چگونه ACR می تواند به حل CTV را اندازه گیری مسائل


جریان را تغییر مخاطبان معیارهای نشان می دهد نیاز به یک منبع تنها از حقیقت

“این راه حل ممکن است از زیر مسیر که تبلیغات دیجیتال اندازه گیری در زمان, و دلیل خوب – رسانه های دیجیتال است پیشی گیرد و تلویزیون در شرایط سرمایه گذاری از تبلیغ.” -Dallas لارنس, Samba تلویزیون

در اوایل سال جاری Netflix مشترک خود را قوی سه ماهه چهارم درآمد و جلوتر از انتظارات تحلیلگران بود برای جریان درآورد. این شرکت با زوج خود را قوی اعداد با اعلام یک تغییر و همچنین: Netflix در حال حاضر اندازه گیری برنامه نویسی با مشاهده هر زمان که کسی به تماشای حداقل دو ساعت از محتوا.

این شرکت سیاست های قبلی شمارش یک نمایش تنها زمانی که 70 درصد از محتوای جریان بنابراین نیازی به گفتن این فرم جدید تحت تاثیر قرار چگونه این شرکت تعداد مخاطبان آن است. Netflix بکشد خود گفت که جدید متریک نشان می دهد مخاطبان رسیدن به یک سوم بالاتر نسبت به روش قبلی.

Netflix بکشد تصمیم گیری نشان می دهد که چقدر سخت است برای پیدا کردن روشنی اعداد در جریان فضا. مشترک می شمارد و رشد درآمد هستند انکار ناپذیر اعداد برای شرکت های دولتی اما تغییر مخاطبان متریک می تواند ایجاد عدم اطمینان و سردرد برای مارک ها و تبلیغات که استفاده از تلویزیون به دریافت پیام خود را به مصرف کنندگان خود را. اگر هر جریان با استفاده از خدمات مختلف بینندگان متریک آن را می سازد آن را بسیار دشوار است برای تعیین چگونه بسیاری از مردم در حال تماشای چه. مدرن و اطلاعات محور تبلیغات چشم انداز است که مسائل حتی با بینندگان برای ad-free اشتراک محتوا مانند Netflix و دیزنی+.

جریان در حال حاضر نشان دادن ترک در تلویزیون بینندگان اما حرکت مانند این نشان می دهد وجود دارد نیاز بیشتری برای تنها منبع حقیقت از همیشه قبل از. کوچکتر و محدود پانل های دیگر موثر و برنامه ریزان رسانه بازاریابان و استراتژیست نیاز به زمان ابزار به منظور تعیین اگر تلویزیون خود را به دلار موثر هستند.

این راه حل ممکن است از زیر مسیر که تبلیغات دیجیتال اندازه گیری در زمان, و دلیل خوب – رسانه های دیجیتال است پیشی گیرد و تلویزیون در شرایط سرمایه گذاری از تبلیغ. عرصه دیجیتال تکیه می کند کوچک پرداخت پانل برای اندازه گیری ad قرار گرفتن در معرض, اما به جای اهرم عمیق مجموعه داده به توضیح که دیدم یک آگهی که در آن آن را زد و در نهایت اگر آن موثر بود.

تلویزیون متصل در نهایت باز درب به صورت مشابه نمایش آگهی اثربخشی و واقعی رسیدن به مخاطبان در سراسر بزرگترین صفحه نمایش در زندگی ما است. امروز وجود دارد یک بازار پر رونق از شرکت ها که به مراتب بیشتر بینندگان داده از میراث تلویزیون مدل های اندازه گیری از گذشته است. جعبه تنظیم بالا داده و تصویری به صورت خودکار محتوای شناخت (ACR) اطلاعات فاش کردن محتوای دقیق بر روی صفحه نمایش. مجموعه جعبه بالا البته محدود به کابل مشترکین و به ما بگویید که کمی در مورد بینندگان رفتارهای خارج از تلویزیون سنتی و همچنین مخاطبان است که باید قطع بند ناف به طور کامل.

این باعث می شود ACR یک تکنولوژی کلیدی برای اندازه گیری درست بینندگان. به جای تکیه بر داده ها از جریان خدمات خود را که به عنوان ما شاهد با Netflix بکشد می توان در بسیاری از راه های مختلف با برند تبلیغ می تواند به جای تکیه بر ACR-صفحه معیارهای اندازه گیری بینندگان در سراسر هیئت مدیره و همچنین آگهی خود را در مبارزات انتخاباتی موفقیت است. آن را فراهم می کند نوع بی طرفانه و مقیاس منبع حقیقت بازاریابان آمده اند به انتظار از دیجیتال خود را خرید.

این بسیار مهم است چرا که حتی به عنوان تلویزیون پیشی گرفته است توسط دیجیتال از نظر تبلیغ صرف تلویزیون هنوز هم باقی می ماند مهم کانال به ویژه هنگامی که آن را شامل در اسناد مدل های دیجیتال در کنار مبارزات. تبلیغ است که باید یک تصویر کامل از مخاطبان خود را در سراسر صفحه نمایش را توسعه برنده اندازه گیری مدل و با آنها برنده مبارزات انتخاباتی.

Samba تلویزیون یک رهبر در تلویزیون جهانی داده ها و تجزیه و تحلیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>