصب که خطر انداختن ما همکاری جهانی در مبارزه با این ویروس” آنها نوشت.

در لانست قطعه کارشناسان ذکر شواهد علمی است که پشتیبانی از این نظریه که “اکثریت نتیجه گیری کرد که این کروناویروس در سرچشمه حیات وحش به عنوان بسیاری از دیگر کشورهای در حال ظهور پاتوژنهای.”

یکی از این دانشمندان است که پیتر Daszak برجسته ویروس شکارچی که کار کرده است در چین به مدت 10 سال.

“ما بسیار با اعتماد به نفس است که منشاء Covid-19 در خفاش ها” گفت: Daszak رئیس جمهور EcoHealth اتحاد بهداشتی غیر انتفاعی است که آهنگ های زئونوز سرريز. “ما فقط نمی دانم که در آن دقیقا آن نشات گرفته است — آن گونه خفاش دقیقا. و ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از دیگران وجود دارد خارج وجود دارد که می تواند ظهور در آینده است.”

آن ژنتیکی است داستان کارآگاهی.

آن پرش از خفاش به انسان و یا حیوان دیگری است ؟

محققان امیدوارند به ردیابی ویروس است که در کشتار دهها هزار نفر به یک و در عین حال-به-اسیر بت در وحشی.

منبع دیگری از بحث این است که آیا این ویروس است که باعث Covid-19 منتقل شده به طور مستقیم از خفاش به انسان و یا وجود دارد که آیا یک “متوسط” حیوانات ،

Daszak معتقد است یک خفاش آلوده مزرعه حیوانات بود که به بازار آورده زنده نگه داشته و با مردم در یکی از کامل ترین رشد برای عفونت های ویروسی: این بازار چینی و مرطوب.

“اولین بار که شما رفتن به چین به عنوان یک غربی آن است که کمی از شوک برای رفتن به حیات وحش در بازار و دیدن این تنوع بزرگ از حیوانات زنده در قفس در بالای هر یک دیگر با یک شمع از دل و روده شده اند که از جیبش یک حیوان و پرتاب بر روی زمین” او گفت:. “همانطور که شما راه رفتن به سمت اصطبل شما لغزش در مدفوع و خون. این مکان های مناسب برای ویروس ها به گسترش است. نه تنها که مردم در حال کار وجود دارد … بچه ها در حال بازی وجود دارد. خانواده ها تقریبا زندگی می کنند وجود دارد.”

پروفسور اندرو کانینگهام از انجمن جانورشناسی لندن می گوید مرطوب بازار یک نامزد نخست برای ایجاد زئونوز سرريز حوادث از حیات وحش است که او گفت: باید از تبدیل شدن به شایع تر بیش از 30 سال گذشته.

“اگر شما را به حیوانات وحشی — شما گرفتن آنها در شما به ارمغان بیاورد و آنها را با هم در اعداد بزرگ” او گفت:. “آنها تاکید کرد و سپس آنها می تواند تبدیل به ویروس کارخانه و آنها در تماس نزدیک با انسان در بازارها و آنها butchered در بازار و توسط افراد نسبتا در شرایط unhygienic.”

اما یک مقاله در مجله لانست به بازیگران برخی از شک و تردید در نظریه. این مطالعه نشان می دهد که حدود یک سوم از اولین 41 تایید آلوده بيمار بدون قرار گرفتن در معرض مستقیم به بازار است. در میان آنها اولین بیمار شناخته شده که علائم گزارش شروع به ظاهر شدن دسامبر 1.

“هیچ اپیدمیولوژیک لینک بين بیمار برای اولین بار و بعد از آن موارد” گزارش متحده است.

بازار شد, توقیف ژانویه 1 دو روز پس از ووهان مقامات صادر بهداشت عمومی هشدار در مورد آن.

(مقاله ای در جنوب چین صبح پست قرار می دهد تاریخ اولین مورد در اوایل نوامبر 17.)

“من فکر می کنم مردم رفت و به بازار ماهی بودند و در حال حاضر آلوده” وینسنت Racaniello یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه کلمبیا با سی ان ان گفت.

اکثر کارشناسان فشار پشت در آزمایشگاه نشت نظریه

Racaniello ارائه می دهد و در عین حال یکی دیگر از نظریه: این منبع از شیوع یک کشاورز است.

“در خفاش ها, این ویروس ها ویروس های روده ای و آنها در حال ریختن مدفوع خفاش است که ما چلغوز,” او گفت:. “و اگر شما را به یک غار خفاش آن است که با آشغال چلغوز. و کشاورزان در بسیاری از کشورها برداشت کود مرغی برای بارور کردن زمینه های خود را.”

Racaniello حدس است که پس از آلوده شدن یک کشاورز و یا یک کاردانی به ووهان و شروع به آلوده کردن افراد دیگر است.

“ما نمی دانیم که در چین شما می توانید غذا خوردن خفاش ها — که یکی دیگر از سناریو” او گفت:. “اما من فکر نمی کنم آن را هر بیشتر از یک کشاورز برداشت کود مرغی و یا یک کشاورز در مواجهه با یک خفاش در انبار خود را.”

آنتونی نیز از کلمبیا تکرار Racaniello را شک و تردید از مرطوب-تئوری بازار.

“در اوایل شیوع … هر کس صحبت کردن در مورد چیزی که نیاز پدید آمده از بازار,” او گفت:. “و در حال حاضر من فکر می کنم اطلاعات تماس به سوال که آیا یا نه که واقعا درست است.”

آنتونی اشاره کرد که حتی رمز و راز از سال 2003 شیوع سارس حل و فصل است.

برای سال های بسیاری از آن را به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که ویروس سارس شروع به پریدن کرد از یک خفاش به طور متوسط میزبان — گربه مثل گربه — که آلوده به یک فرد در یک بازار مواد غذایی در چین است. اما یک مطالعه در سال 2013 حمایت توسط یک پیگیری در سال 2017 — پیشنهاد کرد که سال 2003 coronavirus همچنین می تواند شروع به پریدن کرد از خفاش به انسان است.

“ما نمی دانیم که کدام یک از کسانی است که در واقع درست است” آنتونی گفت.

شاید مهمترین و پرقدرت رد خیس-تئوری بازار آمد از Ebright از راتگرز.

“این کاملا روشن است که بازار به حال هیچ ارتباطی با منشاء شیوع ویروس و در عوض تنها درگیر شد در تقویت شیوع آن آغاز شده بود در جای دیگر در ووهان تقریبا یک ماه قبل از آن” او با سی ان ان گفت.

Ebright نیز آماده نیست و برای رد کردن این نظریه از دو محققان چینی که این ویروس ممکن است “درز” از یکی از دو آزمایشگاه در نزدیکی ووهان بازار اگر چه یکی از نویسندگان گفته وال استریت ژورنال آنها خارج از این مقاله دلیل آن “بود که با حمایت مستقیم اثبات.”

در حالی که Ebright گفت که او باور نمی توالی ژنوم این ویروس نشان می دهد هر “امضا از دستکاری انسان است,” او گفت: این خطر وجود دارد که یک آزمایشگاه کارگر می تواند به طور تصادفی آلوده شده است.

سی ان ان نمی تواند به طور مستقل بررسی نقاط ساخته شده توسط Ebright و اصلی نویسنده از مطالعه — Botao شیائو — پاسخ نمی دهند به سی ان ان ایمیل ها و تماس های تلفنی درخواست دهید.

آمریکا و چین تنش کاهش ویروس شکارچیان

اما یکی از آزمایشگاه های ذکر شده در این مقاله ووهان موسسه ویروس شناسی با انتشار بیانیه ای در تاریخ 19 فوریه که به شدت رد هر گونه پیشنهاد که این ویروس نشات گرفته از آن آزمایشگاه.

در این بیانیه گفت: این نظریه که این ویروس به بیرون درز از آزمایشگاه یکی از این شایعات دروغ بود که “بزرگ آسیب دیده خط مقدم ما محققان و به طور جدی مختل ما فوری تحقیقات علمی است.” دیگر شایعات را رد کرد عبارتند از “ویروس بود انسان ساخته شده” “بیمار صفر آمد از موسسه” و “نظامی چینی در زمان کنترل از موسسه.”

مقامات در افغانستان می گویند که منبع ویروس ناشناخته مانده است و دیگران باید متوقف شود “لکه” کشور است.

“به عنوان یک ماده در واقع منبع Covid-19 علمی موضوع” لو Zhaohui, معاون وزیر امور خارجه گفت: در اواخر ماه مارس است. “ما نیاز به گوش دادن به حرفه ای و علمی نظرات. این است که تاکید بسیاری از بار است که ارتباط ویروس های خاص و نژادها و رنگ پوست و یا مناطق جغرافیایی باید اجتناب شود. همچنین این اجماع بین المللی.”

محققان دیگر تماس گرفته توسط سی ان ان شد و شک و تردید از آزمایشگاه حادثه تئوری.

“من فکر می کنم آن است که هیچ اعتبار” گفت: Racaniello که میزبان یک پادکست به نام “این هفته در ویروس شناسی.”

“من فکر می کنم این بخشی از طبیعت انسان به فکر می کنم که ما در حال انجام بدترین چیزهایی که به عنوان مخالف به طبیعت است.”

آنتونی که تا به حال شنیده نمی شود در مورد این مقاله که رسیده جمعه گفت: “این همه احساس دور از ذهن است.”

“آزمایشگاه حوادث اتفاق می افتد ما می دانیم که ، قطعا وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این نظریه,” او گفت:.

در همین حال تنش بین آمریکا و چین بیش از ریشه های ویروس — مرکب اتهامات از اطلاعات غلط از هر دو طرف — در حال کاهش اثر ویروس شکارچیان که مبتنی توسط همان محدودیت های مسافرتی که فلج جهان است.

“اگر وجود دارد به اصطلاح متوسط میزبان حیوانی که بت ویروس رو وارد و سپس اجازه آن را به مردم این ویروس هنوز هم ممکن است در آن میزبان” گفت: Daszak ویروس شکارچی کار در چین است. “و با وجود صدها و هزاران نفر از این حیوانات و مزارع و شاید این ویروس هنوز هم وجود دارد. بنابراین حتی اگر ما خلاص شدن از شیوع هنوز هم وجود دارد شانس که این ویروس می تواند پس از آن دوباره پدیدار شود و ما نیاز به پیدا کردن که به سرعت.”

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>