چگونه یک تجارت مهلت علاوه بر این پیاده روی پیاده روی در Giants’ خود رقابت

SCOTTSDALE, Ariz. — به عنوان کاپیتان تیم و شروع به در حال اجرا در قهرمانی تیم ملی فوتبال در اسکرانتون در پنسیلوانیا جو مک کارتی نمی توان به بیمار می شود.

هنگامی که خود را در خط حمله باز کردن یک سوراخ در خط داد و بیداد, مک کارتی تا به حال به پایین شانه های او و پشت سر هم از طریق آن به سرعت. او به ندرت تردید به عنوان تبدیل کارفرمایی متصلب 2,275 متری و 27 عجله touchdowns بیش از دو فصل به عنوان یک tailback پس از عبور از برای 1,606 متری در اوایل در حرفه خود.

به عنوان یک outfielder در بیس بال تیم مک کارتی standout برای دلایل مختلف. این lefty آمار .500 به عنوان یک ارشد, اما زمانی که او را ترک بت خود را بر روی شانه او باقی مانده موثر hitter.

“حتی در دبیرستان من راه رفتن مقدار زیادی و مقدار زیادی از رزین به نقطه ای که در آن دوستان من همیشه شوخی در مورد من نمی نوسانی بت” مک کارتی گفت. “بچه ها هنوز هم به شوخی در مورد آن امروز است.”

پس debuting در دانشگاه ویرجینیا ترکیب در 2013, مک کارتی, 26, بازی های برگزار شده است هفت فصل بیس بال. تفاوت بین میانگین و بر پایه درصد بوده است بیشتر از 100 امتیاز برای هفت سال متوالی.

به عبارت دیگر جو مک کارتی پیاده روی پیاده روی.

“حتی پس از من کوچک بودم همیشه یک بیمار واقعی hitter,” مک کارتی گفت. “کنترل اعتصاب منطقه چیزی است که من یک مقدار زیادی از تاکید بر.”

پس debuting در افراد زیر سن قانونی در سال 2015 مک کارتی نوشته شده در بالا به طور متوسط پنبه حلاجی شده و کم آنهایی که بیش از حد. او سالم برای تمدید امتداد و او را به تماشای فصل غرق جراحت. از طریق یو پی اس و فراز زندگی را در یک بازی پر از شکست outfielder صفحه انضباط هرگز کاهش یافت.

به عنوان یک دانشجوی سال اول در ویرجینیا او ضربه .336 اما راه می رفت 54 بار در 60 بازی اجازه می دهد او برای رسیدن به پایه در .469 کلیپ. در طول یک junior فصل McCarthy آمار فقط .196 در 33 بازی اما او جلب 24 پیاده شده و موثر .343 بر پایه درصد است.

پیش نویس خود را سهام تضعیف اما ارزیابی او شناخته شده در سطح جهانی چشم در صفحه و مک کارتی فراخوانده شد و در دور پنجم با Tampa Bay Rays.

پس از 2015 متوسط لیگ برتر راه رفتن نرخ hovered بین 7.6-8.5 درصد است. در هر یک از مک کارتی در چهار فصل پر در افراد زیر سن قانونی خود و راه رفتن نرخ شده است در دو رقم با شکوه در 16.2 درصد در یک 127-بازی روی لئامت دادن با اشعه ” دو وابسته در سال 2017.

فتق دیسک در مک کارتی را به کمر او را محدود به فقط 53 جزئی بازی های لیگ در سال 2018 و 41 بازی با اشعه’ سه گانه-A وابسته به قبل از سال 2019 مهلت تجارت. به عنوان خلیج تمپا آماده برای یک offseason 40-مرد فهرستی از بحران غول شروع به پریدن کرد در این فرصت برای به دست آوردن او را در پایین مشخصات جزئی لیگ معامله شد که چیزی بیش از یک پاورقی داده شده سراسیمگی از فعالیت در ژوئیه 31.

با وجود مثبت که با اینکه سخت را ارزیابی مک کارتی درست استعداد سطح ثابت کرده است که بسیار دشوار است. او مدرن اسکات Hatteberg یکی از پوستر کودکان اوکلند در این’ “Moneyball” تیم? خواهد شد و یا لیگ کوزه باید زمان آسان تر بدانند مک کارتی ؟

برای اثبات او نزدیک به اولی و نه دومی مک کارتی وارد اردوگاه در اسکاتسدیل آریزونا و جلوتر از اکثر همسالان.

“من در واقع نشان داد تا یک ماه اوایل فقط مطمئن شوید که پشت من بود و سالم و آماده به فصل” مک کارتی گفت.

بیش از نیمه راه از طریق اردوگاه آن را هنوز هم دشوار به سنج مک کارتی بالقوه است.

زمانی که غول های برش 17 بازیکن در جمعه نام او بود نه در لیست بازیکنان یکی به صرف بقیه از بهار در minor league اردوگاه.

این سازمان به 2015 پیش نویس دور اول انتخاب کریس شاو راهپیمایی سفارشات در آنچه به بهبود پس, اما در عصر بی پایان اطلاعات و تجزیه و تحلیل مدیر گیب Kapler گفت: Giants هنوز در تلاش برای کشف کردن مک کارتی را دقیق نقاط قوت و ضعف است.

“فرحان و خودم و دیگران همیشه دوست داشتم جو مک کارتی قصد بازگشت به زمان خود را در تمپا” Kapler گفت. “من فکر می کنم ما دیده ایم کمی بیشتر از کریس شاو از ما جو مک کارتی و من فکر می کنم ما خیلی خوب درک از مناطق که کریس تمرکز می کنند در حالی که با جو من فکر می کنم ما هنوز در حال یادگیری او و من فکر می کنم ما نیاز به دیدن او کمی بیشتر.”

پس از چسباندن گذشته اولین کاهش مک کارتی به خود جلب کرد به راه رفتن و ضربه اول خود را در خانه اجرا از بهار در Giants’ کراوات در برابر حذفی روز جمعه در Maryvale. عملکرد یک نگاه اجمالی از سالم مک کارتی در بهترین حالت: یک hitter وظیفه که طول می کشد تا زمین او نمی تواند رانندگی و چکش ارائه شده او می تواند خود رها بشکه رسید.

در 14 لیگ کاکتوس صفحه ظاهر مک کارتی 4-برای-11 با سه پیاده روی.

است وجود دارد یک مسیر برای under-the-رادار تجارت دستیابی به روز باز فهرستی? با شلوغ خود رقابت و جزئی لیگ گزینه ها در سمت چپ-دست hitter وظیفه را دفع بعید است او به شکستن اردوگاه با غول. اما به عنوان تیم چرخه را از طریق بازیکنان و شاتل چشم انداز عقب و جلو از سه گانه-یک به لیگ برتر در این فصل مک کارتی در نهایت ممکن است خود را بزرگ لیگ اولین.

چیزهای خوب به کسانی که صبر کنید. خود را به عنوان صفحه ظاهر نشان می دهد مک کارتی می داند که بهتر از هر کسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>