مسکن مبارزه با ماهواره در لوس آلتوس به عنوان شهر تجدید نظر YIMBY پیروزی حقوقی

این لوس التس شورای شهر ادامه خواهد داد مبارزه با گرم نبرد قانونی بیش از یک پیشنهادی مسکن و توسعه و سخنگوی گفت: — تصمیم گیری قرار می دهد که قانون دولت جدید به آزمون و سوالات بیشتر ساکرامنتو حق را به حکومت محلی شهرها برنامه ریزی و تصمیم گیری.

اعضای شورا رای به اتفاق آرا به درخواست تجدید نظر از سوی دادگاه که اگر تایید خواهد نیروی لوس التس به تصویب یک ساختمان در خیابان اصلی با 15 واحد مسکونی از جمله دو کم درآمد واحد — و زمین طبقه فضای اداری.

این پروژه پیشنهاد شد در سال 2018 تحت سنا لایحه 35 — دولت جدید قانون طراحی شده برای افزایش تولید مسکن توسط وادار شهرستانها به تصویب و ساده خاصی مسکونی و مخلوط با استفاده از پروژه. این شهرستان را رد کرد و این پروژه تعیین آن نمی واجد شرایط به صورت ویژه تحت درمان SB 35.

کالیفرنیا مستاجرها حقوقی وکالت و آموزش و پرورش, صندوق — یک YIMBY-حمایت طرفدار گروه مسکن — شکایت این شهرستان در ماه جولای سال 2019 و برنده.

اما این شهر انجام می شود مبارزه.

“در حالی که شورای شهر به رسمیت می شناسد و حمایت از دولت تلاش های گسترده ای برای افزایش عرضه مسکن این اندازه 5-داستان مخلوط با استفاده از پروژه با 15 واحد مسکونی منطبق نیست با مرکز شهر منطقه بندی مورد نیاز” لوس التس مقامات نوشت: در انتشار اخبار.

تحت SB 35 شهرستانها مجاز به انکار پروژه هایی که نمی مطابق با هدف خود مقررات منطقه بندی — اگر آنها می توانند ارائه روشن نوشته شده است دلیل که چرا این پروژه سازگار نیست. در به شدت دقت کنید تصمیم داشت لوس التس عمل در “ایمان بد” Santa Clara County Superior Court Judge هلن ویلیامز حکومت این شهر را استدلال برای رد این پروژه کافی نبود.

کارشناسان پیش بینی ویلیامز تصمیم خواهد نفوذ شهرهای دیگر توسعه دهندگان و دادگاه ها دست و پنجه نرم با نحوه درخواست SB 35. پروژه ها از جمله عظیم خوبی توسعه از Vallco مرکز خرید در کوپرتینو نیز با استفاده از قانون به اطراف شهر مخالف است.

در لوس آلتوس مقامات شهرستان در حال برگزاری شرکت به موقعیت خود را که به خیابان اصلی پروژه نیست و با رعایت این شهر مقررات منطقه بندی. در آن انتشار اخبار شهرستان پیشنهاد کار با توسعه به آمده تا با یک پروژه جایگزین مناسب برای سایت.

“شورای شهر به رسمیت می شناسد خطرات ذاتی از ادامه دادخواهی” نمایندگان شهرستان نوشت. “با این حال به چالش کشیدن این تصمیم تنها محتاطانه گزینه برای حفظ و اجرای این شهرستان را منطقه بندی احکام به نمایندگی از ساکنان ما.”

این شهر تجدید نظر تنظیم می شود با دادگاه واصل شنبه مسدود خواهد شد اجرای قاضی مارس سفارش. این بدان معناست که حداقل در حال حاضر خیابان اصلی پروژه باقی مانده در خود نگه دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>