چگونه avondale estates است که دست زدن به COVID-19 در خانه های سالمندان

داگ Ekeren منطقه ای رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت avondale estates مقدس قلب بیمارستان گفت: شرکت مراقبت های بهداشتی نظارت 21 تسهیلات مراقبت دراز مدت در مجموع عمدتا در داکوتای جنوبی با برخی مکان ها در مینه سوتا, آیووا و نبراسکا.

“ترین خانه های پرستاری حداقل قطعا ما خانه های پرستاری برنامه در محل برای زمانی که شما یک بیماری است که ممکن است آمار تسهیلات. حتی اگر COVID-19 به ارمغان می آورد برخی از چالش های منحصر به فرد ما می توانیم در این برنامه” Ekeren گفت.

“نیز وجود دارد قدرت در سیستم ما. می تواند ما را در کارشناسان بیماری های عفونی که می تواند کمک به به اشتراک گذاری است که تخصص و امکانات برای اجرای سیاست ها و استانداردهای که نگه داشتن ساکنان و خانواده های امن به طوری که آنها می تواند مراقبت از ساکنان.”

Ekeren گفت: بسته ملاقات اجرا شده است زیرا این بیماران در معرض خطر در avondale estates را در دراز مدت مراقبت از امکانات. امکانات استفاده از وسایل الکترونیکی برای کمک به اعضای خانواده در برقراری ارتباط با بیماران و ساکنان. “آن را فقط نمی خواهد که اتصال فیزیکی آنها استفاده می شود به” Ekeren گفت.

هیچ ساکنان و یا کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 به عنوان سهشنبه, مارس 24 Ekeren گفت.

تا آنجا که تامین رفتن Ekeren گفت: avondale estates را کافی است در حال حاضر.

“مشکل این است که نگه داشتن منابع به خصوص اگر ما یک COVID مثبت کارکنان و یا ساکن” Ekeren گفت.

“ما قطعا می توانید از طریق منابع ما بسیار به سرعت. در این مرحله توانایی به منابع جایگزین در بهترین حالت نامشخص است. ما می دانیم که بسیاری از تولید کنندگان به تولید تجهیزات ما به شما نیاز دارید که آیا این تجهیزات در اینجا خواهد بود در زمان ما نیاز به آن سوال است.”

Avondale estates پرستاری صفحه اصلی تمام امکانات خود را منحصر به فرد جوامع است و ممکن است همان نوع جامعه گسترش و بیماری در همان زمان Ekeren گفت.

“ما می خواهم به یاد بگیرند که از امکانات که تجربه COVID شرایط در جامعه خود,” او اضافه شده است.

Ekeren گفت: avondale estates نیز غربالگری همه مردم آمده است که به یکی از امکانات خود و جلوگیری از هر کسی از ورود کسانی که دارای درجه حرارت و یا نتواند سلامت غربالگری.

در بهداشت و درمان روستایی تنظیمات او گفت: وجود دارد بسیاری از حرفه ای خدمات بهداشتی و درمانی در دسترس است.

“ما می خواهیم به استفاده از مجازی فناوری به ارائه گزینه های برای هر دو گروه از بیماران برای استفاده و همچنین برای ما ارائه دهندگان به استفاده از به طوری که ما می تواند به محافظت از ما ارائه دهندگان به طوری که آنها لازم نیست که قرار گرفتن در معرض و یا به خود منزوی برای 14 روز و یا حتی بدتر به مثبت تبدیل می شود و برای بیش از آن” Ekeren گفت.

“نکته دوم این است که گواهی دستیاران پرستاری. ما نمی توانیم آنها را با جایگزین تکنولوژی, بنابراین ما می خواهیم به نگه داشتن آنها را سالم و انجام بهترین ما می توانیم بنابراین ما در حال درخواست از مردم برای سفر به عنوان آنجا که می خواهد به طور معمول سفر. ما می خواهیم به تمرین های اجتماعی فاصله.”

در حال حاضر ساکنان کارکنان و خانواده های آنها از وضعیت وخیمی بسر می برند.

“من تو را دیدم یک عکس دیگر بعد از اقامت در امکانات ما به دنبال از طریق یک پنجره پنل و در طرف دیگر آن بود نوه او آرزوی او تولدت مبارک” Ekeren گفت.

“که فقط نشان می دهد که ما هنوز هم می تواند با هم حتی اگر ما از هم جدا. بنابراین ما در حال تلاش برای ایجاد این نوع از اقامت برای امکانات است که باید این نوع شیشه ای امن در منطقه و حداقل بصری ما می توانید سعی کنید به جای این که به عنوان بهترین ما می توانیم.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>