چگونه یک طاووس معرفی اولین سونیک نام تجاری


پیدا کردن الگوهای صوتی که اعتصاب وتر با مصرف کنندگان

راه بیشتر خوش زبان تر کردن. به یاد ماندنی تر از هر زق زق کردن, بوق زدن ادم احمق و رذل و یا قات می تواند باشد. بیش از 90 سال پیش ملی Broadcasting Co. — این شبکه که سال بعد خواهد بود مقدس به عنوان افتخار طاووس — پخش سه متمایز سازیاموسیقی زنگی در رادیو برای اولین بار. سازیاموسیقی زنگی که بازاریابی جهانی کارشناسان به مدت طولانی شناخته شده به عنوان اولین استفاده از یک “صوتی” با نام تجاری. یک سری از تلفن های موبایل بنابراین بی تردید ذهن شما می تواند احضار کسانی که محترم سازیاموسیقی زنگی فقط با خواندن این. “بونگ-بینگ-بونگ.” که برخی بسیار قوی موجو.

سونیک نام تجاری (گاهی اوقات به نام های صوتی نام تجاری و یا صدا نام تجاری) است که استفاده استراتژیک از تلفن های موبایل و موسیقی برای تقویت هویت نام تجاری فقط به عنوان شما را با رنگ های خاص و یا کلمات. عمل تکامل یافته بسیار کمی پس از NBC دریافت اولین علامت خدمات برای سازیاموسیقی زنگی از ایالات متحده علامت تجاری و ثبت اختراع در سال 1950. سونیک نام تجاری به طور فزاینده ای محبوب برندسازی و بازاریابی ابزاری است که با استفاده از دقت گردد برای تلفن های موبایل آهنگ و اثرات برای اضافه کردن به شرکت های زیبایی شناسی و قیاس.

در حال حاضر اجازه می دهد که حفاری به علم پشت سونیک نام تجاری است. مغز ما’ شنوایی مسیرهای عصبی کمتر پیچیده تر از خود ویژوال همتایان, که بدان معنی است که انسان می تواند پاسخ برای تلفن های موبایل تا 100 برابر سریع تر از آنها می توانید به تصاویر بصری. صدا اطلاع ما عمیق ترین غرایز عاطفی و ورقه گذشته ما منطقی مغز است. ترکیبی از موسیقی و صدای بی نظیر در قدرت خود را برای تحویل قدرت عاطفی و عمیق رزونانس. این دستورات توجه باعث بروز فتنه در حالی که در همان زمان تکریم تعامل مشتری و وفاداری.

صدا و محرک
شاید شما شنیده ام از برنده جایزه نوبل ایوان پاولوف و معروف خود Pavlovian تئوری. در آزمایش که ایوان پاولوف انجام شده با سگ های خود را در نوبه خود از قرن 20th پاولوف اشیاء یا حوادث می تواند باعث یک واکنش شرطی. این آزمایش آغاز شد و با پاولوف نشان دادن چگونگی حضور یک کاسه غذای سگ (محرک) خواهد ماشه پاسخ غیرشرطی (ترشح بزاق). اما پاولوف متوجه شد که سگ شروع به معاشرت برروی آن بکشید از آزمایشگاه دستیار کفش همانطور که او با نزدیک شدن به سگ ها با مواد غذایی ایجاد آموخته و پاسخ شرطی.

پاولوف و سپس طراحی یک آزمایش با استفاده از یک بل به عنوان یک محرک خنثی. به عنوان او به غذا به سگ او زنگ زد زنگ. پس از تکرار این روش او سعی زنگ زنگ بدون ارائه غذا به سگها ، خود به خود سگ هنوز salivated.

پاولوف نظریه بعدها توسعه یافته به کلاسیک مطبوع که در شرایط روانی اشاره به ارتباط یک محرک غیرشرطی است که در حال حاضر نتایج در یک پاسخ (مانند رفلکس) با یک محرک شرطی. به عنوان یک نتیجه محرک جدید به ارمغان می آورد در مورد همان پاسخ. با ماهیت پویا و صدا شما می توانید ایجاد یک ارتباط عاطفی با مخاطبان هدف در کسب و کار شما. در برخی موارد افراد اغلب شیر خود و یا همهمه به یک شرکت منحصر به فرد صدای جرنگ جرنگ, حتی زمانی که آن است که بازی در آن لحظه خاص. بدیهی است که یادگیری از NBC سازیاموسیقی زنگی.

وقتی سونیک نام تجاری ایجاد شده است به خوبی فایل های صوتی, انتقال اطلاعات, سرگرم مصرف کنندگان و در دراز مدت کمک می کند تا شکل مادام العمر مثبت ارتباط با مشتریان است که تقویت ارزش نام تجاری. اگر یک شرکت پخش خود را تگ در کنار تبلیغات و یا مطالب که مطابقت با نام تجاری خود را موقعیت در نهایت که تگ های صوتی خود را التماس کردن احساسات در نظر گرفته شده که در اطراف نام تجاری.

طراحی صدا برای تلفن همراه خود پرداز لپ تاپ و تعداد بیشماری از سایر دستگاه ها می تواند به بهبود تجربه کاربر با ساخت کارهای ساده تر و لذت بخش تر است. این برای تلفن های موبایل نیز می تواند نشان دهد چیزی در مورد این شرکت است که ایجاد تجربه (و در مورد آهنگ های زنگ شخصی چیزی در مورد کاربر خود را). فقط فکر می کنم در مورد “ta-dah” صوتی لوگو برای Netflix توجهی “om” صدا هنگامی که یک کامپیوتر اپل شروع می شود تا یا سه-توجه داشته باشید تم برای Duracell را Coppertop باتری.

نام تجاری با صدا
صدا نام تجاری همچنین شامل استفاده از هدفمند پیام های صوتی توسط سازمان برای برقراری ارتباط با مشتریان از طریق تلفن که همه ما می دانیم که در پیام رسانی نگه دارید. یک مثال فوق العاده است متل 6 و تام Bodett. جذاب کمانچه لحن و تام Bodett را مردمی صدا را مترادف با متل 6. صوتی خود را با نام تجاری است و حتی در نگه داشتن موسیقی می شنوید که شما تماس با هر یک متل 6. Bodett اطمینان تماس گیرنده است که “یکی از ما مردمی خوب با شما خواهد بود به زودی. اگر شما صحبت کردن اسب من عذرخواهی می کنیم.”

چه با نام تجاری خود را صدا مانند ؟ احساس بد نیست اگر شما نمی فکر می کردم در این مورد. در راه همان است یک نام تجاری گرافیک دستورالعمل و یک لوگو برای کمک به افتراق آن از رقبای خود را با نام تجاری خود استوارت نیز باید توسعه سونیک هویت به دور از شخصیت نام تجاری. و آنها باید مدیریت است که هویت با همان غیرت که با آنها مدیریت بصری برند. اما سونیک نام تجاری را هدف می تواند فراتر از فقط ارتباط با مصرف کنندگان است. در برخی موارد, آن را در مورد اتصال نقطه در سراسر کل شرکت نیز در حالی که رانندگی یک نام تجاری سابقه ای طولانی و طبقه.

سونیک نام تجاری باید انتگرال به هر نام تجاری را در مسیر. تبلیغ در حال حاضر توانایی مهار قدرت صدا برای اتصال در جدید و راه معنی دار با مصرف کنندگان به گرفتن توجه عاطفی ایجاد اوراق قرضه تقویت یاد و رانندگی قصد خرید. همه برندها نیاز منسجم صوتی استراتژی که بصورت بصری خود را اجتماعی و فرهنگی سهام در سراسر همه در دسترس تاچ پونت; موسیقی متن فیلم است که بسیار ماندگار است که باید به یک مصرف کننده شنیدن صوتی با نام تجاری برای اولین بار ادغام هسته DNA صوتی باعث می شود که با نام تجاری فورا قابل شناسایی است. درست مثل “بونگ-بینگ-بونگ” هنوز هم برای NBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>