چگونه شانس مراسم منجر به Nipsey Hussle مرگ

توسط اندرو دالتون | آسوشیتد پرس

لس آنجلس — Ermias Asghedom و اریک هولدر هر دو بزرگ شده در همان لس آنجلس محله بودند و هر دو بخشی از باند شناخته شده به عنوان Rollin’ 60s و هر دو مشتاق رپرهای. Asghedom که رفت به نام Nipsey Hussle, خواهد, رفتن به تبدیل شدن به یک hip-hop star, محله افسانه و قهرمان محلی. دارنده موسیقی هرگز گرفتار. او رفت و با نام پرواز, مک, اما هر کس در محله خود می دانستم که او نام مستعار خود را یک بی حرمتی نام مورد برای مدفوع. در 31 مارس سال 2019 پس از Hussle با آرامش گفت: دارنده او از به دست آوردن شهرت به عنوان یک “دله دزدی” در 29 ساله دارنده ضرب گلوله کشته و 33 ساله Hussle, به گفته پلیس و شاهدان. دارنده التماس کرد گناه نیست.

در اولین سالگرد مرگ او در اینجا این است که زمانی نگاهی به اتفاقاتی که منجر به Hussle کشتن و اتفاقاتی که به دنبال به عنوان نشان داد در دادگاه اسناد و مدارک دیگر سوابق و حوادث.

___

“آه دارد می رود NIPSEY HUSSLE”

Dec. 7, 2018

Hussle است که نامزد یک جایزه گرمی برای بهترین رپ آلبوم به صورت عمده او برچسب اولین جاست به نام “پیروزی دامان” جریان تاجگذاری برای یک مرد که تا به حال شده است در یک زیر زمین احساس در لس آنجلس رپ صحنه برای یک دهه. او کمتر از چهار ماه به زندگی می کنند.

31 مارس 2019

1:30 p. m. — دارنده تماس یک زن است به او شناخته شده برای حدود یک ماه برای دیدن اگر او می خواهد به هم و چیزی برای خوردن. او با این نسخهها کار به عنوان یک خانه بهداشت مراقب و به عنوان یک راننده برای سوار شدن-نقطه خدمات جلسه دارنده زمانی که او یک مسافر پرداخت. مقامات نشان داد و نه نام او. او میدارد تا دارنده در سفید Chevrolet Cruze و آنها پر پیچ و خم به آرامی در ماشین به سمت جنوب لس آنجلس است.

2:51 p. m. — Hussle می رسد اعلام نشده در لباس, فروشگاه لباس, ماراتن, به عنوان او را سه یا چهار روز در هفته و اغلب پس از رها کردن 2 سال یا 10 سال. فروشگاه در تقاطع Crenshaw و Slauson مرکز محله زندگی. همچنین این مرکز از Hussle به طرح بازسازی و احیای منطقه که در آن او در تلاش برای شکستن چرخه زندگی باند که فریب او را در زمانی که او جوان بود. Hussle به تازگی خریداری کل مرکز خرید که در آن او یک بار به فروش می رسد ترکیب خود سی دی از ماشین, برنامه ریزی برای تبدیل آن به یک مخلوط با استفاده از مسکونی و مرکز تجاری. او خرج می کند و نزدیک به 30 دقیقه در بسیاری امضای امضا, صحبت کردن, پیر, دوستان, گرفتن عکس های سلفی با هواداران به عنوان او اغلب انجام داد. او هرگز باعث می شود آن را در داخل فروشگاه.

3:04 بعد از ظهر — دارنده و رانندگی بیشتر aimlessly به دنبال چیزی برای خوردن بکشید به خرید پلازا در Crenshaw و Slauson در دارنده برسند. هیچ شواهدی وجود ندارد او در نظر دارد برای رفتن وجود دارد و یا می داند Hussle وجود خواهد داشت. به عنوان زن در پارکینگ او لکه های رپ. “گفتم آه دارد می رود Nipsey Hussle او نگاه خوب,” او بعدها به یاد داشته باشید گفت. “من می خواهم را به یک تصویر.'” او نمی داند که دارنده می داند Hussle. دارنده پیاده روی به یک برگر در محل مجتمع سفارشات فلفل قرمز پنیر, سیب زمینی سرخ کرده و مراحل خارج به صبر کنید. Hussle نقاط دارنده. “این است که شیعه(asterisk)(asterisk)y?” او می پرسد ،

___

“شما نیاز به آن آدرس”

3:07 بعد از ظهر — کری Lathan, 56 و برادرزاده اش Shermi بیانوبا می رسند در پارکینگ رهبری به مسابقه دو ماراتون. بیانوبا گفته بود Lathan او نیاز به مقدار زیادی بیشتر لباس های جدید پس از او تا به حال شده است با پوشیدن همان چیزهایی در ماه های پس از او منتشر شد در آزادی مشروط از زندان برای قتل اعتقاد. Hussle فرستاده بود Lathan یک بسته مراقبت پس از آزادی خود را به عنوان او را برای بسیاری از محکومان سابق از محله خود را به عنوان آنها دوباره وارد جهان خارج است. Lathan ملاقات کرده بود Hussle یک بار قبل و خوشحال است که او را ببیند.

3:09 بعد از ظهر — دارنده است که shirtless, نشان, بزرگ, خال کوبی است که بار خوانده شده “دهه شصت” در سراسر معده خود و راه رفتن به Hussle. رپر می گوید دارنده آن کلمه در خیابان است که او شده است “snitching” با توجه به هیئت منصفه شهادت Hussle و کارمند هرمان داگلاس که در کنار او ایستاده. داگلاس می شنود Hussle بگویید دارنده شایعاتی وجود دارد او شده است صحبت کردن به مقامات در مورد Rollin’ 60s باند و پلیس و یا اسناد و مدارک پرونده های دادگاه آن را نشان می دهد. “شما نیاز به آدرس آن را” Hussle می گوید: با توجه به داگلاس. “شما می دانید اساسا گفتن پسر شما نیاز به مراقب باشید شما می دانید که چرا مردم برخی از مدارک بر شما” داگلاس شهادت داد و اضافه کرد که Hussle بود “بیشتر یا کمتر در تلاش برای نگاه کردن به شخص.” دارنده پاسخ می دهد که کسانی که صحبت کردن در مورد او تنها شده اند “نفرت من است.” دارنده می پرسد اگر Nipsey و یا هر کسی که در اطراف او شنیده بود آهنگ جدید خود و همه می گویند هیچ. بحث طول می کشد حدود چهار دقیقه است. همه کسانی که شنیدن آن می گویند هیچ صدای مطرح شد و هیچ کس به نظر می رسد گرم متضاد و یا عصبانی.

3:12 بعد از ظهر — دارنده همراه پیاده روی و طول می کشد یک عکس با رپر که بسیار دوستانه است. او بلافاصله پست آن را در Facebook با عنوان “نگاه من با Nipsey Hussle.” دارنده می رود به رستوران را انتخاب کنید تا سفارش خود را دو خروج از مرکز خرید در خودرو و دارنده او می گوید به جلو به یک مجاور پارکینگ بنابراین او می تواند غذا خوردن. پس از در نظر گرفتن چند گزش از سیب زمینی سرخ کرده, او می ایستد تا بیرون می کشد 9 میلی متر تپانچه و بارهای آن, او گفت:. او بعدها گفت که او تا به حال اغلب دیده می شود او را با اسلحه اما تا به حال هرگز دیده می شود او یک بار با توجه به اسناد دادگاه. دارنده خارج از ماشین و به او می گوید صبر کنید. او سر به مرکز خرید.

3:19 بعد از ظهر — دارنده پیاده روی تا Hussle و می گوید: “شما از طریق” به گفته یک شاهد, پس از آن باز می شود آتش با هفت تیر و هفت تیر, تیراندازی, Hussle حداقل 10 بار. یک شات بازدید سر خود را. یکی دیگر از لژ در ریه است. یکی دیگر از severs خود را فقرات, لا پزشکی قانونی شهرستان را پیدا کنید. “شما من را” یک شاهد می شنود Hussle می گویند که او به زمین می افتد. دارنده ضربات Hussle دو بار در سر و فرار. Lathan و بیانوبا که ایستاده در کنار Hussle هر دو شات اما نه زخمی شدند.

3:20 p. m. — دارنده بازگشت به ماشین. “من از او پرسیدم چه خبر است ؟ چه خبر است ؟ ” زن بعد گفت. “او مانند درایو, درایو قبل از من با کف دست زدن شما.'” این اولین بار است که او تا به حال شده است سخت با او. این زن تا به حال شنیده آتشباری اما درایوهای دور با هیچ درک درستی از آنچه اتفاق افتاده است او بعدها گفت. “من فقط احساس می کردم که من می دانم وجود دارد, تیراندازی, در,” او گفت:. “من نمی دانم اگر او تیرانداز. من نمی دانم اگر او در گرفتن شات در.”

3:22 بعد از ظهر — Hussle برادر Samiel Asghedom می رسد. Hussle هنوز تنفس و Samiel تحت دستورالعمل ها را از یک اپراتور 911 را به او می دهد CPR. “او هنوز هم تنفس شما می دانید مانند گاز گرفتن زبان خود را کمی پس از آن او — او فقط در تلاش برای مبارزه با آن تلاش برای به دست آوردن آگاهی و او را” داگلاس بعد از شهادت. “و او فقط نگه داشته — او فقط نگه داشته و مبارزه است.” یک آمبولانس می رسد و طول می کشد Hussle دور. آن نیست تا زمانی که او برداشته شده است بر روی یک برانکارد که کسانی که در اطراف او متوجه او بوده است به ضرب گلوله در سر.

3:55 p.m — Hussle اعلام شده است مرده در یک بیمارستان است.

“من نمی دانم این پسر بود میخوام انجام این کار”

حدود 4 p. m. — زن قطره دارنده در پسر عموی او و بازگشت به او و مادرش خانه جایی که او زندگی می کند. او به زودی می بیند شایعات در رسانه های اجتماعی که Hussle شده است ضرب گلوله کشته شد. مردم شگفت زده او گرفته بود selfie با او لحظاتی قبل از “قلب من به حال کاهش یافته است,” او گفت:.

حدود 8 p. m. — دارنده تماس زن و از او می پرسد به او را انتخاب کنید تا. او به ارمغان می آورد او را به خانه مادرش به صرف شب. او بعد از تلاش برای توضیح دهید که چرا او اجازه می دهد او آمده و چرا او نمی آورد تا Hussle کشته شدند. “من نمی خواهم او را به تلاش برای تهدید من دوباره و یا می گویند هر چیزی به من در مورد آن,” او گفت:.

1 آوریل 2019

حدود ساعت 8 صبح — دارنده می گوید زن او نمی خواهم برای رفتن به صفحه اصلی به دلیل آن را “کثیف” و او کمک می کند تا او را به یک اتاق در نزدیکی متل 6.

8 p. m. — بداهتا یادبود برای Hussle آغاز شد که روز قبل از قله های با جمعیت صدها نفر در ماراتن فروشگاه پارکینگ, روشنایی, شمع, بازی Hussle موسیقی آواز خواندن و رقص. Hussle کشتن آمده بودند در یک زمان از یک چشم انداز مثبت در خشونت در محله و ترس از تلافی جویانه تیراندازی سنگین در هوا هنگامی که جمعیت در یک نقطه می شنود تیراندازی و فرار در رم که در سمت چپ 19 نفر مجروح شدند. بود جراحات جزئی از شلیک شد.

10:30 p. m. — پس از یک روز طولانی از سکوت در امکان دستگیری و یا انگیزه این قتل پلیس لس آنجلس انتشار نام و شرح دارنده در تماس تلفنی مشکوک و دادن توضیحات و شماره پلاک از Chevy Cruze.

11 p. m. — زن می بیند توضیحات ماشین خود را در شب ، “اوه خدای من” او می گوید ، “من در اینجا و همه چیز و من کاری نمی کند. من نمی دانم این پسر بود میخوام انجام این کار است.”

مارس 2, 2020

7 صبح — زن و مادر او را به ایستگاه پلیس محلی به نوبه خود در. میز جلو افسر می گوید: “در مورد آن نگران نباشید” و “آیا گوش دادن به اخبار” دادگاه رونوشت نشان می دهد. پلیس لس آنجلس بعد از افتتاح تحقیقات داخلی به همین دلیل بود تبدیل دور در چنین زمان حساسی را در تحقیق و کارآگاه در هیئت منصفه شهادت گفت که این افسر به حال از دست رفته یک روز صبح جلسه. زن برگ ایستگاه بازگشت زود به صحبت می کنند به کارآگاهان پس از مادر او به نام پلیس دوباره. او صحبت می کند به کارآگاهان برای پنج ساعت است. پلیس جستجوی خود را صاحب خانه و نسبی است. آنها نمی خواهد پیدا کردن اسلحه های مورد استفاده در عکسبرداری است.

حدود 12:05 بعد از ظهر — تماس 911 گزارش یک مرد شبیه دارنده پیاده روی در شهرستان لینوود, 17 مایلی جنوب غربی صحنه جرم. او دستگیر شد و بدون حادثه.

4 آوریل سال 2020

دارنده شارژ با Hussle قتل و اقدام به قتل Lathan و بیانوبا. در اولیه دادگاه ظاهر او توسط کریستوفر Darden, معروف ساخته شده در نقش خود به عنوان یک دادستان در O. J. Simpson محاکمه. Darden قطره مورد روز بعد و یک مدافع طول می کشد.

___

“او در سمت چپ قلب و روح خود را در CRENSHAW و SLAUSON”

مارس 11, 2020

ساعت 10 صبح — نزدیک به 20 ، 000 نفر با بیش از هزاران خارج سوگواری Hussle در یادبود در مرکز استیپلز در لس آنجلس. یک بیانیه در ادامه از باراک اوباما گفت: Hussle چپ “میراث ارزش جشن.” سخنرانان شامل Hussle را شریک زندگی و مادر از فرزند خود بازیگر لورن لندن و Samiel Asghedom که توضیح می دهد چه این مرکز خرید تا به حال به معنای به برادر کوچک خود را. “بسیاری از مردم فکر آینده تا زمانی که او برای اولین بار امضا کردم او خواهی برخی از پول و ترک” او می گوید: از طریق اشک. “آنها تا به حال هیچ سرنخی چه او واقعا میخوام انجام دهد. من می خواهم همه بدانند مرد سرمازدگی قرار داده و قلب و روح خود را در Crenshaw و Slauson.”

1:30 p. m. — Hussle بدن گرفته شده است در 25 مایل بارداري است که طول می کشد تا غروب خیابان بسته بندی شده با هزاران نفر آن را به عنوان رول از طریق سابق خود محله است.

12 آوریل 2019

Hussle به خاک سپرده شده است که در خانواده مراسم است. شورای شهر لس آنجلس آرا به نام تقاطع Crenshaw و Slauson “Nipsey Hussle مربع است.”

9 مه 2019

یک هیئت منصفه indicts دارنده در یک تعداد از قتل و دو فقره اقدام به قتل است. زنی که سوار او اعطا شده است ایمنی می شود و کلید witness for the prosecution. شناخته شده در دادگاه و متن تنها به عنوان “شاهد #1,” نام او را مخفی نگه داشته است چرا که دادستان ها می گویند او تهدید به مرگ دریافت کرده است. دارنده التماس کرد گناه نیست و در حال حاضر در زندان در انتظار محاکمه است. خود را وکیل داده نشده است هیچ نشانه ای از آنچه خود دفاع خواهد بود. او در اخیر جلسه برای تعیین تاریخ محاکمه شد و به تعویق افتاد به دلیل یک دادگاه خاموش شدن بیش از coronavirus.

“ماراتن همچنان ادامه دارد”

Jan. 26, 2020

ده سال پس از مرگ او و در همان روز یکی دیگر از قهرمان محلی کوبه برایانت کشته Hussle برنده دو پس از مرگ جایزه گرمی در مرکز استیپلز بهترین رپ عملکرد خود را برای آهنگ “قفسه در وسط” و بهترین رپ/سونگ عملکرد برای “بالاتر” با همکاری DJ Khaled. این نمایش شامل یک ادای احترام به عملکرد او توسط خالد, Kirk Franklin, John Legend, Meek Mill رادی Ricch و YG. به عنوان عملکرد به پایان می رسد خالد فریاد یک عبارت است که Hussle مورد استفاده در زندگی که شد پاره ای برای میراث او پس از مرگ او: “ماراتن همچنان ادامه دارد!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>